אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח אירופה באמצעות OrienTax

אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח אירופה באמצעות OrienTax

סן פרנסיסקו, 4 באוגוסט 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מחזקת את התרחבותה במזרח אירופה עם החדשות שהחברה העצמאית המובילה והגדולה ביותר בהונגריה הפכה לחברת שיתוף פעולה של הארגון הבינ"ל.

OrienTax, שהמטה שלה בבודפשט, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם האיגוד של אנדרסן גלובל, התחילה את הנוכחות של אנדרסן במדינה וסוללת את הדרך לצמיחה מתמשכת באזור. לאנדרסן גלובל כבר יש נוכחות במזרח אירופה באמצעות שיתוף פעולה בפולין, ויש לה נוכחות איתנה בשאר מערב ומרכז אירופה.

"השותפים ב-OrienTax עבדו שניהם בעבר בארתור אנדרסן ואז בחברה מארבע הגדולות, כך שהם מבינים את החשיבות העצומה של התרבות שאנחנו בונים ללקוחות ולעובדים שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "הקדשנו הרבה זמן כדי להעריך השוק הזה ו-OrienTax בלטה כטובה ביותר. הונגריה היא שוק חשוב לעסקים שלנו עם התרחבותנו במרכז ומזרח אירופה. זאת התאמה נהדרת מבחינתנו, ואנחנו נרגשים להכניס את הקבוצה הנהדרת הזאת לעדתנו".

OrienTax, בראשות השותפים קרולי רדנאי וג‘ורג‘י וסקלי, היא ספקית שירותי המס העצמאית הגדולה ביותר בהונגריה עם בסיס לקוחות גדול של חברות בינ"ל בולטות והונגריות גדולות ובינוניות. החברה נחשבת למובילת ענף בהונגריה ומספקת שירותי מס בטווח רחב של מגזרים, כולל חקלאות, תרופות, אנרגיה, פיננסים, תקשורת וטכנולוגיה. לחברה יש גם התמחות ספציפית בייעוץ מס לענפי הספורט והקולנוע.

"תמיד רצינו שתהיה לנו גישה לפתרון גלובלי עבור לקוחותינו ואנדרסן מתאימה כל כך למה שאנחנו רוצים מבחינת שירות לקוחות ותרבות. הלקוחות שלנו מצפים למקצוענות, מומחיות ואמון כך שממש לא היו חששות או הסתייגויות מבחינתנו", אמר קרולי רדנאי.

"לאנדרסן יש היסטוריה ארוכה ומאוד עשירה של פעילות כטובה ביותר בין הטובים ביותר בייעוץ מס ושירותים קשורים. אנחנו נרגשים להיות חלק מהקבוצה שבונה חברה שעולה על הציפיות של מה המשמעות של חברת מס מסורתית ללקוחות שלה ברחבי העולם וענף טוב יותר לדורות הבאים", הוסיף ג‘ורג‘י סקלי.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-111 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Shereen Ameri, 650-289-5742

מקור: Andersen Tax

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180904005030/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire