סקירה קלינית של מערכת FFRangio™ של קתוורקס תיכלל בתוכנית של TCT 2018

סקירה קלינית של מערכת FFRangio™ של קתוורקס תיכלל בתוכנית של TCT 2018

כפר סבא, 12 בספטמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

מערכת FFRangio™ של קתוורקס תיכלל בתוכנית של TCT Lunch Presentation Theater שמתקיימת במפגש השנתי 2018 של TCT בסן דייגו. האירוע, בשם "FFRangio for PCI Guidance: A Clinical Review", יוצג ב-24 בספטמבר 2018 בשעה 13:00 ב-Presentation Theater 5.

התוכנית תכלול פאנל גלובלי של מומחים שידברו על הניסיון שלהם עם מערכת FFRangio של קתוורקס. המצגות יכללו: 1) סקירה מעמיקה של הניסוי הפיבוטלי FAST-FFR, 2) התעמקות בתת הקבוצות והנקודות הסופיות המשניות של FAST-FFR, 3) היתרונות של מערכת FFRangio™ של קתוורקס במחלות כלי דם מרובים, 4) איך שימוש יומיומי במערכת FFRangio של קתוורקס יכול לשנות את הפרקטיקה הקלינית בעתיד.

המציגים בתוכנית הם קרדיולוגים התערבותיים מובילים מרחבי העולם: ד"ר וויליאם פ. פירסון - המרכז הרפואי של אוניברסיטת סטנפורד בפאלו אלטו, קליפורניה; ד"ר ו-MS נילס פ. ג‘ונסון - בית הספר לרפואה מקגאברן ב-UT Health ביוסטון, טקסס; ד"ר היטושי מצואו, מרכז הלב גיפו ביפן; ד"ר פיטר פיצג‘רלד - המרכז הרפואי של אוניברסיטת סטנפורד בפאלו אלטו, קליפורניה.

התוכנית היא ללא תשלום ופתוחה לכל משתתפי TCT הרשומים, ותוגש ארוחת צהריים. מספר המקומות מוגבל. אפשר להירשם דרך האינטרנט בכתובת www.crf.org/tct/agenda/satellite-programs. למידע נוסף על התוכן והמציגים, בקרו בבקשה באתר www.cath.works.

קתוורקס גם הודיעה שהניסוי הפיבוטלי FAST-FFR התווסף לתוכנית המדעית קלינית של הרגע האחרון במפגש השנתי 2018 של TCT בסן דייגו. נתונים מהניסוי FAST-FFR יוצגו בזירה המרכזית במושב הקליני של הרגע האחרון שמתחיל ב-12 בצהריים ביום שני, ה-24 בספטמבר. הניסוי הפיבוטלי FAST-FFR נועד להעריך את היעילות של מערכת FFRangio™ של קתוורקס מבחינת רגישות וסגוליות בהשוואה ל-FFR פולשני רגיל.

מערכת FFRangio של קתוורקס לא קיבלה אישור FDA ואינה עדיין זמינה למכירה בארצות הברית.

אודות קתוורקס

קתוורקס היא חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת ביישום פלטפורמת המדע החישובי המתקדמת שלה כדי למטב החלטות בטיפולי PCI ולהעלות את צילום העורקים הכליליים מהערכה חזותית לכלי לקבלת החלטות אובייקטיביות מבוססות FFR עבור רופאים. הוכח שקבלת החלטות PCI מונחית FFR מעניקה תועלת קלינית משמעותית לחולים עם מחלת לב כלילית ותועלת כלכלית לחולים ולמשלמים. ההתמקדות של החברה כיום היא ספציפית בהבאת המערכת FFRangio של קתוורקס לשוק כדי לספק הנחיית FFR מהירה, מדויקת ואובייקטיבית בזמן הפרוצדורה שמעשית בכל המקרים.

אנשי קשר

CathWorks
Jim Corbett, +1 949-395-1214
מנכ"ל
jim.corbett@cath.works

 

מקור: CathWorks

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180912005002/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire