אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בדרום אמריקה באמצעות BKM Berkemeyer

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות בדרום אמריקה באמצעות BKM Berkemeyer

סן פרנסיסקו, 18 בספטמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מודיעה על צמיחה נוספת בדרום אמריקה עם החתימה על הסכם לשיתוף פעולה עם BKM Berkemeyer, אחת מחברות עורכי הדין הכי ותיקות וגדולות בפרגוואי. עם שני מקומות בעיר בירה אסונסיון, לחברה יש כוח אדם של קרוב ל-150 אנשי מקצוע, כולל עשרה שותפים ויותר מ-60 עורכי דין.

BKM Berkemeyer שהוקמה ב-1951 ועומד בראשה השותף המנהל הוגו ברקמייר מספקת פתרונות משפטיים ללקוחות מקומיים ובינ"ל. החברה  מספקת ייעוץ בכל תחומי המשפט, כולל עסקים וחברות, מיסים, ליטיגציה, סביבה, עבודה וקניין רוחני, עם מומחיות בולטת בעסקאות ועניינים עסקיים בינ"ל. BKM Berkemeyer גם מתמחה במיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים, השקעות חוץ, תשתיות, מימון פרויקטים ועסקאות פיננסיות, וגם מייעצת בנושאים שקשורים לפרויקטי אנרגיה, מים ותקשורת.

הוגו ברקמייר אמר: "ההתמקדות שלנו ב-BKM Berkemeyer היא לספק פתרונות גמישים ויעילים ללקוחות, ואנחנו מתגאים ביכולת שלנו למלא את הצרכים שלהם ולעלות על הציפיות בעקביות. אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם אנדרסן גלובל כי זה יאפשר לנו להשתמש יותר בעבודת צוות ועבודה משותפת גלובליות כדי לספק איכות הטובה הענף ועצות פרקטיות באמצעות החברות החברות וחברות שיתופי הפעולה של אנדרסן גלובל".

"פרגוואי היא שוק חשוב ו-BKM היא אחת החברות הכי חשובות וותיקות בשוק. הם מספקים לנו נוכחות משמעותית בשוק חשוב", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-114 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180918005012/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire