שארג'ה מודיעה על המרכז המשולב במלואו לשירותים למשקיעים

שארג‘ה מודיעה על המרכז המשולב במלואו לשירותים למשקיעים

 

המרכז החדש יהיה נקודת גישה חשובה עבור משקיעים גלובליים והמפתח להגדלת השירותים למשקיעים באמירות

שארג‘ה, איחוד האמירויות, 19 בספטמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

כדי לתמוך במשקיעי חוץ פוטנציאליים שרוצים להרחיב את השאיפה שלהם לצמיחה בינ"ל באיחוד האמירויות, האמירות השלישית בגודלה שלה, שארג‘ה, הודיעה על השקת יוזמה חסונה מבחינה דיגיטלית של סיוע לקידום עסקים, המרכז לשירותים למשקיעים.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20180919005444/en/

 

תמונה כללית של שארג‘ה (צילום: שורוק)

רשות ההשקעות והפיתוח של האמירות, שורוק, חברה ל-Injazat Services כדי לפתח את האמצעי המתקדם הזה כדי להציע רשימה ממצה של שירותי ייעוץ עסקי משולבים במלואם, שיועילו במיוחד לשחקנים חדשים בשטח איחוד האמירויות.

המשרד ישמש כנקודת גישה חשובה לבעלי עסקים ומשקיעים גלובליים בשארג‘ה, שישרתו אותם עובדים מאוד מיומנים, וימלא תפקיד אינטגרלי בסיוע לקידום השקעות ברמה הגבוהה והבינונית במגוון של מגזרים באמירות.

באמצעות מרכז השירותים הזה, המשקיעים יקושרו ישירות לגופי הרגולציה של האמירות ויוכלו לגשת לכל המשרדים שאחראים על הנפקת רישיונות מסחריים ולבצע עניינים רשמיים אחרים שנחוצים כדי להקים עסק בשארג‘ה, וזה יאפשר שקיפות, איכות ויעילות.

בעלי תפקידים בשורוק אמרו שהמטרה בהקמת מרכז השירותים הזה היא להוסיף לאטרקטיביות העסקית של שארג‘ה בכך שמאפשרים למשקיעים לנצל את הכוח של מרכז נתונים ומידע חדיש מבלי שיצטרכו לבנות אחד כזה בעצמם.

הכלכלה של שארג‘ה מתגוונת במהירות עם צמיחה חדה במגזרים שאינם נפט כמו תיירות, בריאות, תחבורה ולוגיסטיקה, תעשייה קלה, הוצאה לאור ואחרים. השקעות חוץ ישירות לתוך הכלכלה של האמירות גדלו ל-2.63 מיליארד דולר בשנה שעברה

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20180919005444/en/

אנשי קשר

SHUROOQ
Mousa Nimer
M +971 50 222 0561
m.nimer@nncpr.com

 

מקור: Shurooq

מולטימדיה

תמונה כללית של שארג‘ה (צילום: שורוק)

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire