מועדון החופשות של Anantara משתף פעולה עם גאלף אייר כדי לשפר את ההטבות שזמינות לבעלי נקודות המועדון שלו

מועדון החופשות של Anantara משתף פעולה עם גאלף אייר כדי לשפר את ההטבות שזמינות לבעלי נקודות המועדון שלו

בנגקוק, תאילנד, 20 בספטמבר 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

מועדון החופשות של Anantara, תוכנית הבעלות המשותפת של חופשות הראשונה במעלה באסיה, שמחה להודיע על שיתוף פעולה עם גאלף אייר, חברת הדגל של בחריין, כדי לשפר עוד את ההטבות שזמינות לבעלי נקודות המועדון שלה.

לבעלי רמות בעלות יהלום ומעלה תוצע ההזדמנות להמיר את נקודות מועדון החופשות של Anantara שלהם למיילים Falcon Flyer של גאלף אייר, שיקנו להם גישה ליותר מ-90 יעדים בכל העולם. "עם טיסות קונקט למזרח התיכון ואירופה שמוצעות מבנגקוק ומנילה דרך בחריין, בזכות השותפות הזאת קל יותר מאי פעם לבסיס הבעלות שלנו להשתמש בנקודות מועדון החופשות של Anantara שלהם כדי לגלות יעדים חדשים ברחבי העולם", אמרה אנדראה דניילי, מנהלת הפיתוח העסקי במזרח התיכון.

בעלי נקודות מועדון זכאים יוכלו להמיר את נקודות המועדון שלהם בשער של 1,000 נקודות מועדון החופשות של Anantara ל-2,500 מיילים Falcon Flyer של גאלף אייר.

גאלף אייר מצטרפת לתוכניות כמו המיילים האסיאתיים של קתאי פסיפיק והמיילים Royal Orchid Plus של תאי איירווייז שחברו למועדון החופשות של Anantara כדי להציע אפשרויות להמרת נקודות מועדון ולהרחיב את הנוכחות של מותג הבעלות המשותפת של חופשות ברחבי המזרח התיכון. היא גם החברה האחרונה מבין מספר גדל והולך של שותפי ההתקשרות של מועדון החופשות של Anantara במזרח התיכון, שכוללים את Emirates Skywards, Alfursan של חברת התעופה של ערב הסעודית והבנק המסחרי של אבו דאבי.

אודות מועדון החופשות של Anantara

מועדון החופשות של Anantara היא תוכנית הבעלות של חופשות הראשונה במעלה באסיה. היא הושקה ב-2010 על ידי Minor International PCL, הבעלים של מלונות מיינור. המועדון מציע תיק של תשעה מועדוני נופש יוקרתיים בתאילנד, אינדונזיה, סין וניו זילנד ונותן לבעלים של נקודות המועדון ולאורחיהם הזדמנות לגלות יעדי חופשות מובילים. הזדמנויות הנסיעות של הבעלים של נקודות המועדון משופרות עוד באמצעות השימוש בתוכניות הגמישות Club Escapes ו-Global Traveller, שמאפשרות גישה למאות אתרי נופש ומלונות שותפים בעולם.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.anantaravacationclub.com או תעקבו אחרי הבלוג של מועדון החופשות של Anantara או ערוצי המדיה החברתית בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ו-Weibo.

אודות מלונות מיינור

מלונות מיינור היא בעלים, מפעילה ומשקיעה בינ"ל של מלונות כיום עם 160 מלונות פועלים. מלונות מיינור מחפשת בלהט אפשרויות חדשות באירוח עם תיק מגוון של נכסים שמתוכנן באופן חכם למשוך סוגים שונים של נוסעים, ולשרת תאוות חדשות וגם צרכים אישיים. באמצעות הנכסים שלנו Anantara, AVANI, Oaks, Elewana, Tivoli, Four Seasons, St. Regis, Marriott ו-Minor International, מלונות מיינור פועלת ב-26 מדינות באסיה פסיפיק, המזרח התיכון, אפריקה, האוקיאנוס ההודי, אירופה ודרום אמריקה.

עם תוכניות דינמיות להרחיב מותגים קיימים ולבחון רכישות אסטרטגיות בשוקי הזדמנויות, מלונות מיינור פועלת לפי חזון של עולם יותר מלא תשוקה ומחובר הדדית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.minorhotels.com

צרופה

 

Stephanie Naday
Anantara Vacation Club
snaday@anantaraclub.com
 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE