בומברדייה מוסרת את המטוס Q400 הראשון עם 90 מושבים

בומברדייה מוסרת את המטוס Q400 הראשון עם 90 מושבים

טורונטו, 21 בספטמבר 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום על המסירה של המטוס Q400 הראשון שלה עם 90 מושבים. המטוס נמסר ל-SpiceJet Limited מהודו ("ספייסג‘ט") החברה ראשונה שמפעילה את המטוס עם הקיבולת הנוספת, עם 90 מושבים.

"אנחנו נרגשים להכניס את מטוס ה-Q400 עם 90 מושבים לצי שלנו", אמר אג‘אי סינג, יו"ר ומנהל כללי, ספייסג‘ט. "המושבים הנוספים והשיפורים בביצועים יביאו לקיטון ניכר בעלויות ליחידה וגם יאפשרו לנו לענות על הצרכים של השוק שלנו בתחום האזורי".

"המסירה של מטוס ה-Q400 הראשון עם 90 מושבים מפגינה את המחויבות של תוכנית הטורבו-פרופ סדרה Q של בומברדייה להיענות לדרישות של הלקוחות כשהם נותנים מענה לגידול בתעבורה בשווקים אזוריים", אמר טוד יאנג, מנהל תוכנית המטוסים סדרה Q, בומברדייה מטוסים מסחריים. "אני מודה לעובדים ולספקים ומברך אותם שעבדו ללא ליאות כדי למסור את השיפור האחרון הזה במטוס Q400, ואני מודה גם ללקוחה שלנו ספייסג‘ט על התמיכה החזקה שלה ושיתוף הפעולה בתוכנית הזאת של שיפורים מתמשכים".

"זאת אבן דרך מאוד חשובה לתוכנית מטוסי ה-Q400 כי האופציה עם 90 מושבים מדגימה את הפוטנציאל להגדלת הרווחיות שיש לטורבו-פרופ הייחודי הזה להציע", אמר קולין בול, סגן נשיא בכיר, מסחרי, בומברדייה מטוסים מסחריים. "קיבולת הנוסעים המוגדלת מאפשרת קיטון של 15% בעלות המושב בהשוואה למטוס Q400 הסטנדרטי הקודם ומהווה יתרון עצום לחברות התעופה. אנחנו שמחים שספייסג‘ט תהיה המפעילה הראשונה שתציג לראווה את היכולות הייחודיות והיצרניות הבלתי מנוצחת של מטוסי הטורבו-פרופ שלנו".

About SpiceJet Ltd

ספייסג‘ט היא חברת התעופה המועדפת של הודו שהפכה את הטיסה לנגישה מבחינה כספית ליותר הודים מאי פעם. ספייסג‘ט מפעילה 412 טיסות יומיות ממוצעות ל-54 יעדים, מהם 47 פנימיים ו-7 בינ"ל. חברת התעופה מחברת את הרשת שלה באמצעות צי של 36 מטוסי בואינג 737NG ו-22 בומברדייה Q400. רוב המטוסים של החברה מציעים את ספייסמקס, מושבי מחלקת התיירים הכי מרווחים בהודו.

ספייסג‘ט גם מפעילה שירות ייעודי של מטענים אוויריים בשם המותג SpiceXpress שמציע קישוריות מטענים בטוחה, בזמן, יעילה וחלקה ברחבי הודו ובקווים בינ"ל. ספייסג‘ט היא חברת התעופה הראשונה בהודו שמציעה שירותי מטען מקצה לקצה וצי מטוסי המטען שלה כולל מטוסי בואינג 737.

את המעמד של ספייסג‘ט כחברה המועדפת של המדינה חיזקו עוד הפרסים וההוקרות הרבים שכוללים את פרס המנהיגות של פורום השותפות האסטרטגית ארה"ב- הודו לאג‘אי סינג, "פרס ההובלה בלואו קוסט" הגלובלי שהוענק למר סינג בפרסי האסטרטגיה של חברות התעופה 2018 בלונדון, "פרס BML מונג‘ל 2018" עבור "מצוינות עסקית באמצעות לימוד והתפתחות", "פרס "חברת התעופה הפנימית הטובה ביותר" בכנפיים הודו 2018, "יזם השנה של EY 2017 לשינוי עסקי" של ארנסט & יאנג, אות ההצטיינות של יו"ר CAPA לזמן הסבב המהיר ביותר ב-FY 2016, "המותגים הגדולים ביותר של אסיה - 2016", "פרס האסיאני הגלובלי של השנה" ו"מנהל הכספים הכי טוב של אסיה 2016" בפרסי AsiaOne שהיו בסינגפור, "פרס מנהיגי הנסיעות של העולם" ב-WTM לונדון, פרס "יוזמת הצ‘ק-אין הטובה ביותר" של הפרסים הגלובליים Future Travel Experience בלאס וגאס, פרס "חברת התעופה הפנימית הטובה ביותר" בכנס והפרסים הבינ"ל ASSOCHAM ה-10 (תעופה אזרחית ותיירות).

אודות בומברדייה

עם יותר מ-69,500 עובדים בארבעה מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעשיית התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-28 מדינות במגזרי התחבורה, מטוסי מנהלים, מטוסים מסחריים ומבני תעופה ושירותים הנדסיים. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2017 בומברדייה רשמה הכנסות של 16.2 מיליארד דולר אמריקני. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

הערות לעורכים

תמונה של המטוס Q400 בצבעים של ספייסג‘ט פורסמה עם ההודעה לעיתונות הזאת באתר www.bombardier.com.

חומר רקע על המטוס Q400 זמין במרכז המדיה שלBCA .

למידע נוסף על ספייסג‘ט, בקרו בבקשה באתר www.spicejet.com

תעקבו בטוויטר אחרי @BBD_Aircraft כדי לקבל את החדשות והעדכונים האחרונים מבומברדייה מטוסים מסחריים.

כדי לקבל את ההודעות לעיתונות שלנו, בקרו בבקשה בחלק RSS Feed  של האתר של בומברדייה. בומברדייה, סדרה Q ו-Q400 הם שמות מסחר של בומברדייה בע"מ וחברות הבת שלה.

למידע
Nathalie Scott
תקשורת ויחסי ציבור
Bombardier Commercial Aircraft
+1 416-375-3030

bca_press@aero.bombardier.com 
www.bombardier.com  

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת:

  http://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c544b583-1d93-4887-9938-9919934aac60

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE