Virgin Hyperloop One בוחרת בממלכה המלכותית של ערב הסעודית כאתר של סרט הקידום הגלובלי הקרוב

Virgin Hyperloop One בוחרת בממלכה המלכותית של ערב הסעודית כאתר של סרט הקידום הגלובלי הקרוב

ג‘דה נבחרה כאתר הראשי במזרח התיכון ליוזמת צילום פורצת דרך של Virgin Hyperloop One

מעורבות להצגת האופן שבו הייפרלופ יקדם את הכלכלה הסעודית והמודרניזציה החברתית  בהתאמה לאידיאלים של חזון 2030

לוס אנג‘לס, 21 בספטמבר 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

Virgin Hyperloop One, חברת ההייפרלופ מקליפורניה שמובילה את המהפכה בהסעת המונים, בחרה בג‘דה כאתר הראשי לקטע המזרח תיכוני של קמפיין קידום גלובלי שישודר מאוחר יותר בסתיו הזה. הסרט ידגיש את העתיד של הניידות, הקיימות הסביבתית והקישוריות האנושית באמצעות הטכנולוגיה הקניינית הטרנספורמטיבית.

"לזכות היא לנו להעמיק עוד את הקשרים הקרובים שלנו עם הממלכה בבחירת ג‘דה כאתר המזרח תיכוני של הקמפיין החשוב הזה", אמר ג‘וש ג‘יגל, המייסד המשותף של Virgin Hyperloop One. "ג‘דה היא מרכז עירוני מודרני מבטיח באזור והיא קובעת אמות מידה גבוהות להשגת היעדים של חזון 2030. אנחנו יודעים שיש לערב הסעודית עתיד מזהיר, כפי שכבר מוכיחה השותפות שלנו עם קרן הנסיך מוחמד בין סלמן בין עבדולעזיז "MISK" כדי לשתף פעולה עם סעודים צעירים ומוכשרים בנוגע לאיך הטכנולוגיה שבחזית הקידמה שלנו יכולה לשנות את העולם".

עם אתרי צילום פופולריים באיחוד האמירויות לייצוג המודרניזציה במזרח התיכון, הבחירה בג‘דה מדגישה את האמון של החברה בהתקדמות הסוציו-אקונומית של הממלכה והאידיאלים של חזון 2030. החזון הוא תוכנית המיפנה שחיבר הוד מעלתו המלכותית נסיך הכתר מוחמד בין סלמן בין עבדולעזיז כדי לספק בסיס חדש לצמיחה, שגשוג וקידמה טכנולוגית מאוד מתקדמת בערב הסעודית לדור הבא של נשים וגברים במדינה.

"אנחנו מאוד נרגשים מהבחירה בג‘דה לצילומים של סרט הקידום התיעודי החשוב הזה שלנו במזרח התיכון", אמר ריאן קלי, מנהל השיווק והתקשורת של Virgin Hyperloop One. "ג‘דה, בנוסף להיותה יפה, היא יעד מבטיח לחברות בינ"ל שעושות עסקים באזור, לתקשורת הגלובלית ולמגזר המשגשג של תיירות בים האדום. אנחנו מקבלים השראה מהשינויים שמתרחשים במדינה ומקווים למלא תפקיד מרכזי בראיית האידיאלים המשותפים שלנו לעתיד הופכים למציאות".

הקשרים בין Virgin Hyperloop One והממלכה הגיעו לשיאים חדשים באפריל השנה כשמנהלים בכירים מחברת Virgin Hyperloop One אירחו את נסיך הכתר מוחמד בין סלמן בין עבדולעזיז בביקורו באתר הניסויים של וירג‘ין גלקטיק במדבר מוהאבי. במהלך הביקור שלו נסיך הכתר הסיר את הלוט מקפסולת ההייפרלופ חזון 2030, וחיזק עוד את המחויבות בין הממלכה ו-Virgin Hyperloop One להביא טכנולוגיית הייפרלופ לערב הסעודית.

המחויבות בין שתי המדינות נמשכה לתוך הקיץ על ידי אירוח עשרים ואחד תלמידי תיכון ואוניברסיטה מקרן מוחמד בין סלמן בין עבדולעזיז (MiSK), ארגון ללא מטרת רווח שהוקם ב-2011 כדי לגלות, לפתח ולהעצים צעירים סעודים להיות משתתפים פעילים בכלכלה העתידית. התלמידים מילאו תפקיד פעיל בחקר של טכנולוגיות הייפרלופ, והציגו מספר איטרציות של מודלי חוויית לקוח לאפשרויות של הסעת נוסעים ומטען.

עם מהירויות פי 2-3 מרכבות מהירות וחוויה של ישר ליעד לפי דרישה, טכנולוגיית הייפרלופ יכולה לקצר זמני נסיעה ברחבי הממלכה, ולהגדיל מאוד את הקישוריות לא רק בערב הסעודית אלא במועצת המפרץ לשיתוף פעולה. הנסיעה מריאד לג‘דה תיקח 76 דקות (כיום יותר מעשר שעות) תוך שימוש בגשר היבשתי לתנועת נוסעים ומטענים, ותמצב את סעודיה כשער לשלוש יבשות. נסיעה מריאד לאבו דאבי תיקח 48 דקות (כיום יותר מ-8.5 שעות).

אודות About Virgin Hyperloop One

Virgin Hyperloop One היא החברה היחידה בעולם שבנתה מערכת הייפרלופ בקנה מידה מלא. הצוות שלנו כולל את המומחים המובילים בעולם בהנדסה, טכנולוגיה וביצוע פרויקטים של תחבורה, שפועלים יחד עם שותפים ומשקיעים גלובליים כדי לבנות את העתיד של התחבורה. Virgin Hyperloop One נתמכת על ידי משקיעים חשובים, ביניהם, בין היתר:

 

Virgin Group, DP World, Caspian VC Partners, Sherpa Capital, Abu Dhabi Capital Group, SNCF, GE Ventures, Formation 8, 137 Ventures, WTI

 

למידע נוסף, בקרו באתר, www.virginhyperloopone.com.

אנשי קשר למדיה

Virgin Hyperloop One
Marcia A. Christoff
מנהלת יחסי ציבור
marcia@hyperloop-one.com
+1-213-718-6279

Virgin Hyperloop One
Ryan Kelly
מנהל השיווק והתקשורת

press@hyperloop-one.com
+1-610-442-1896

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE