אוגורי וגרונדפוס חתמו על הסכם שותפות אסטרטגית

אוגורי וגרונדפוס חתמו על הסכם שותפות אסטרטגית

ידע דיגיטלי ומומחיות במים מניעים חדשנות

ניו יורק, 25 בספטמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

גרונדפוס, מובילה עולמית בטכנולוגיות מים וייצור משאבות, ואוגורי, חברה מובילה בתחום הבינה המלאכותית והדיאגנוסטיקה המכאנית, משתפות פעולה על מנת לשנות את האופן בו העולם צורך מים, ולאפשר שירותי מים מהימנים וברי קיימא.

השותפות משלבת את הידע הייחודי של אוגורי בתחום אלגוריתמי מערכות לומדות (machine learning) לצורך ניטור רציף של מכונות תעשייתיות, עם המומחיות של גרונדפוס בתחום טכנולוגיות המים ומערכות השאיבה. העבודה המשולבת תאפשר הבאה של פתרונות חדשניים לאבחון של בעיות בזמן אמת שישפרו משמעותית את האמינות והשרידות של מערכות המים ללקוחות גרונדפוס ברמה העולמית.

"בינה מלאכותית משנה את האופן בו אנו ניגשים למים וצורכים אותם" אומר פרדריק אוסטביי, סמנכ"ל דיגיטליזציה בקבוצת גרונדפוס. "אנחנו מתרגשים מהשותפות עם אוגורי, יחד נהפוך מערכות מים ומשאבות למשאב מהימן, בר קיימא ועמיד לאורך שנים. אנו יכולים להציע ללקוחותינו שירותים חדשים, המבוסס על המומחיות של שתי החברות".

עבור אוגורי, שיתוף הפעולה הנ"ל מרחיב את הגישה לשוק ומאפשר גישה לניסיון רב השנים של גרונדפוס בעולם המשאבות. עם גרונדפוס, אוגורי מצפה להמשיך ולשכלל את האלגוריתמים עליהם הפתרון שהיא מציעה מבוסס, ותוכל ליצור פתרונות חדשניים נוספים שיבססו את מעמדה כמובילת שוק בתחום האנליטיקה החזויה.

"אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה עם גרונדפוס", אמר סער יוסקוביץ‘, מייסד משותף ומנכ"ל אוגורי. "יחד יש לנו את היכולת הייחודית לעצב ולהשפיע על שוק ה-IoT (האינטרנט של הדברים) הצומח, לבחון מודלים עסקיים חדשים ולספק יותר ערך ללקוחות. המטרה שלנו היא להפוך מכונות לאמינות יותר ולהפחית את השפעתן על הסביבה - שותפות זו היא אבן דרך משמעותית להשגת מטרה זו".

"שותפות זו תאיץ ותאפשר דיגיטיזציה של השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו" אמר תומאס רוזנקילד אנדרסון, סמנכ"ל הפתרונות והשירותים בקבוצת גרונדפוס. "נוכל להמשיך ולעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב - אספקה של שירותי מים. אוגורי תחזק את היכולות שלנו לספק ללקוחות פתרונות שיזהו בעיות לפני שנפגעת אספקת המים ויאפשרו זמן לפתור אותן"

שותפות אסטרטגית זו, אשר כוללת פיתוחים של מוצרים עתידיים, מחזקת את הקשרים העסקיים שנרקמו בארה"ב לפני כשנתיים. לקוחות גרונדפוס כבר נהנים מהיתרונות שבמערכות הניטור הרציפות של אוגורי, ובשילוב עם הסכמי השירות הנרחבים הם יכולים למקסם את היעילות של המכשור עליו הם מתבססים לקבלת אספקת מים.

 

אודות גרונדפוס

 

גרונדפוס היא מובילה גלובלית בפתרונות מתקדמים של משאבות וקובעת מגמות בטכנולוגיות מים. החברה תורמת לקיימות הגלובלית באמצעות טכנולוגיות חדשניות שמשפרות את איכות החיים של אנשים ודואגות לכדור הארץ. לכן פעילות הליבה שלה מתאימה מאוד להיבטי הקיימות של האופן שבו אנחנו משתמשים במים ומנהלים את איכות המים. לגרונדפוס יש יותר מ-18,000 עובדים שעובדים מ-56 מדינות בכל רחבי העולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.grundfos.com, תעקבו אחרי @grundfos בטוויטר או בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו www.facebook.com/Grundfos/.

 

אודות אוגורי

 

אוגורי הופכת מערכות מכניות לאמינות יותר על ידי שילוב של שני שינויים חשובים בענף הטכנולוגיה: בינה מלאכותית והאינטרנט של הדברים. המפגש של שתי המגמות האלה מאפשר לאוגורי לספק למכונות מערכת עצבים מכנית ומודעות כדי למטב את המצב שלהן בעצמן, ובכך להאיץ את היצרניות והבטיחות של בני אדם. למידע נוסף על אוגורי, בקרו בבקשה באתר www.augury.com.

 

אנשי קשר

Treble
Ethan Parker, 512-960-8222
augury@treblepr.com

 

מקור: Augury

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20180925005006/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire