אנדרסן גלובל מקדמת בברכה את Tufiño & Villegas בבוליביה

אנדרסן גלובל מקדמת בברכה את Tufiño & Villegas בבוליביה

סן פרנסיסקו, 25 בספטמבר 2018, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל ממשיכה את הצמיחה שלה בדרום אמריקה עם החדשות שאחת מחברות דיני המיסים הראשונות במעלה בבוליביה, Estudio Jurídico Tufiño Villegas & Asoc., הפכה לחברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל. Tufiño & Villegas מתמחה במתן שירותים משפטיים לחברות מקומיות וזרות שעושות עסקים בבוליביה.

עם משרדים בלה פס, סנטה קרוז וקוצ‘במבה, החתימה על הסכם לשיתוף פעולה עם Tufiño & Villegas מתחילה את הנוכחות של אנדרסן גלובל במדינה הדרום אמריקנית. הארגון הבינ"ל כמעט הכפיל את מספר האנשים שלו באמריקה הלטינית בשמונת החודשים האחרונים. באמצעות החברות החברות וחברות שיתופי הפעולה שלה, לאנדרסן גלובל כבר יש נוכחות חזקה באזור בכמה מרכזים כלכליים חשובים - מכסיקו, גואטמלה, פרגוואי, צ‘ילה, אורוגוואי, אקוואדור, ברזיל וממש לאחרונה פרגוואי.

החברה, Tufiño & Villegas, שבראשה עומדים השותפים המייסדים והמנהלים אלבארו וייגאס אלדסוסה וחוסה לואיס טופיניו, נוצרה ב-1995 כבוטיק מיסים ומאז התרחבה לחברת עורכי דין עם מלוא השירותים. החברה מתמחה בשירותי דיני חברות וגם בשירותי דיני מיסים כגון מיסוי בינ"ל, תמחור העברות, תכנון מס, בדיקת נאותות, ליטיגציית מס, מיקור חוץ ומיסוי לאומי. Tufiño & Villegas מספקת שירותים במגוון רחב של מגזרים, כולל נפט וגז, כרייה, פיננסים, חקלאות, ביטוח, אווירונאוטיקה, תקשורת, נדלן ותוכנה.

"ההתפתחות והצמיחה הפתאומית שלנו באמריקה הלטינית היא הוקרה לאיכות והמנהיגות של שותפינו בשוק הזה. בעשור האחרון, הכלכלה של בוליביה היא ממהירות הצמיחה ביותר באמריקה הלטינית. שיתוף הפעולה עם Tufiño & Villegas, חברת מיסים מובילה בבוליביה עם פרקטיקה חזקה בתחום החברות הכללי ודיני עבודה, מציע מימד חדש ליכולות הבינ"ל שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC.

"אלבארו אמר: "כחברה, היעד שלנו הוא שקיפות, שירותים משפטיים הטובים מסוגם, יעילות ולהישאר מחויבים לעיסוק עם יושרה באופן שבו אנו משרתים את לקוחותינו, ואנחנו נרגשים לשתף פעולה עם ארגון שמחזיק באותם ערכים. השירותים המוספים שמוצעים ללקוחות והמדינות המקומיים והבינ"ל שלנו יגוונו באמצעות שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-117 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20180925005022/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire