מספר החברות שישתמשו או יאמצו עננים ב-2012 צפוי לגדול ל-45 אחוז

דוח מצב העמידות לשנת 2011 של Vision Solutions מציג שינויים באופי של התאוששות מאסון והמשכיות עסקית

הדוח השנתי הרביעי על מצב העמידות של מערכות מחשוב של   

 Vision Solutions מגלה שארגונים משתמשים במגוון של טכנולוגיות

 כדי להגן על נתונים ולחדש;

אירביין, קליפורניה – (נוי תקשורת-Marketwire – 20 בדצמבר, 2011 ) –

 Vision Solutions, Inc., הספקית המובילה בעולם של תוכנה ושירותי זמינות מידע לשוקי Windows, לינוקס, IBM Power Systems ומחשוב ענן, פרסמה את דוח "מצב העמידות" שלה לשנת 2011. בין הממצאים בדוח: כיצד הנחיות פנימיות בחברות לזמינות 24/7 של נתונים ויישומים משפיעות על הבחירות הטכנולוגיות של המשכיות עסקית, כולל אימוץ  שיטות של מחשוב ענן ווירטואליזציה.

באקלים העסקי של היום שבו יוצרים, מנתחים ומשתפים יותר נתונים בכל דקה, תוכניות הגנה ושחזור נתונים הן עדיין רכיבי ליבה של ארגון עמיד. דוח "מצב העמידות" של השנה מציג את האתגרים בהגנת נתונים ועמידות ארגונים, עם תוצאות חושפניות.

הממצאים החשובים:

 

 

 

דוח "מצב ההתאוששות" השנתי הרביעי כולל ניתוח של טכנולוגיות חדשות וישנות שבהן אנשי המחשוב משתמשים כדי להגן על המידע הקריטי שלהם ולהבטיח המשכיות עסקית. הדוח של השנה מתייחס לסוגיות המאתגרות ביותר שניצבות בפני חברות השנה, מהתגברות צורכי האחסון בתוך ארגונים וההתפוצצות של נתונים שנוצרים על ידי משתמשים ועד למחשוב נייד והריבוי המהיר של שרתים. המחקר שנמשך לאורך השנה התמקד בתשובות מבערך 6,300 אנשי מקצוע ובכירים טכניים שמנהלים או מפקחים על סביבות ההפעלה Windows, IBM AIX, IBM i, IBM z/OS, Linux, HP-UX, Solaris ואחרות.

אלאן ארנולד, סמנכ"ל טכנולוגיות ב-Vision Solutions אמר: "אנו רואים שינוי בגישה של חברות לאסטרטגיות ההמשכיות העסקית וההתאוששות מאסון שלהן, כשהמושג "עמידות" מתפתח אצלם. בשנים עברו, ארגונים העריכו את העמידות שלהם בעיקר מבחינת התאוששות מערכות המידע מאסון וניהול סיכונים, כמו מניעת אובדן נתונים בגלל כשלי חומרה ואסונות טבע כמו שיטפונות, שריפות וסופות טורנדו. אולם, הנתונים של השנה מראים שמופעל לחץ על אנשי המחשוב להעריך עמידות מבחינת היכולת של החברה שלהם לספק מידע לפי דרישה בכל זמן ללקוחות, ספקים ועובדים. בעוד שהכמות של אובדן מידע שתיחשב קבילה עלתה, המהירות של ההתאוששות אחרי אירוע כשל ירדה באופן דרמטי, משום שזמן השבתה נעשה פחות קביל. ארגונים עם ראייה ארוכת טווח נוקטים בגישה חדשה לעמידות, ומתמקדים ברווחיות עסקית באמצעות זמינות של נתונים בכל זמן, בכל מקום".

כדי להוריד עותק של הדוח, בקרו באתר http://www.visionsolutions.com/webforms/state2011.aspx

קישורים:

אודות Vision Solutions


Vision Solutions, Inc. היא הספקית המובילה בעולם של תוכנה ושירותי זמינות מידע לשוקי Windows, לינוקס, IBM Power Systems ומחשוב ענן. מותגי הזמינות הגבוהה וההתאוששות מאסון האמינים של Vision Solutions, Double-Take®, MIMIX® ו-iTERA™ תומכים בהמשכיות עסקית, עונים על דרישות ציות ומגבירים את התפוקה בסביבות פיזיות ווירטואליות. המוצרים של Vision, שהם קלים לשימוש ומחירם נוח, מגובים על ידי מרכזי שירות לקוחות 24X7 ורשת שותפים גלובלית שכוללת את IBM, HP, Microsoft, VMware ודל. Double-Take Share היא בבעלות פרטית של Thoma Bravo והמטה שלה נמצא באירביין, קליפורניה, ארה"ב עם משרדים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו באתר visionsolutions.com, עיקבו אחרינו בטוויטר @VSIDTInfo וברשתות חברתיות פופולאריות אחרות או התקשרו 1.800.957.4511 (שיחת חינם בארה"ב וקנדה) או 801.799.0300.

מידע ליצירת קשר

אשת קשר:  
Jennifer Cumbee 
Vision Solutions 
Tel: (630) 282-8283 
Email:
jennifer.cumbee@visionsolutions.com

  

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE