project44 ו-Gatehouse Logistics מודיעות על שותפות בלעדית

project44 ו-Gatehouse Logistics מודיעות על שותפות בלעדית

שיתוף פעולה רב לאומי מאפשר ראות תחבורה באירופה וצפון אמריקה

שיקאגו ונורסונדבי, דנמרק, 17 באוקטובר 2018, (BUSINESS WIRE):

project44 (p44) ו-Gatehouse Logistics הודיעו היום במשותף על התקשרותן בהסכם בלעדי רב לאומי שיאפשר גישה מאובטחת ומורשית לרשת הראות הגדולה ביותר בצפון אמריקה ואירופה, ובסופו של דבר, יאיץ את היכולת של שתי ספקיות הטכנולוגיות לספק פתרונות ראות באופני תחבורה ואזורים ג"ג רבים.

ראות על שרשרת האספקה מקצה לקצה קריטית לארגונים גלובליים מורכבים שרוצים לעקוב אחרי פעילות גלובלית, להגביר יעילות ולשפר את חוויית הלקוח הכוללת. השותפות הרב לאומית הראשונה מסוגה הזאת מאפשרת ראות על תהליכי תחבורה חשובים, ומבטיחה שארגונים גלובליים יראו באופן מדויק את כל האירועים בשרשרת האספקה שלהם ויגיבו להם באופן פעיל "במהירות המחשבה".

מנכ"ל Gatehouse Logistics ג‘ספר בנייק אמר: "project44 ו-Gatehouse Logistics דוגלות בחשיבות של נתונים מדויקים כבר שנים. שיתוף הפעולה הזה עולה בקנה אחד עם הבטחת הליבה של שתי החברות לספק את מנוע הנראות הגלובלית הכי מקיף שמופעל רק באמצעות מידע מאובטח, באיכות גבוהה ובזמן אמת".

מאז 1992 Gatehouse Logistics מובילה בשיתוף נתונים מאובטח לאורך שרשרת האספקה, ומביאה באמצעותו ראות מאוד נחוצה על לוגיסטיקה נכנסת ויוצאת. ghTrack הוא שירות שיתוף נתונים תואם GDPR, ניטרלי שלא תלוי בחומרה שמאפשר ל-Gatehouse Logistics לבנות את הרשת הגדולה ביותר של מערכות טלמטיקה ברחבי אירופה. באופן דומה, project44 הפכה במהירות למובילה בראות מתקדמת צפון אמריקנית על ידי בניית הרשת הכי גדולה וכוללת של ספקי קיבולת שמחוברים באמצעות ELD, טלמטיקה, חיבורי API ישירים, מעקב ללא יישומים או יישומי סמארטפון.

באמצעות השותפות הזאת, ללקוחות של project44 ו-Gatehouse Logistics יש עכשיו גישה מיידית ומאפשרת פעולה לרשת של 175,000 מובילים רב לאומיים -- 90,000 ספקי קיבולת בצפון אמריקה ו-85,000 באירופה. גם תהליכי ההתקנה הואצו כדי להבטיח הצטרפות מהירה וחלקה לכל הלקוחות וזמן לערך מהיר.

"ראות היא היוזמה מספר אחת בשרשרת האספקה. ראינו מספר שיא של חברות צפון אמריקניות ואירופיות שמשקיעות בפלטפורמות של ראות בזמן אמת לשימוש כעצמאיות או עם TMS, CRM, WMS או ERP", אמר מייסד ומנכ"ל project44 ג‘ף מקנדלס. "השותפות הזאת מאיצה את המהירות שבה יצרנים, קמעונאים, ספקי מסחר אלקטרוני, מפיצים, מעבירי מטענים וספקי לוגיסטיקה חיצוניים יכולים לממש בהצלחה את היתרונות של ראות מקצה לקצה על ידי עבודה עם ספק ראות יחיד לכל המשלוחים ללא קשר למיקום הג"ג".

למידע נוסף על השותפות הבלעדית הזאת או כדי לתאם הדגמה, בקרו בבקשה באתר https://get.project44.com/ghl-partnership/. מנהלים בכירים מ-project44 ו-Gatehouse Logistics ישתתפו בכנס הבינ"ל ה-35 של שרשרת האספקה בברלין (17-19 באוקטובר 2018) שמארח BVL. עורכים שמשתתפים בכנס של BVL מוזמנים לקבלת פנים ב-Gartenlounge II בשעה 14:00 ב-17 באוקטובר לתדרוך בלעדי.

אודות project44:

project44 היא פלטפורמת הראות המתקדמת המובילה בעולם עבור שולחים וחברות לוגיסטיקה חיצוניות. project44 מחברת, מבצעת אוטומציה ומספקת ראות על תהליכי תחבורה חשובים כדי להאיץ תובנות ולקצר את הזמן שלוקח להפוך את התובנות האלה למעשים. על ידי ניצול הכוח של הפלטפורמה מבוססת הענן project44, ארגונים יכולים להגדיל את היעילות התפעולית, להפחית עלויות, לשפר את ביצועי ההובלה ולהעניק ללקוחותיהם חוויה יוצאת דופן דמויית אמזון. בהיותה מחוברת ליותר מ-175,000 מובילים בכל העולם ועם כיסוי מקיף לכל מכשירי ה-ELD והטלמטיקה שבשוק, project44 תומכת בכל אופני התחבורה וסוגי המשלוחים, כולל חבילות, הק"מ האחרון, פחות ממטען משאית, פחות ממטען משאית כמותי, מטען משאית, רכבת, הובלה משולבת וים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר  www.project44.com.

אודות GateHouse Logistics A/S:

Gatehouse Logistics היא בעלי המותג ghTrack, שירות שיתוף נתונים מבוסס ענן ניטרלי מבחינת חברה ועצמאי שמוביל את האופן שבו משתפים באופן מאובטח נתונים קריטיים לעסק לאורך כל שרשרת האספקה. הוא גם הבסיס המושלם לתעשיות חכמות מתפתחות כולל פיתוחי האינטרנט של הדברים. ghTrack מביא ראות מקצה לקצה בזמן אמת שרוצים אותה זמן רב לכל בעלי העניין בשרשרת האספקה. הוא מצרף נתוני מיקום וחיישנים מכל אופני התחבורה ומציג אותם כזרם נתונים מאוחד והגיוני אחד שניתן לשילוב פשוט בכל מערכת עסקית. ghTrack הוא שירות שיתוף הנתונים המאובטח ותואם GDPR שבשימוש הכי נרחב באירופה. בקרו: www.ghTrack.com.

אנשי קשר

ליצירת קשר בצפון אמריקה:
project44
Ally Lynch, VP Marketing
Phone: 1-312-300-4899
Email: ally@project44.com
או
ליצירת קשר באירופה:
GateHouse Logistics
Mette Lilkær, Strategic Sales & Marketing Manager
Landline: + 45 7020 1909. Mobile + 45 2920 2383
Email: mdl@gatehouse.dk

 

מקור: project44

גלריית מולטימדיה חכמה

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/news/home/20181017005211/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire