קלידוסקלאוד רוכשת את LeadFormix

המובילה ביישומי ענן מרחיבה את ענן הסיוע במכירות כדי לספק אוטומציה של המכירות וניהול לידים מהדור הבא באמצעות הרכישה של זוכת הפרסים LeadFormix

 Callidus Software Inc. (NASDAQ: CALD, המובילה ביעילות מכירות ומחשוב ענן, הודיעה היום שרכשה את LeadFormix, המובילה באוטומציה של השיווק וניהול לידים מהדור הבא.

"כל מנכ"ל בכדור הארץ רוצה יותר לידים מהירים ואיכותיים. ההשקעה בכלי המכירות והשיווק הטובים ביותר והחדשניים ביותר היא בעדיפות ראשונה אצל רוב העסקים. יותר לידים טובים משמעו יותר עסקאות, ויותר עסקאות משמעו ביצועי מכירות טובים יותר", אמר לזלי סטרץ', נשיא ומנכ"ל קלידוסקלאוד.

"ל-LeadFormix יש 200 לקוחות תוכנה כשירות – שמביאים את המספר הכולל של לקוחות מנויים ליותר מ-1100, ומגדילים עוד את ההזדמנויות שלנו למכירות צולבות. העסק החברתי והנייד שינה את השיווק באופן יסודי. באמצעות איחוד של המכירות והשיווק, פתרונות הענן זוכי הפרסים של LeadFormix מפיקים לידים עשירים יותר וממוקדים יחד עם גישה קלה יותר אל מקבלי החלטות מוגדרים. הפתרון בשילוב כלי התוכנה כשירות זוכי הפרסים הקיימים שלנו מגדיל עוד את המובילות שלנו בתחום של תוכנת יעילות מכירות כשירות".

 LeadFormix, שהמטה שלה נמצא בעמק הסיליקון, היא המובילה בתוכנת אוטומציה של השיווק מהדור הבא: Marketing Automation 2.0. LeadFormix מספקת פתרון תוכנה כשירות 100% מרובה לקוחות שמאפשר לצוותי מכירות ולזהות במהירות מקבלי החלטות, להגיע אליהם ולסגור עסקאות מהר יותר. הפתרון מתוכנן מהיסוד להגדיל את שיתוף הפעולה בין אנשי השיווק, אנשי המכירות הפנימיים ואנשי המכירות בשטח. LeadFormix מעצימה את אנשי המכירות באמצעות בינת לידים מעולה ומידע על לקוחות פוטנציאליים, מספקת ניתוחים שעוזרים לצוותי השיווק והמכירות לזהות את ההזדמנויות העסקיות שנכון להתמיד בהן וכן אלגוריתמים מתוחכמים שמעניקים ציונים ללידים שמאפשרים לשני הצוותים לתעדף לידים באמצעות החלטה משותפת על ציון הליד האידיאלי שייחשב "מוכן למכירה".

"שיתוף פעולה בין המכירות והשיווק הוא שוק חם. ההתמקדות של LeadFormix בתיאום בין המכירות והשיווק ביחד עם פורטל שיתוף הפעולה במכירות ופתרונות העמלות וההדרכה של קלידוסקלאוד מהווה הזדמנות עצומה", אמר סריהארי קומר, מנהל עסקים ראשי, LeadFormix. "טווח ההגעה הגלובלי של קלידוסקלאוד יחד עם בסיס הלקוחות הגדל שלהם יאפשר לנו להרוויח מהר מההזדמנות הזאת. אנו מצפים לעבודה עם קלידוסקלאוד כדי לספק עוד ערך לבסיס הלקוחות שלנו כשנרחיב את הנוכחות שלנו לערוצים ושווקים חדשים".

לפי תנאי ההסכם, התמורה המצרפית לרכישת LeadFormix כללה בערך 9 מיליון דולר במזומן, כפוף להתאמות אחרונות כנקבע בהסכם. חלק מהתמורה כפוף לעיכוב בנוגע להתחייבויות השיפוי של בעלי המניות של LeadFormix כלפי קלידוסקלאוד. קלידוסקלאוד תספק פרטים פיננסיים נוספים לגבי העסקה בשיחת הוועידה המתוכננת שלה על הרבעון הרביעי ושנת הכספים 2011.

אודות LeadFormix

LeadFormix היא מובילה בתוכנת אוטומציה של השיווק מהדור הבא: Marketing Automation 2.0. LeadFormix מספקת פתרון אוטומציה של השיווק בזמן אמת משנה משחק שממיר ביקורים מקוונים אנונימיים ללידים מוגדרים, קובע את העניין והכוונה של המבקר באתר האינטרנט ומאפשר לצוותי המכירות להגיע אל מקבלי ההחלטות ביעילות רבה יותר ולסגור עסקאות מהר יותר באמצעות טכנולוגיית בינה עסקית וכריית נתונים מוגנת בפטנט. LeadFormix מספקת מידע על לידים שהוא משמעותית עשיר יותר מכל פתרון אחר, המאפשר לצוותי המכירות והשיווק של העסק לגלות הזדמנויות חבויות, לזהות במדויק מקבלי החלטת ולספק תגובות והצעות עוצמתיות וממוקדות בזמן אמת ללקוחות פוטנציאליים. ל-LeadFormix יש משרדים בקליפורניה, מישיגן, אנגליה והודו. למידע נוסף בקרו בבקשה באתר www.leadformix.com.

אודות Callidus Software®

Callidus Software Inc. (CALD (NASDAQ: היא מובילת השוק והטכנולוגיה ביעילות מכירות ומחשוב ענן. הלקוחות של קלידוסקלאוד זוכים ביתרון תחרותי באמצעות מיקסום הנצילות של עלות המכירות ושיפורים ביעילות המכירות. יישומי התוכנית כשירות (SaaS) מרובי הלקוחות שזכו בפרסים של קלידוסקלאוד קובעים את אמות המידה בניהול הביצועים של אנשי המכירות וערוצי השיווק השותפים של חברות. הביצועים של למעלה מ-2.5 מיליון משתמשים מסתמכים על הפתרונות שלנו כדי להניע את הביצועים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.calliduscloud.com.

 ©2012 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus, Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, הלוגו של CallidusCloud, TrueComp® Manager, ActekSoft, ACom3, ForceLogix, Salesforce Assessments, iCentera, Webcom, Litmos, הלוגו של Litmos ו-Rapid Intake הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. והחברות המסונפות שלה בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

איש קשר לעיתונות:

Rajendran Nair

Callidus Software Inc.

925-251-2255

pr@callidussoftware.com

 

אשת קשר לקשרי משקיעים:

Linda Wells 
Market Street Partners 
415-445-3236 
linda@marketstreetpartners.com  

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE