פארק המים אפיק ווטרז זוכה בפרס Leading Edge

פארק המים אפיק ווטרז זוכה בפרס Leading Edge

הגג המתקפל של אופנאייר קובע שיא של פארק המים הסגור הגדול ביותר תחת גג מתקפל מקומר יחיד

גרנד פריירי, טקסס, 25 באוקטובר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

אופנאייר (יחד עם כל הצוות של פארק המים אפיק ווטרז) קיבלה את הפרס היוקרתי Leading Edge Award של האיגוד העולמי של פארקי מים ב-24 באוקטובר 2018, על עבודה שנעשתה מוקדם יותר השנה בפרויקט פארק המים אפיק ווטרז עבור עיריית גרנד פריירי, טקסס. הפרס ניתן לארגונים המציגים יצירתיות בענף אטרקציות המים שפיתחו רעיונות, מוצרים או שירותים חדשים לתועלת הפארקים החברים, הלקוחות שלהם וענף אטרקציות המים. כל הצוות באופנאייר שמח על ההכרה בתרומה שלו -- תכנון של גג מתקפל ענק.

"לכבוד הוא לנו להיכלל בין מועמדים שותפים כל כך איכותיים", אמר דייב בולוורק, סגן נשיא לארה"ב, שהצטרף לצוות של אפיק ווטרז לקבלת הפרס בשם אופנאייר. "פרויקט פארק המים אפיק ווטרז היה משימה אדירה. מההתייעצויות עם עיריית גרנד פריירי על החזון שלה דרך הגדרת הרעיון ועד להתקנה הסופית, הפרויקט היה מסיבי. אופנאייר הובאה כדי ליצור מערכת גג מתקפל ייחודית עבור הפארק. התוצאה הסופית היא לא פחות ממרהיבה".

וידיאו של פתיחת הגג: https://youtu.be/F5gInlrUNfk

אופנאייר תכננה, ייצרה ובנתה מערכת של גג נפתח בשטח של 62,000 רגל רבוע שמשלב את המיטב של עולם הפנים ועולם החוץ עבור אפיק ווטרז. התכנון החדשני של הגג המתקפל משתמש בלוחות פוליקרבונט שקופים למחצה, שמאפשרים איזון מושלם של אור ונוף אפילו כשהגג סגור. כשהוא פתוח, המבקרים בפארק המים נהנים מאור שמש טבעי ואוויר צח בימים חמים עם יכולת לסגור את הגג בנגיעת לחצן בכל עת שמזג אוויר סגרירי מאיים. המוצר הסופי מחזיק בשיא האמריקני של פארק המים הסגור הגדול ביותר תחת גג מתקפל יחיד.

וידאו של בניית הפרויקט: https://youtu.be/sHK71LfB2qI]

עוד שנים רבות אפיק ווטרז יהיה יעד מלא כיף למחפשי הרפתקאות בגרנד פריירי ועם מערכת הגג המתקפל הייחודית שלו, הישג "אפי" שבאמת ראוי לשמו של אופנאייר.

אופנאייר מתכננת, מייצרת ומתקינה את מערכות הגגות המתקפלים והצוהרים הכי אלגנטיים ואמינים.

אם אתם רוצים מידע נוסף על נושא זה, התקשרו בבקשה עם דבורה בייקר בטלפון 905-901-8535 שלוחה 103 או במייל dbaker@openaire.com או בקרו באתר https://openaire.com/4787/openaire-and-epic-water-team-win-world-waterpark-association-awards-leading-edge-award/

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE