הרמן מחזקת את הנוכחות בישראל עם מטה חדש

 

הרמן מחזקת את הנוכחות בישראל עם מטה חדש

מנכ"ל ונשיא הרמן דינש סי. פאליוואל נפגש עם ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו כדי לאשר את המחויבות של החברה לישראל

חונך מרכז מחקר ופיתוח חדש עם מעבדת מכוניות חכמות מתקדמת בהוד השרון

סטמפורד, קונטיקט, 29 באוקטובר 2018, (BUSINESS WIRE):

הרמן אינטרנשיונל, HARMAN International, חברת בת בבעלות מלאה של Samsung Electronics Co., Ltd. המתמקדת בטכנולוגיות מחוברות לשוקי הרכב, מוצרי הצריכה והארגונים, הודיעה היום שהחברה מחזקת את נוכחותה בישראל.

הרמן פתחה אתר חדש בשטח של 46,000 רגל שנמצא בהוד השרון, שישמש עכשיו כמטה של הרמן בישראל. הבניין בן שלוש הקומות הזה יכלול מעבדת מכוניות חכמות מתקדמת, שבו צוותים יכולים לחקור, לנסות ולתקף את אבטחת הסייבר, הטכנולוגיות לעדכון תוכנה באופן אלחוטי ופתרונות הענן לרכב שזכו בפרסים של החברה בתנאים של העולם האמיתי. מרכזי המחקר ופיתוח (מו"פ) הקיימים של החברה, שנמצאים כעת בכפר סבא, הוד השרון ורמת גן, יאוחדו עכשיו במרכז החדש בהוד השרון.

מנכ"ל ונשיא הרמן דינש סי. פאליוואל חנך את המרכז החדש, ודיבר בו על החשיבות של לאפשר את הצמיחה של הרמן בישראל.

"אנחנו מתכוננים עכשיו לשלב הבא של הצמיחה - רכב מחובר ונהיגה אוטומטית, והרוח היזמית וההמצאות שיש בישראל ממלאות תפקיד חשוב באסטרטגיה הזאת", אמר מר פאליוואל.

מר פאליוואל, שהוזמן להיות הנואם המרכזי בפסגת הניידות החכמה השנתית בתל אביב שמארח ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, ינצל את ההזדמנות כדי להיפגש עם חברות רכב וניידות ישראליות מתפתחות במהלך ביקורו.

"כמובילי חדשנות, בנינו צוותים חזקים ברחבי העולם. מהודו עד ארה"ב ומישראל עד סין, הצוותים שלנו בשווקים מתפתחים ומתעוררים יוצרים את עתיד הקישוריות", אמר פאליוואל. "על ידי ניצול החוזק המגוון של העובדים שלנו, ועל ידי שימוש בקשרים שלנו עם סמסונג, הרמן ממוצבת היטב לככב על הבמה, בבית ובמכונית עוד שנים רבות".

הרמן מגדילה את יכולות החדשנות שלה בכל העולם, כולל הרחבת מספר העובדים שלה בישראל. מרכזי החדשנות של הרמן בישראל הם בית לצוות של מהנדסים בכירים מאוד מיומנים המפתחים טכנולוגיות שיעצבו את עתידנו, כולל פלטפורמות אוטונומיות, מחוברות ומציאות מרובדת.

לדברי אורן בצלאלי, מנהל הרמן ישראל וסגן נשיא בכיר, פלטפורמות תוכנה, הרמן שירותים מחוברים, קצב הצמיחה של פעילות החברה בישראל מהיר וההשלכה המיידית היא קליטה מתמדת של עובדים חדשים.

"אנחנו מחפשים כל הזמן את אנשי המקצועי הכי איכותיים בתחום, והיה חשוב לנו שכל עובדי הרמן יעבדו במקום אחד, כי הם עובדים ביחד בפיתוח מוצרים ופתרונות שתורמים לעתיד של תעשיית הרכב", אמר מר בצלאלי.

הרמן, חברה של סמסונג, רכשה שלוש חברות הזנק ישראליות בחמש השנים האחרונות: iOnRoad, חברת התראות שנמצאת ברמת גן, Red Bend שמאפשרת למכוניות של היום להיות מחוברות לענן ונמצאת בהוד השרון ו-TowerSec Automotive Cybersecurity שהייתה בכפר סבא.

תעקבו אחרי הרמן ברשת:

אודות הרמן

הרמן (harman.com) מעצבת ומתכננת מוצרים ופתרונות מחוברים ליצרני רכב, צרכנים וארגונים בכל העולם, כולל מערכות למכוניות מחוברות, מוצרי אודיו ווידאו, פתרונות אוטומציה ארגונית ושירותים שתומכים באינטרנט של הדברים. עם מותגים מובילים הכוללים את AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® ו-Revel®, מעריכים את הרמן חובבי האזנה, מוסיקאים ומקומות הבידור בהם הם מופיעים ברחבי העולם. יותר מ-50 מיליון כלי רכב בדרכים כיום מצוידים במערכות אודיו ומכונית מחוברות של הרמן. שירותי התוכנה של החברה מפעילים מיליארדי מכשירי ומערכות מובייל שמחוברים, משולבים ומאובטחים בכל הפלטפורמות, מהעבודה והבית ועד למכוניות ומובייל. להרמן יש בערך 30,000 עובדים באמריקות, אירופה ואסיה. ב-2017 הרמן הפכה לחברת בת בבעלות מלאה של Samsung Electronics Co., Ltd..

© 2018 HARMAN International Industries, Incorporated. כל הזכויות שמורות. Harman Kardon, Infinity, JBL, Lexicon ו-Mark Levinson הם שמות מסחר של HARMAN International Industries, Incorporated, שרשומים בארצות הברית ו/או במדינות אחרות. AKG הוא סימן מסחר של AKG Acoustics GmbH, שרשום בארצות הברית ו/או במדינות אחרות. תכונות, מפרטים ומראה כפופים לשינויים ללא הודעה.

אנשי קשר

HARMAN
JASLEEN K. MAKKER
Jasleen.Makker@harman.com
+919972326326

 

מקור: HARMAN International

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:


http://www.businesswire.com/cgi-bin/mmg.cgi?eid=51889771&lang=en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire