המובילה ביעילות מכירות ומחשוב ענן זוכה להכרה באמצעות הדירוג הגבוה

CallidusCloud מקבלת דירוג "חיובי חזק" מחברת מחקר וניתוח חשובה זאת השנה השנייה ברציפות

המובילה ביעילות מכירות ומחשוב ענן זוכה להכרה באמצעות הדירוג הגבוה ביותר האפשרי ב-MarketScope של גרטנר

פלזנטון, קליפורניה – (נוי תקשורת-Marketwire – 9 בינואר 2012) - Callidus Software Inc. (NASDAQ: CALD), המובילה ביעילות מכירות ומחשוב ענן, הודיעה היום שקיבלה דירוג "חיובי חזק" ב-MarketScope של ניהול עמלות ותמריצים (ICM) בתחום הביטוח [1] מאת Gartner, Inc., החברה החשובה ביותר בעולם למחקר וייעוץ בתחום המחשוב. "חיובי חזק" הוא הדירוג הגבוה ביותר האפשרי שניתן ב-MarketScope של גרטנר.

לדברי גרטנר, דירוג "חיובי חזק" מציין שהיצרן נחשב לספק של מוצרים, שירותים או פתרונות אסטרטגיים, שלקוחות קיימים צריכים להמשיך השקעות מתוכננות איתו ולקוחות פוטנציאליים צריכים לשקול אותו כאפשרות חזקה להשקעות אסטרטגיות.

סטיבן ליי, אנליסט המחקר הראשי והמחבר של ה-MarketScope, מצא ש-"Callidus היא הספקית הגלובלית הדומיננטית של ICM בתחום הביטוח עם קרוב למאה לקוחות ICM בתחום הביטוח ברחבי העולם. נוכחות ההתקנות שלה משקפת נוכחות חזקה בצפון אמריקה (85 התקנות), יחד עם עשר התקנות באירופה ועשר באסיה. Callidus הוסיפה 18 לקוחות חדשים בשנים עשר החודשים האחרונים, שהפכו אותה למצליחה ביותר בהפרש ניכר בהשגת עסקים חדשים במחקר של 2011. עם יישומים בכל קווי המוצרים והאזורים, Callidus היא אחת מיצרני ה-ICM הבודדים עם טווח הגעה מספיק כדי שמבטחים גלובליים ישקלו אותה כפתרון ICM יחיד למגוון של מוצרים ואזורים עם פלטפורמה אחת". ליי מוסיף ומציין ש-"Callidus ממשיכה לחדש דרכים לפישוט התקנות, שיפור מכשירים ניידים ושדרוג יכולות שספציפיות לביטוח".

עותק מלא של הדו"ח אפשר להוריד כאן.

"אנו מאוד שמחים לקבל דירוג של "חיובי חזק" – הדירוג הגבוה ביותר האפשרי – זאת השנה השנייה ברציפות מחברת מחקר מוערכת מאוד כמו גרטנר", אמרה לורנה היינייק, סגנית נשיא בכירה, CallidusCloud. "ארגוני ביטוח מצליחים הם אלה שממנפים בהצלחה טכנולוגיות חדשות כדי לגייס, להכשיר ולתגמל סוכנים עם הכישורים הנחוצים להצלחה בכל קו מוצרים. כמובילת השוק והטכנולוגיה ביעילות של מכירות ושותפי מכירות, CallidusCloud מציידת את הארגונים האלה בפתרונות ענן וסלולר חדשניים לקבלה לעבודה, קליטה והכשרה של סוכני ביטוח מעולים, וגם מספקת תמריצים ממוקדים שמגדילים את ההצלחה של הסוכנים ואת ההכנסות מהמוצרים. הדוח מאשר ש-CallidusCloud ופתרונות ActekSoft Acom3 שלנו נמצאים בעמדה ייחודית לענות על הצרכים של עסקי ביטוח המחפשים את הטכנולוגיה הנכונה כדי להתחרות באופן יעיל ולהגביר את הצמיחה".

פתרונות התמריצים ועמלות ו-ActekSoft Acom3 של CallidusCloud מסופקים כחלק מהפלטפורמה CallidusCloud, חבילת תוכנה כשירות מקיפה שמיועדת לעזור לעסקים להפיק מכירות יעילות יותר בכל שלב של מחזור החיים של איש המכירות, כולל קבלת ההחלטות הנכונות בקבלת אנשי מכירות לעבודה, הפיכת תהליך המכירה לקל יותר, הנעת ביצוע המכירות באמצעות תמריצים ותגמולים ממוקדים ובניית תרבות עבודה מבוססת ידע עם הדרכה ופיתוח בתדירות גבוהה. הפלטפורמה CallidusCloud היא תשתית תוכנה כשירות מרובת לקוחות שזכתה בפרסים הכוללת את ענן הקבלה לעבודה, ענן הסיוע במכירות, ענן ביצועי המכירות, ענן הלימוד ופלטפורמת תוכנה כשירות הטובה בקטגוריה לדיווח וניתוח.

הצטרפו למהפכת המכירות והתנסו בעצמכם ב-CallidusCloud בכנס המשתמשים השנתי שלנו: C3 2012. כדי לדעת יותר הקליקו כאן.

אודות ה-MarketScope

גרטנר אינה מאשרת או תומכת ביצרן, מוצר או שירות כלשהם המופיעים בפרסומי המחקרים שלה, ואינה מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק את אותם יצרנים עם הדירוגים הגבוהים ביותר. פרסומי המחקרים של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כהצהרות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות לגבי יכולת הסחירות והתאמה למטרה מסוימת.

אודות  Callidus Software

Callidus Software Inc. (CALD (NASDAQ: היא מובילת השוק והטכנולוגיה ביעילות מכירות ומחשוב ענן. הלקוחות שלנו זוכים ביתרון תחרותי באמצעות מיקסום הנצילות של עלות המכירות ושיפורים ביעילות המכירות. יישומי התוכנית כשירות (SaaS) מרובי הלקוחות שזכו בפרסים של CallidusCloud קובעים את אמות המידה בניהול הביצועים של אנשי המכירות וערוצי השיווק השותפים של חברות. הביצועים של למעלה מ-2.5 מיליון משתמשים מסתמכים על הפתרונות שלנו כדי להניע את הביצועים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.calliduscloud.com.

אודות ActekSoft

ActekSoft מספקת פתרונות תוכנת עמלות ותמריצים כדי למחשב את התהליך של חישוב וניהול הסדרים מורכבים של תשלום עמלות, תמריצים ובונוסים.  המוצרים של ActekSoft, שהוקמה ב-1999 עם התמקדות בפיתוח מוצרי תוכנת J2EE לשוק התשלומים לשירותי הבריאות, משמשים עכשיו בכל המגזרים של ענף הביטוח והשירותים הפיננסיים. אנו מתמקדים בהספקת תוכנה שהמשתמש יכול להגדיר אותה במידה רבה ושמסוגלת להעצים משתמשים לא טכניים, ובכך מבטיחים שמהמוצרים שלנו מפיקים תועלת טקטית וגם אסטרטגית, יחד עם תשואה ניתנת לכימות על ההשקעה. ActekSoft היא חברה של Callidus Software Inc. (CALD NASDAQ:), והמטה שלה נמצא בבירמינגהם, אלבמה.

 ©2012 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus, Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, CallidusCloud, הלוגו של CallidusCloud, TrueComp® Manager, ActekSoft, ACom3, ForceLogix, Salesforce Assessments, iCentera, Webcom, Litmos, הלוגו של Litmos, LeadFormix ו-Rapid Intake הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. והחברות המסונפות שלה בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

איש קשר לעיתונות:
Rajendran Nair 
CallidusCloud 
925-251-2255 
pr@callidussoftware.com  

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE