אנדרסן גלובל מוסיפה שירותי מיסים ושירותים משפטיים בארגנטינה

אנדרסן גלובל מוסיפה שירותי מיסים ושירותים משפטיים בארגנטינה

סן פרנסיסקו, 15 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה היום שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Goldemberg Saladino Hermida Rolando & Asociados בבואנוס איירס. זאת חברת שיתוף הפעולה השנייה של אנדרסן גלובל במרכז המסחר בואנוס איירס, והמקום ה-20 בתשע מדינות שונות באמריקה הלטינית.

במשך שלושים שנה, הצוות ב-Goldemberg Saladino Hermida Rolando & Asociados מספק ייעוץ וציות מס, תכנון מס בינ"ל, תמחור העברות, ליטיגציה בענייני מס ומכס, תשלומי שכר, הנהלת חשבונות, שירותי ניהול עושר וייעוץ פיננסי ועסקי לגורמים פרטיים וציבוריים עם פרופיל גבוה, כולל חברות מקומיות, כלל ארצית ובינ"ל ומלכ"רים, קרנות וארגונים דומים. החברה מצטרפת לאיגוד הגלובלי עם יותר ממאה עובדים ושמונה שותפים.

"התוספת של Goldemberg Saladino Hermida Rolando & Asociados רק מחזקת יותר רשימה מרשימה של השם אנדרסן באמריקה הלטינית", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "לכל אנשי המקצוע ב-Goldemberg Saladino Hermida Rolando & Asociados יש מוניטין באיכות גבוהה בארגנטינה והם מספקים פלטפורמה רחבה לסיוע בעניינים משפטיים ומיסוי. בסופו של יום, אנחנו רוצים להביא הביתה את המומחים הטובים בתחומם כדי לשרת לקוחות בכל העולם".

"זאת הייתה החלטה חשובה עבור החברה שלנו", אמר גבריאל הרמידה, שותף בכיר ב-Goldemberg Saladino Hermida Rolando & Asociados. "המוניטין של אנדרסן גלובל במצוינות, אחריות ושקיפות מתאים היטב למה שלקוחותינו מעריכים ולמדו לצפות מאיתנו. שיתוף הפעולה הסינרגטי יפיק תועלת רבה ללקוחות שלנו ולאנשים שלנו כי הוא מגביר את יכולתנו לספק שירותים הטובים ביותר בתחומם ומאפשר לנו המשך צמיחה בינ"ל".

"המוטו שלנו הוא: מצוינות תמיד יכלה להיות גבוהה יותר", אמרה ולריה דאלסנדרו, שותפה ב-Goldemberg Saladino Hermida Rolando & Asociados. "שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל הוא מהלך אל המטרה הזאת, שמאפשר לנו להציע ללקוחותינו שירותים חלקים אפילו יותר".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-3,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-122 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181115005025/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire