פארמקו: ההשקעה הלא קנדית הגדולה ביותר באירופה עד היום באמצעות השקעה של שבע ספרות על ידי Heartbeat Labs

פארמקו: ההשקעה הלא קנדית הגדולה ביותר באירופה עד היום באמצעות השקעה של שבע ספרות על ידי Heartbeat Labs

חברת תרופות מפרנקפורט במגזר הקנאביס מקבלת מימון סיד של שבע ספרות מפלטפורמת טכנולוגיות הבריאות הגרמנית Heartbeat Labs

פרנקפורט, גרמניה, 17 בדצמבר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

חברת התרופות מפרנקפורט פארמקו היא חברת תרופות מבוססת מחקר ומפיצה של קנאביס רפואי. החברה פעילה בכל השווקים באירופה שיצרו בסיס חוקי לטיפולים בקנבינואידים. פארמקו הוקמה על ידי מנהלים בכירים בענף הקנאביס הגרמני, מייסדים מנוסים ומומחים מדעיים.

באמצעות ההשקעה האסטרטגית של Heartbeat Labs, פארמקו מתכוונת להאיץ את המחקר ופיתוח שלה וגם את הצמיחה שלה באירופה. לפי הערכות מומחים, שוק הקנאביס הרפואי באירופה יגדל מ-59.3 מיליון אירו ב-2018 ל-55.2 מיליארד אירו עד 2028. החל מ-15 באוקטובר 2018 קנדה היא המדינה הראשונה מבין ה-7G שפתחה את שוק הקנאביס הרפואי שלה לשימוש להנאה ושימוש לא קבוע, וסללה את הדרך לשווקים גלובליים נוספים לבוא בעקבותיה.

פארמקו תתמקד בעיקר במחקר ופיתוח. חברת התרופות חוזה שפרחי הקנאביס, צוואר הבקבוק הגדול ביותר בענף כיום, יהפכו לסחורות בעתיד. זה יוצר הזדמנויות עצומות לחברות תרופות שמתמקדות במחקר ופיתוח.

ניקלאס קואופרניס, מייסד משותף של פארמקו, אומר: "השוק באירופה נעשה יותר מקצועי. פארמקו רוצה לחולל שינוי כחברת תרופות מבוססת מחקר. בזכות ההשקעה של Heartbeat Labs, יש לנו שותפה אסטרטגית שתעזור לנו לחולל שינוי בענף הבריאות".

אקהארט ובר, מייסד ומנכ"ל Heartbeat Labs, אומר: "שוק התרופות האלטרנטיביות הוא תחום מאוד רלבנטי וצומח במהירות של בריאות פרמצבטית. פארמקו משלימה את התיק שלנו ונמשיך לבסס את Heartbeat Labs כפלטפורמה המובילה בתהליך המודרניזציה של מגזר הבריאות".

סבסטיאן דימר, מייסד שותף ומשקיע של פארמקו, אומר: "אנחנו רוצים להיות המובילים בשוק של אירופה בקנאביס רפואי. Heartbeat Labs היא השותפה האידיאלית לשבש את הרפואה".

Marcus Ewald
עניינים פוליטיים, יחסי ציבור ומייסד שותף
email: marcus.ewald@farmako.de
phone: +49 176 228 242 18

Farmako GmbH
Neue Rothofstraße 13-19
Frankfurt am Main
60313
Germany
www.farmako.de

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE