אנדרסן גלובל מתרחבת לגורגאון

אנדרסן גלובל מתרחבת לגורגאון

סן פרנסיסקו, 19 בדצמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה על נוכחות מורחבת בהודו כש-Nangia Advisors LLP, חברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל, הוסיפה מקום של משרד בגורגאון, הודו. Nangia Advisors התחילה לשתף פעולה עם אנדרסן גלובל במאי 2018, ופתחה את ההתרחבות של האיגוד הבינ"ל לתוך הודו. התוספת בגורגאון היא המקום החמישי של Nangia Advisors וממשיכה את הצמיחה היציבה שלה בהודו.

בנוסף לגורגאון, יש ל-Nangia Advisors LLP נוכחות גם בניו דלהי, מומבאי, נואידה ודהראדון. לחברה יש קרוב ל-300 אנשי מקצוע וכמעט 38 שנות ניסיון. היא מספקת מגוון רחב של שירותים לחברות רב לאומיות שעושות עסקים בהודו כולל אסטרטגיית כניסה, רה-ארגון, מיסוי חוצה גבולות, תמחור העברות, ייעוץ מס, ליטיגציית מס, מיזוגים ורכישות, רגולציה ובנקאות השקעות במגוון של מגזרים.

"המקום הנוסף שלנו בגורגאון הוא מהלך אסטרטגי, בהמשיכנו לצבור תנופה בסביבה העסקית הבינ"ל", אמר רקש ננגיה, המייסד והשותף המנהל של Nangia Advisors LLP. "זה מרגש שהמשרד החדש נפתח בתך זמן קצר כל כך אחרי שהודענו על שיתוף הפעולה שלנו באביב 2018, ואני מצפה להציע שירותים הטובים מסוגם ללקוחותינו במקום הזה".

מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC, הוסיף: "ההתרחבות של Nangia Advisors היא חלק מאסטרטגיה רחבה יותר להגדיל את דריסת הרגל שלנו באזור ותספק לה יותר הזדמנויות לעבוד עם לקוחות חדשים ולחזק את הנוכחות שלה בשוק המקומי".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו קרוב ל-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-126 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181219005594/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire