מועצת המנהלים של Braidy Industries תעניק מלגות מנהיגות לתלמידים בשווי $1,000 ל-11 בוגרי תיכון ב-2019

 

מועצת המנהלים של Braidy Industries תעניק מלגות מנהיגות לתלמידים בשווי $1,000 ל-11 בוגרי תיכון ב-2019

קרן המלגות ללימודים על תיכוניים השנתית השנייה מתרחבת וכוללת שלושה בתי ספר נוספים - East Carter High School, West Carter High School, Carter Christian Academy

למקבלי המלגות יוצעו תקופות התמחות ב-Braidy Industries

אשלנד, קנטקי, 25 בדצמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

Braidy Industries, Inc. ("בריידי") הודיעה היום שהשנה מועצת המנהלים של החברה תעניק שוב מלגות על תיכוניות והתמחויות בבריידי לבוגרים של בתי ספר תיכוניים מקומיים.

בריידי הרחיבה את התוכנית והוסיפה עוד שלושה בתי ספר לשמונה שנכללו בתוכנית המענקים בשנה שעברה. 11 בתי הספר המשתתפים בשלושה מחוזות הם:

East Carter High School, West Carter High School, Carter Christian Academy, Boyd County High School, Fairview High School, Greenup County High School, Holy Family School, Paul G. Blazer High School, Raceland High School, Rose Hill Christian School, Russell High School

"אנחנו ממשיכים להשקיע בצעירים המוכשרים וחדורי המוטיבציה של מזרח קנטקי", אמר המנכ"ל ויו"ר מועצת המנהלים של בריידי קרייג בושאר. "פיתוח מנהיגי העתיד של אפלצ‘יה נמצא בעדיפות גבוהה אצל בריידי. אנחנו מקדמים בברכה תלמידים גם לתוכנית הטכנולוגיות המשולבות המתקדמות שלנו ב-ACTC, שמעצימה צעירים להפוך למנהיגים של הקהילה המקומית שלנו ומעבר לה".

"אנחנו מעריכים מאוד את ההשקעה ש-Braidy Industries משקיעה בבוגרי התיכונים באזור באמצעות תוכנית המלגות שלה", אמרה היועצת של Fairview High School טוניה לוקאס. "הזדמנויות כמו אלה לא רק עוזרות לאנשים צעירים לשלם עבור ההשכלה העל תיכונית שלהם, אלא גם נוטעות אמון בתלמידים האלה כשהם עוברים להשכלה הגבוהה. הידיעה שוועדה של אנשי מקצוע בעלי מעמד מאמינה בפוטנציאל שלהם יכולה להשפיע הרבה מעבר למלגה עצמה".

השנה, מועצת המנהלים תעניק 11 מלגות של $1,000 כל אחת לבוגרי תיכון שממשיכים ללימודים על תיכוניים. המקבלים ייבחרו על בסיס הצעת מועמדות של עמיתים והפגנת ביצועים גבוהים בבית בספר, בבית ובקהילה. בנוסף, לזוכים תוצע תקופת התמחות בקיץ ב-Braidy Industries שבה המתמחים מתנסים בכל הדברים שהם בריידי. המתמחים עובדים לצד מנהלים של בריידי ביחידות עסקיות ביניהן שיווק, מכירות, תקשורת, מחקר ופיתוח ותפעול.

"זיהוי מנהיגות בקרב הצעירים שלנו באמצעות קרן מלגות המנהיגות של מועצת המנהלים של Braidy Industries בהחלט זורע את הזרע של החשיבות של תרומה בחזרה לקהילה", אמרה היועצת של Greenup County High School ברבי למסטר. "קבלת מלגה על בסיס מנהיגות היא כבוד וגם אחריות שמוטלת על המקבל להעביר הלאה את המתנה כדי לעזור לדורות הבאים".

אודות Braidy Industries

Braidy Industries היא יצרנית מתקדמת הנוטה לעתיד של מתכות לתעשיות התחבורה וההגנה הגלובליות. הפרויקט הראשון של החברה, שלב 1 של בניית מפעל חדש לערגול אלומיניום במרכז התעשייתי EastPark באשלנד, קנטקי ימצב את החברה כספקית הזולה של 300,000 טון בשנה של פח אלומיניום מוכן לייצור מסדרות 5000x ו-7000x לתעשיית הרכב. חברת הבת Veloxint של בריידי היא חברת פתרונות הפחתת משקל שהתפתחה ב-MIT ומייצרת חלקים באמצעות טכנולוגיה חדשנית של ננו גבישים. חברת הבת הכי חדשה של בריידי, שנרכשה ב-18 בספטמבר 2018, היא NanoAL, מובילה עולמית במדע טכנולוגיית הננו גבישים שמיושם בפח אלומיניום. למידע נוסף על Braidy Industries, בקרו בבקשה באתר www.braidyindustries.com.

אנשי קשר

מדיה
Jaunique Sealey
Braidy Industries, Inc.
606-575-3121
jsealey@braidyindustries.com

 

מקור: Braidy Industries, Inc.

 

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181225005002/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire