פאפא ג'ונס ממנה את מרווין בוקיי למנהל כח אדם הראשי הראשון

פאפא ג‘ונס ממנה את מרווין בוקיי למנהל כח אדם הראשי הראשון

לואיוויל, קנטקי, 23 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE):

פאפא ג‘ונס Papa John’s International, Inc., (NASDAQ: PZZA), אחת מחברות משלוחי הפיצות הגדולות ביותר בעולם, הודיעה היום על המינוי של מרווין בוקיי למנהל כח האדם הראשי הראשון שלה. הוא יהיה חבר בצוות ההנהלה הבכירה של פאפא ג‘ונס ויהיה כפוף לנשיא והמנכ"ל סטיב ריצ‘י.

לבוקיי יש יותר מעשרים שנות ניסיון במשאבי אנוש, וגם מומחיות בניהול שינויים ושינויים תרבותיים. היא מילא תפקידי הנהלה במשאבי אנוש בארגונים בארצות הברית, קנדה ואמריקה הלטינית.  בוקיי מצטרף לפאפא ג‘ונס אחרי שהיה סגן נשיא למשאבי אנוש בחברת הנפט אנדבר בסן אנטוניו, טקסס שנרכשה לאחרונה על ידי מרתון פטרוליום. לפני אנדבר הוא היה מנהל משאבי אנוש ראשי של MTS Allstream, חברת תקשורת שהיא עכשיו חלק מבל קנדה, ומילא תפקידי משאבי אנוש בכירים בגודייר, פיולט גרופ והום דיפו.

"הניסיון של בוקיי יעזור לנו לדחוף את פאפא ג‘ונס קדימה בשינוי שאנחנו עוברים כדי להיות מקום עבודה טוב יותר ל-120,000 עובדי החברה והזכיינים", אמר נשיא ומנכ"ל פאפא ג‘ונס סטיב ריצ‘י. "בחיפושנו אחר מנהל אנשים ראשי, המטרה שלנו הייתה לאתר מנהל פיתוח כישרונות מוכח עם מומחיות ביצירת שינוי ארגוני. הרקע המרשים של בוקיי יהיה נכס חשוב לאסטרטגיית הצמיחה של פאפא ג‘ונס, במיוחד בהמשיכנו להתמקד בעסקים שלנו מחוץ לצפון אמריקה".

בוקיי ימלא תפקיד מנהיגות קריטי ביישום אסטרטגיית ניהול הכישרונות של החברה, שכוללת פיקוח על פעילות אנשים, שכר והטבות ולימוד והתפתחות. הוא מחליף את סגן הנשיא לפעילות כח אדם בוב סמית, שפרש מפאפא ג‘ונס באוגוסט 2018 אחרי שירות של 15 שנים בחברה.

אודות פאפא ג‘ונס

פאפא ג‘ונס אינטרנשיונל (NASDAQ: PZZA), שהמטה שלה בלואיוויל, קנטקי, היא חברת משלוחי הפיצות השלישית בגודלה בעולם. ב-2018 הצרכנים דירגו את פאפא ג‘ונס במקום הראשון באיכות המוצרים והשירות מבין רשתות הפיצה הכלל ארציות במדד שביעות הרצון של הלקוחות בארה"ב (ACSI). ב-17 מ-19 השנים האחרונות, הצרכנים דירגו את פאפא ג‘ונס במקום הראשון בשביעות הרצון של הלקוחות מבין רשתות הפיצה הכלל ארציות במדד שביעות הרצון של הלקוחות בארה"ב (ACSI).

למידע נוסף על החברה או כדי להזמין פיצה דרך האינטרנט, בקרו את פאפא ג‘ונס בכתובת www.papajohns.com .

אנשי קשר

Madeline Chadwick
סגנית נשיא לתקשורת
(O) 502.261.4189
Madeline_Chadwick@papajohns.com

מקור: Papa John’s International, Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190123005518/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire