הליברטון מניחה את אבן הפינה למפעל הריאקציות לייצור כימיקלים מיוחדים לשדות נפט הראשון בערב הסעודית

הליברטון מניחה את אבן הפינה למפעל הריאקציות לייצור כימיקלים מיוחדים לשדות נפט הראשון בערב הסעודית

יוסטון, 20 בפברואר 2019, (BUSINESS WIRE) -:

חברת הליברטון (NYSE: HAL) שמחה להודיע שתבנה את מפעל הריאקציות לייצור כימיקלים לשדות נפט הראשון בערב הסעודית. החברה ערכה טקס הנחת אבן פינה ביום שני, 18 בפברואר באתר PlasChem Park של המפעל בג‘ובאיל. עם השלמת המפעל ב-2020, הליברטון תתחיל את הייצור המקומי של כימיקלים מיוחדים כדי לעזור ללקוחות להשיג יעדי תפוקה ואמינות ביישומים מהמאגר ועד בית הזיקוק.

"זאת התרחבות אסטרטגית וממוקדת כדי להאיץ את עסקי הכימיקלים המיוחדים הצומחים במהירות שלנו. אנחנו נרגשים למקם את המתקן הראשון הזה בערב הסעודית בהמשיכנו לחזק את המחויבות שלנו לתוכנית "תוספת ערך כוללת בתוך הממלכה"", אמר ג‘ף מילר, יו"ר, נשיא ומנכ"ל הליברטון. "בחרנו את ערב הסעודית למפעל הזה כי היא מעניקה לנו מיקום עם יתרון לספק את הצעת הערך שלנו של שירות מעולה ומומחיות ביישומים כימיים ללקוחות בחצי הכדור המזרחי, ובזכות 80 שנות ההיסטוריה המוצלחת שלנו בממלכת ערב הסעודית".

למפעל יהיו יכולות לייצר רשימה רחבה של כימיקלים לתוכניות טיפול מהונדס בהמרצה,  הפקה, עיבוד ושינוע וזיקוק ושיווק. המעבדה והצוות הגלובליים של הליברטון ב-Dhahran Techno Valley והייצור המקומי ממצבים את החברה באופן ייחודי להאיץ את הייצור של פתרונות כימיים מיוחדים מהדור הבא תוך פיתוח עובדים ויכולות מקומיים.

אודות הליברטון

הליברטון, שהוקמה ב-1919, חוגגת מאה שנות שירות כאחת הספקיות הגדולות ביותר בעולם של מוצרים ושירותים לתעשיית האנרגיה. עם 60,000 עובדים מ-140 לאומים ביותר מ-80 מדינות, החברה עוזרת ללקוחותיה למקסם ערך לאורך כל מחזור החיים של המאגר -- מאיתור פחמימנים וניהול נתונים גיאולוגיים ועד לקידוח והערכת מבנים, בניית והשלמת בארות ואופטימיזציה של התפוקה לאורך חיי הנכס. בקרו באתר החברה בכתובת www.halliburton.com. התחברו עם הליברטון בפייסבוק, טוויטר, לינקדאין ויוטיוב.

אנשי קשר

למשקיעים:
Abu Zeya
Halliburton, Investor Relations
investors@halliburton.com
281-871-2688

לתקשורת:
Emily Mir
Public Relations
pr@halliburton.com
281-871-2601

 

מקור:  Halliburton Company

גלריית מולטימדיה חכמה

יו"ר, נשיא ומנכ"ל הליברטון ג‘ף מילר וסגן נשיא בכיר לחיפוש והפקה בסעודי ערמקו מוחמד י. אל קחטני מניחים את אבן הפינה למפעל הריאקציות לייצור כימיקלים מיוחדים לשדות נפט הראשון בערב הסעודית. (תמונה: Business Wire)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190220005486/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire