פרסים כספיים גדולים יותר וקטגוריות חדשות בפרסי הטכנולוגיה 2012

תוכנית הפרסים הראשונה במעלה של עמק הסיליקון מגדילה את התמיכה ב"טכנומניטרים" שמשתמשים בטכנולוגיה לתועלת האנושות

סן חוזה, קליפורניה - Marketwire:

 פרסי הטכנולוגיה (Tech Awards), התוכנית הבינלאומית של מוזיאון הטכנולוגיה שמעניקה הכרה לממציאים שעבודתם משפרת את חייהם של מיליוני אנשים, התרחבה כדי לטפח רשת גלובלית של זוכים שהרעיונות שלהם מובילים לפתרונות שמשפרים את העולם.

השינויים, שנכנסים לתוקף עכשיו, נועדו למשוך תחום רחב יותר של זוכים אפשריים, להגדיל את הצעת המועמדויות מכל קצוות העולם, לספק תמיכה כספית וליצור מודעות לפעילות שמשנה את החיים של אנשים מבנגלדש עד לאורוגוואי.

בין השינויים:

"לא הייתה מעולם תקופה שבה השימוש החדשני בטכנולוגיה היה חשוב יותר", אמר טים ריצ'י, נשיא המוזיאון. "תקוותנו היא שבאמצעות הגדלת הפרסים הכספיים ויצירת קטגוריות חדשות נמשיך לעודד רמה גבוהה של חדשנות עבור עולם שזקוק לה".

כל שנה זוכים מרחבי העולם זוכים להוקרה על פועלם לשימוש בטכנולוגיה לתועלת האנושות. מאז ייסודה של תוכנית פרסי הטכנולוגיה ב-2001, הוענקה הכרה ל-245 זוכים. העבודה החלוצית שלהם כללה בין היתר טכנולוגיית בנייה עמידה בפני רעידות אדמה, יצירת מדבקה רגישה לחום לאמפולות של חיסונים כדי לוודא שילדים מקבלים חיסונים תקפים, ובניית מכשיר פשוט וזול המבוסס על טלפון נייד שמאפשר ניטור והפעלה מרחוק של משאבות השקיה.

הגשת המועמדויות לתוכנית הדגל הבינלאומית של המוזיאון פתוחה מעכשיו עד ל-6 באפריל 2012. אנשים יכולים להגיש כמועמדים את עצמם או אנשים אחרים, לסיכוי לזכות בכבוד כמאור מוביל שמיישם טכנולוגיה לתועלת האנושות.

פרסי הטכנולוגיה, שמוגשים על ידי חברת Applied Materials  בשיתוף עם המרכז למדע, טכנולוגיה וחברה באוניברסיטה של סנטה קלרה, הם תוכנית הדגל של מוזיאון הטכנולוגיה. בנוסף לקטגוריות אנרגיה בת קיימא והחדשן הצעיר, בפרסי הטכנולוגיה מוענקת הכרה לזוכים בארבע

 

קטגוריות אחרות: פרס הסביבה של אינטל, פרס החינוך של מיקרוסופט, פרס הבריאות של נוקיה ופרס הפיתוח הכלכלי של פלקסטרוניקס. התוכנית של השנה תתקיים ב-15 בנובמבר במרכז הכנסים של סנטה קלרה.

כחלק מפרסי הטכנולוגיה, מוענק לאדם אחד הפרס ההומניטארי הגלובלי על שם ג'יימס סי. מורגן, בחסות Applied Materials. פרס זה חולק כבוד לאנשים שהחזון הרחב וההנהגה שלהם עוזרים בהקלת האתגרים הגדולים ביותר של האנושות. הרשימה המרשימה של מקבלי הפרס כוללת את הנדבן והיזם החברתי המפורסם ג'ף סקול, התומכת בחינוך ובדו-שיח בין תרבותי המלכה ראניה אל עבדאללה מירדן, חתן פרס נובל וסגן נשיא ארה"ב לשעבר אל גור, המייסד המשותף של מיקרוסופט ביל גייטס והיו"ר אמריטוס של Applied ג'יימס סי. מוגן, שהפרס בהשראתו.

כדי להגיש מועמדות לזכייה בפרסי הטכנולוגיה 2012, הקליקו: http://thetechawards.thetech.org/nominations

למידע נוסף על פרסי הטכנולוגיה, הקליקו: http://thetechawards.thetech.org/

הנה וידיאו עם נקודות השיא מפרסי הטכנולוגיה 2011: http://www.youtube.com/watch?v=6Qat9Ad1sFI

אודות מוזיאון הטכנולוגיה

מוזיאון הטכנולוגיה הוא מוזיאון טכנולוגיה ומדע עם השתתפות פעילה לאנשים בכל הגילים ומכל רקע. המוזיאון – שנמצא בבירת עמק הסיליקון – הוא משאב למידה ללא כוונת רווח שהוקם כדי לאפשר לאנשים לגלות ולחוות טכנולוגיות שמשפיעות על חייהם. באמצעות תוכניות כמו "אתגר הטכנולוגיה" שמוגשת על ידי סיסקו, תחרות התכנון הקבוצתי השנתית לנוער ותוכניות בינלאומיות מפורסמות כמו פרסי הטכנולוגיה שמגישה Applied Materials, Inc., מוזיאון הטכנולוגיה חוגג את ההווה ומעודד את הפיתוח של רעיונות חדשניים לעתיד מבטיח יותר.

מידע ליצירת קשר

אשת קשר: 
Roqua Montez 
מנהלת יחסי ציבור 
+1 (408) 795-6225 
rmontez@thetech.org

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית MARKET WIRE

 

 

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769