אנימה ביוטק תציג בכנס הבינ"ל השנתי BIO Asia 2019

 

אנימה ביוטק תציג בכנס הבינ"ל השנתי BIO Asia 2019

ברנרדזביל, ניו ג‘רזי, 28 בפברואר 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

אנימה ביוטק, המובילה בגילוי של תרופות ששולטות באופן ספציפי בתרגום של mRNA, הודיעה היום שהחברה תציג בכנס הבינ"ל השנתי BIO Asia 2019, שיתקיים בטוקיו, יפן, 5-6 במרץ 2019.

ד"ר קווין פונג, סגן נשיא לפיתוח עסקי של אנימה ביוטק, ימסור סקירה על העסקים, הטכנולוגיות ופעילות יצירת השותפויות של החברה ויהיה זמין לשאלות ולפגישות אישיות עם משתתפים שרשומים לכנס.

הפרטים לגבי המצגת והפנל של החברה הם כלהלן:

אירוע: הכנס הבינ"ל השנתי BIO Asia 2019
תאריך: יום שלישי, 5 במרץ 2019
שעה: 11:00 שעון יפן
חדר:
Drawing Room (Floor 2)
מקום: The Grand Hyatt Roppongi, Tokyo, Japan

אודות אנימה ביוטק

אנימה ביוטק מקדמת תרופות ששולטות בתרגום, הפלטפורמה הראשונה לגילוי של תרופות עם מולקולות קטנות ששולטות באופן ספציפי בתרגום mRNA כאסטרטגיה חדשה נגד מחלות רבות. באמצעות ביולוגיה חדשנית שמנטרת את התרגום של חלבונים ותוכנת ניתוח מבוססת ענן קניינית, אנחנו מזהים תרופות פוטנציאליות שמווסתות את הייצור של חלבון מטרה. אנחנו מפתחים צנרת פיתוח בתחומי ריפוי ויוצרים שותפויות עם חברות פארמה במטרות שלהן, כולל שיתוף הפעולה בשווי מיליארד דולר פלוס שלנו עם לילי בגילוי ופיתוח של מעכבי תרגום של כמה מטרות. הגישה שלנו קיבלה משנה תוקף על ידי 5 פטנטים שהוענקו, 14 מאמרים שעברו ביקורת עמיתים ו-17 שיתופי פעולה מדעיים. למידע נוסף עלינו, בקרו בבקשה באתר https://www.animabiotech.com

קשרי מדיה:
Andrew Mielach
LifeSci Public Relations
+1.646.876.5868
amielach@lifescipublicrelations.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE