המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש

המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש

פילדלפיה, 4 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הודיע היום שמועצת המנהלים שלו מינתה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל עסקים ראשי (מנכ"ל), בתוקף מיידי. בתפקידו החדש, סוניל ישמש כתומך הראשי בארגון הגלובלי של PMI, שמשרת יותר משלושה מיליון אנשי מקצוע בכל מדינה כמעט בעולם. יחד עם מועצת המנהלים, הוא יפקח על היישום של התוכנית האסטרטגית החדשה של PMI וינחה את הארגון לקראת עתיד שמיועד לעזור לאלפי אנשי מקצוע בתחום הפרויקטים ברחבי העולם להאיץ את הקריירה שלהם ולהפוך רעיונות למציאות.

"על בסיס מורשת של חמישים שנים מוצלחות של קידום העיסוק בניהול פרויקטים בכל העולם, PMI קובע מסלול חדש ומלהיב לחמישים השנים הבאות ולאחריהן", אמר רנדל ט. (רנדי) בלק, P. Eng., PMP, יו"ר מועצת המנהלים של PMI. "המנהיגות הגלובלית של סוניל, המומחיות בשינוי הדיגיטלי והלהט לגבי המטרה של PMI הפכו אותו להתאמה הטבעית לתפקיד המנכ"ל הבא שלנו. הניהול שלו גם יהווה עידן של יותר שקיפות ושיתוף פעולה כדי להמריץ חברים, מתנדבים ובעלי עניין לתמוך בעבודה של PMI -- ויבטיח שאנחנו מעבירים את המסר של ההשפעה והערך של ניהול פרויקטים ברחבי העולם".

סוניל מביא יותר משלושה עשורים של ניהול גלובלי יקר ערך ל-PMI, עם רקורד חזק של קביעת אסטרטגיות, מימוש אג‘נדות של שינוי בקנה מידה גדול ועמידה באתגרי צמיחה ורווחים בארגונים בינ"ל.

"הטכנולוגיה משנה את האופן שבו העולם עושה עסקים במהירות האור. אני מצפה לעבודה עם הצוות ב-PMI כדי לממש יוזמה רב שנתית חדשה ונועזת שמיועדת לחדד את הכיוון האסטרטגי של הארגון, לשפר את היכולות הטכנולוגיות שלו כדי לאמץ את המגמות המשתנות במקום העבודה, ולתת ערך ללא מקבילים לחברים שלנו, למתנדבים, לסניפים ולאנשי המקצוע בתחום הפרויקטים", אמר סוניל. "כמנהל עסקי גלובלי בחברות גדולות ומורכבות ברחבי העולם, ראיתי ממקור ראשון את העוצמה שניהול פרויקטים מקצועי מביא להפיכת אנשים והארגונים שלהם למצליחים".

לפני שהצטרף ל-PMI, סוניל היה המנכ"ל של i1too Ltd בבריטניה, מאיץ מכירות של הזנקים דיגיטליים, שהוא הקים ב-2016 וגדל בכל העולם. קודם לכן היה המנכ"ל  של Expereo International, וגם מילא תפקידי הנהלה בכירים רבים בענפי טכנולוגיית המידע והתקשורת והטלקומוניקציה. הניסיון הרב-תפקידי, רב תרבותי ורב ג"ג הנרחב שלו כולל ניהול מכירות, תפעול ושינוי דיגיטלי בחברות כגון וודאפון, נוקיה, Accenture ו-Perot Systems (NTT). כמנהל עסקי, הוא פיתח הערכה למומחיות בניהול פרויקטים, ומבין מנקודת מבט של "מבחוץ פנימה" איך PMI יכול להרחיב את ההגעה שלו בעולם.

אודות המכון לניהול פרויקטים (PMI)

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. PMI, שהוקם ב-1969, מביא ערך ליותר משלושה מיליון אנשי מקצוע שעובדים בכל מדינה כמעט בעולם באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים. אנחנו מקדמים קריירות, משפרים הצלחה ארגונית ומפתחים עוד את מקצוע ניהול הפרויקטים באמצעות תקנים שמוכרים בכל העולם, הסמכות, קהילות, משאבים, כלים, מחקר אקדמי, פרסומים, קורסים להתפתחות מקצועית ואפשרויות רישות. כחלק ממשפחת PMI, ProjectManagement.com יוצר קהילות מקוונות גלובליות שמספקות יותר משאבים, כלים טובים יותר, רשתות גדולות יותר ונקודות מבט רחבות יותר.

בקרו אותנו בכתובות www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute ובטוויטר @PMInstitute.

אנשי קשר

Karen Flanagan
+1 610-356-4600 x1092
Karen.flanagan@pmi.org

 

מקור: Project Management Institute (PMI)

גלריית מולטימדיה חכמה

המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש. בתפקידו זה, יפקח על היישום של התוכנית האסטרטגית החדשה של PMI וינחה את הארגון לקראת עתיד שמיועד לעזור לאלפי אנשי מקצוע בתחום הפרויקטים ברחבי העולם להאיץ את הקריירה שלהם ולהפוך רעיונות למציאות. (תמונה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190304005698/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire