במהלך שמגדיר את הענף, Xytex מתחייבת לשקיפות ללא תקדים

במהלך שמגדיר את הענף, Xytex מתחייבת לשקיפות ללא תקדים

אטלנטה, 6 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

Xytex Cryo International, מובילה גלובלית במדע הרבייה ובניית המשפחה באמצעות תרומות זרע, שמחה להודיע על השקת המחויבות ללא מקבילים שלה לשקיפות בענף בנקאות הזרע באמצעות ההתחייבות שלה Transparency+. המחויבות פורצת הדרך הזאת מרחיבה את חבילת השירותים שחזקה כבר עכשיו של Xytex שמטרתה שמשפחות המעוניינות בתרומת זרע יקבלו את כל המידע שזמין כדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורן.

המחויבות הראשונה מסוגה בזירת בנקאות הזרע, Transparency+ נתמכת על ידי כמה יוזמות שמגדירות את הענף:

"Xytex מוכרת בזכות המחויבות שלנו לאיכות כבר יותר מארבעה עשורים, ועם Transparency+ והבהירות האולטימטיבית שהיא מספקת, אנחנו נרגשים ליצור את אמות המידה של בנקאות הזרע בארצות הברית וברחבי העולם", אמרה ד"ר ג‘ואן דיאמונד, DNP, MSN, NEA-BC, סגן נשיא לפעילות קלינית ב-Xytex. "התחייבות כזאת עוד לא נראתה בענף בנקאות הזרע, ואנחנו עומדים באופן מלא לא רק מאחורי ההבטחה שלנו לשקיפות אלא גם מאחורי האיכות ללא מתחרים של המוצר שלנו".

Xytex מתכוונת להמשיך להעלות את אמות המידה של בנקאות הזרע ברחבי העולם, ולתת לאנשים את הבהירות והשקיפות המירביות כשהם רוצים להגדיל את משפחתם באמצעות תרומת זרע.

אודות Xytex

מאז 1975 Xytex עוזרת לנשים להגשים את החלום שלהן להגדיל את משפחתן באמצעות תרומות זרע מהאיכות הגבוהה ביותר. כל התורמים שלנו עוברים בדיקות רפואיות, פסיכולוגיות, רקע וגנטיות מקיפות כדי להבטיח שאנחנו מעניקים את הסיכוי הטוב ביותר האפשרי ליצירת תינוקות בריאים. כל הרקמות מאוחסנות באופן מאובטח במתקן שלנו באתר כדי להעניק ללקוחותינו שקט נפשי בידיעה שתרומות הזרע שלהם מטופלות בתשומת לב.

אנשי קשר

Dr. Joan Diamond DNP, MSN, NEA-BC
Vice President of Clinical Operations
jdiamond@xytex.com
762.444.6389

 

מקור:  Xytex

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190306005152/en

 

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire