Interactive Brokers מספקת גישה לבורסה לניירות ערך בתל אביב

 

Interactive Brokers מספקת גישה לבורסה לניירות ערך בתל אביב

 

IBKR ממשיכה להתרחב כדי לספק מוצרים ושירותים מחשבון אחד בכל העולם

גריניץ‘, קונטיקט, 11 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

Interactive Brokers Group, Inc. (IEX:IBKR), ברוקרית אלקטרונית גלובלית אוטומטית, הודיעה שהלקוחות המוסדיים והקמעונאיים של IBKR יכולים עכשיו לסחור במניות בבורסה לניירות ערך בתל אביב (TASE). IBKR תחבר לקוחות ל-TASE באמצעות מתווך בנקאי שנמצא בישראל.

Interactive Brokers, "השער לשוקי העולם", משרתת יותר מ-607,000 לקוחות בכל העולם ופועלת ביותר מ-120 בורסות ב-32 מדינות. החברה מאפשרת ללקוחות להכניס כסף לחשבון שלהם ב-23 מטבעות ולסחור בנכסים מחשבון אחד במטבעות רבים, כולל השקל הישראלי.

"Interactive Brokers היא באמת פלטפורמה לניהול כסף גלובלית. מטרתנו לספק ללקוחות גישה שאין לה מקבילים לשווקים הפיננסיים של העולם, כולל שווקים קטנים יותר שמוסדות פיננסיים גדולים יותר לעיתים קרובות לא משרתים", אמר תומס פיטרפי, מנכ"ל Interactive Brokers. "בגלל ההיקף הבינ"ל והטכנולוגיה המתקדמת שלנו, אנחנו יכולים להציע למשקיעים הזדמנויות לגשת לשווקים קטנים באופן יעיל ומשתלם".

"מתן הגישה ללקוחותינו לבורסה לניירות ערך בתל אביב מרחיב את טווח ההגעה הגלובלי של IBKR ומאפשר ללקוחות, גם קמעונאיים וגם מקצועיים, להשקיע בחברות ישראליות", אמר.

איתי בן-זאב, מנכ"ל TASE, אמר: "אנחנו מרוצים מההחלטה של IBKR לאפשר ללקוחותיהם ברחבי העולם לסחור ב-TASE. היות Interactive Brokers היא אחת מחברות הברוקראז‘ הבינ"ל המובילות בעולם, אנחנו רואים במהלך שלה לאפשר ללקוחותיה גישה טובה יותר ל-TASE הבעת אמון בשוק ההון הישראלי וב-TASE. קבענו את חיזוק הקשרים והנוכחות הבינ"ל של TASE כעדיפות אסטרטגית ואנו מחויבים לספק לחברות גלובליות כמו IBKR את התשתית והשירותים שנחוצים כדי לשרת באופן הטוב ביותר את צורכי המשקיעים הגלובליים".

מר בן-זאב הוסיף: "אנחנו מקדמים בברכה משקיעים בינ"ל ומעודדים אותם לקחת חלק בהצלחה הכלכלית של ישראל. זאת תוצאה ישירה של התוכנית האסטרטגית והשאיפה שלנו לעודד משקיעים בינ"ל לסחור ב-TASE, להגדיל את נפח המסחר ולשפר את הנזילות בשוק הישראלי. בשנה האחרונה, נקטנו בצעדים משמעותיים כדי להקל יותר על הפעילות של המשקיעים הבינ"ל ב-TASE. השקנו שירותי מיקום משותף כדי לאפשר מסחר בתדירות גבוהה/ השהיה קצרה. התקשרנו בחוזה עם ספקית הרשתות הגלובליות BSO לחיבור ישיר בין לונדון ו-TASE והקלנו משמעותית את הקריטריונים לחברות מרחוק ב-TASE. אנחנו מקווים לראות עוד גופים גלובליים שינהגו כמו IBKR ויקלו על הלקוחות שלהם את הגישה ל-TASE".

אפשר לראות כאן את המוצרים שאפשר לסחור בהם ב-TASE:

https://www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=2222&exch=tase&showcategories=

 

אודות Interactive Brokers Group, Inc.

החברות המסונפות של Interactive Brokers Group מספקות ביצוע עסקאות ומשמר ניירות ערך, סחורות ומטבע חוץ אוטומטיים סביב השעון ביותר מ-120 שווקים במדינות ומטבעות רבים מחשבון IB Universal Account® אחד עבור לקוחות ברחבי העולם. אנחנו משרתים משקיעים יחידים, קרנות גידור, קבוצות מסחר קנייניות, יועצים פיננסיים וברוקרים מייצגים. ההתמקדות שלנו במשך ארבעה עשורים בטכנולוגיה ואוטומציה מאפשרת לנו לצייד את לקוחותינו בפלטפורמה ייחודית בתחכומה לניהול תיק ההשקעות שלהם בעלות הנמוכה ביותר, לדברי הסקירה ב-Barron’s Best Online Brokers, 25 בפברואר 2019. אנחנו חותרים לספק ללקוחותינו יתרון במחירי ביצוע ומסחר, כלים לניהול סיכונים ותיקים, אמצעי מחקר ומוצרי השקעה, והכל בעלות נמוכה או ללא עלות, וממצבים אותם להשיג תשואות טובות יותר על ההשקעות.

אודות הבורסה לניירות ערך בתל אביב (TASE)

הבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ הוקמה ב-1953. קבוצת TASE, שכוללת את הבורסה לניירות ערך בתל אביב, מסלקת הבורסה, החברה לרישומים ומסלקת המעו"ף, מספקת למשקיעים מקומיים ובינ"ל שירותי מסחר בניירות ערך וסליקה נרחבים בסוגי נכסים רבים, כולל מניות, אגרות חוב קונצרניות, אגרות חוב ממשלתיות, תעודות סל ונגזרים.

TASE ממלאת תפקיד חשוב בכלכלת ישראל וצמיחתה. היא הטריטוריה הביתית שבה ישראל התאגידית מגייסת הון כדי לממן השקעות ופעילות. בהיותה הבורסה המאוסדרת היחידה בישראל לניירות וערך ונגזרים, TASE היא גם הבית של הקהילה הפיננסית בישראל.

באפריל 2017 אישרה הכנסת תיקון לחוק ניירות ערך שמאפשר שינוי במבנה הבעלות של TASE. בספטמבר 2017 אישר בית המשפט המחוזי את ההסדר לשינוי מבנה הבורסה. היא עכשיו חברה למטרות רווח, תוך הפרדה בין הבעלות בבורסה לבין החברות בה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.tase.co.il

אנשי קשר

For Interactive Brokers Group, Inc.
משקיעים:
Nancy Stuebe, 203-618-4070
או
מדיה:
Kalen Holliday, 203-913-1369
או
media@ibkr.com

תומס פיטרפי, מייסד, יו"ר ומנכ"ל Interactive Brokers (תמונה: Business Wire)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190220005025/en

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire