P&G משתפת פעולה כדי לשפר את ההשפעה הסביבתית והפרנסה של חקלאים קטנים בשרשרת האספקה של שמן דקלים

P&G משתפת פעולה כדי לשפר את ההשפעה הסביבתית והפרנסה של חקלאים קטנים בשרשרת האספקה של שמן דקלים

סינסינטי, 26 באפריל 2019, (BUSINESS WIRE):

לציון שבוע כדור הארץ ובהמשך למחויבות שלה להביא לעתיד יותר בר קיימא, חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) מודיעה על שיתוף פעולה חדש עם המכון לחדשנות בשרשרת האספקה של מלזיה (MISI), המכון הבינ"ל לתזונת צמחים (IPNI) ו-Yara International כדי לעזור לשפר את הפרנסה של חקלאים קטנים בשרשרת האספקה של שמן דקלים של P&G במלזיה. אחרי פיילוט מוצלח שפעל בין 2015 ו-2018, החברה מרחיבה את התוכנית שיוצרת שותפות עם חקלאים קטנים עצמאיים של שמן דקלים כדי להגדיל את התפוקה הכוללת של הפירות שלהם באמצעות הכשרה ויישום של פרקטיקות חקלאיות הטובות מסוגן ויותר בנות קיימא.

P&G מחויבת למיקור אחראי של דקלים והכריזה על השיפור בפרנסה של חקלאי שמן הדקלים הקטנים כאחד מיעדי הקיימות הסביבתית Ambition 2030. כיום, חקלאים קטנים מספקים כ-40% מההיצע העולמי של שמן דקלים, אבל לרבים מהם יש ידע או גישה מוגבלים למשאבים חקלאיים שיעזרו למקסם את היבולים שלהם.

הפיילוט התמקד בהערכת יכולת קו הבסיס של בסביבות 2000 חקלאים קטנים במדינת ג‘והור, מלזיה. לאור ההצלחה שלו, התוכנית מתרחבת ליצירת 250 חוות למידה שישובצו במערכת חדשנות בהובלת P&G. החוות האלה ישמשו כמרכזי משאבים קהילתיים כדי להרחיב ולהפיץ פרקטיקות חקלאיות טובות לעד 10,000 חקלאים קטנים בחמש השנים הבאות. היעד הוא לשפר את היבולים ב-30-50%, לשפר את הפרנסה של החקלאים הקטנים ולהבטיח פרקטיקות בנות קיימא בשרשרת האספקה של שמן דקלים של P&G.

"אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים להיות כוח לטובה וכוח לצמיחה. התוכנית הזאת מראה את המחויבות שלנו לפעילות למען קיימות ארוכת טווח", אמר ג‘ק ריאן, סגן נשיא, P&G Chemicals. "אנחנו גאים בעבודה שאנחנו עושים במלזיה כי זה הדבר הנכון לעשות למען הקהילה המקומית והצרכנים הגלובליים שאנו משרתים, שרוצים מוצרים יותר בני קיימא".

לחוואים של 250 חוות הלמידה תהיה גישה ישירה לאגרונומים ומנהלי קיימות בשטח והם יקבלו תמיכה של ייעוץ טכני מעשי. יחד הם יפעלו כדי ליישם ניהול תפעול חווה הטוב מסוגו כולל מיטוב הקציר, תוכניות חומרי הזנה וניהול תקציב. בתמורה, החוואים הקטנים האלה ישמשו כמדריכי משאבים וירחיבו את הפעילות לחוואים אחרים בקהילה שלהם.

P&G מאמינה שהפעילות הזאת מניעה את החקלאים הקטנים בכיוון הנכון ומכינה אותם להצלחה ארוכת טווח. הקיימות של המערכת נתמכת על ידי אינטרס מושקע אחיד ומשותף לחקלאים הקטנים, מעבדי שמן הדקלים ושרשרות האספקה של דשנים. היעד הוא להגדיל את תפוקת החוות ולעמוד בדרישה המתמשכת לשמן דקלים ושמן גרעיני דקל בני קיימא.

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Whisper®

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com

אודות המכון לחדשנות בשרשרת האספקה של מלזיה (MISI)

המכון לחדשנות בשרשרת האספקה של מלזיה (MISI) שנמצא בשאה אלאם, מלזיה, ליד קואלה לומפור, הוא אחד מששת המרכזים של הרשת הגלובלית SCALE (מצוינות בשרשרת האספקה ולוגיסטיקה) של MIT. המכון נפתח כיוזמה משותפת בין המכון הטכנולוגי של מסצ‘וסטס (MIT) וממשלת מלזיה. הרשת הגלובלית SCALE של MIT היא שיתוף פעולה בינ"ל של ארגוני מחקר והשכלה בחוד החנית של הקידמה, שמוקדש לפיתוח ולהפצה של חדשנות גלובלית בשרשרת האספקה ולוגיסטיקה.

אודות יארה

יארה מצמיחה ידע כדי להזין את העולם באופן אחראי ולהגן על כדור הארץ, כדי להגשים את החזון שלנו על חברה של שיתוף פעולה, עולם ללא רעב וכבוד לכדור הארץ. כדי למלא את המחויבויות האלה, נטלנו את ההובלה בפיתוח כלי חקלאות דיגיטליים לחקלאות מדויקת ואנחנו עובדים באופן קרוב עם שותפים לאורך כל שרשרת הערך של המזון כדי לפתח פתרונות חומרי תזונה לצמחים יותר ידידותיים לאקלים. בנוסף, אנחנו מחויבים לפעול לייצור בר קיימא של דשני מינרלים. אנחנו מטפחים תרבות פתוחה של גיוון וכלילה שמקדמת את הבטיחות והיושרה של העובדים, הקבלנים, השותפים העסקיים שלנו ושל כלל החברה. ליארה, שהוקמה ב-1905 כדי לפתור את הרעב שהתפתח באירופה, יש נוכחות בכל העולם עם 17,000 עובדים בערך ופעילות ביותר מ-60 מדינות. ב-2018 יארה דיווחה על הכנסות של 12.9 מיליארד דולר. www.yara.com

אנשי קשר

P&G Contact:
Robyn Schroeder
P&G Global Communications
Email: Schroeder.rm@pg.com

 

מקור: Procter & Gamble

גלריית מולטימדיה חכמה

בהמשך למחויבות שלנו להביא לעתיד יותר בר קיימא, P&G הודיעה על שיתוף פעולה חדש עם המכון לחדשנות בשרשרת האספקה של מלזיה (MISI), המכון הבינ"ל לתזונת צמחים (IPNI) ו-Yara International כדי לעזור לשפר את הפרנסה של חקלאים קטנים בשרשרת האספקה של שמן דקלים של P&G במלזיה. (גרפיקה: Business Wire)

וידאו

ב-P&G אנחנו מחויבים חד משמעית למיקור אחראי של דקלים ואנחנו משתמשים בכוח החדשנות שלנו כדי לגרום לשינוי חיובי בענף.

Ambition 2030 של P&G מתמקדת במותגים שלנו, שרשרת האספקה, החברה והעובדים כדי לאפשר ולהמריץ השפעה חיובית על הסביבה והחברה. (גרפיקה: Business Wire)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190426005048/en

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire