דיאדיק ו-Serum Institute of India יפתחו וייצרו מוצרי נוגדנים וחיסונים שיהיו נגישים כספית ופיזית לכולם

 

דיאדיק ו-Serum Institute of India יפתחו וייצרו מוצרי נוגדנים וחיסונים שיהיו נגישים כספית ופיזית לכולם

פונה, הודו, וג‘ופיטר, פלורידה / ACCESSWIRE / 8 במאי 2019 /:

Dyadic International, Inc. ("דיאדיק") (NASDAQ: DYAI), חברת ביו טכנולוגיה גלובלית שמתמקדת בהמשך השיפור והיישום של פלטפורמת ביטוי הגנים C1 הקניינית שלה כדי להאיץ את הפיתוח, להוריד את עלויות הייצור ולשפר את הביצועים של חיסונים ותרופות ביולוגיים ומוצרים ביולוגיים אחרים, בקני מידה מסחריים גמישים, שמחה להודיע על שיוף פעולה במחקר ומסחור עם  Serum Institute of India Pvt., Ltd("סרום"), אחת מיצרניות החיסונים הגדולות ביותר בעולם, בפיתוח וייצור של עד 12 נוגדנים וחיסונים באמצעות פלטפורמת ביטוי הגנים 1C של דיאדיק. שיתוף הפעולה החשוב הזה מתמקד בהפיכת חיסונים ותרופות ביולוגיים לנגישים פיזית ויותר נגישים מבחינה כספית לחולים בכל העולם תוך הורדת הנטל הכספי על מערכת הבריאות העולמית.

לפי תנאי שיתוף הפעולה הזה, סרום מצפה ליישם את טכנולוגיית ה-1C של דיאדיק כדי לבטא עד 12 חלבונים - 8 MABs ו-4 rVaccines ותעשה את כל המאמצים המסחריים לפתח ולמסחר באופן מלא את החלבונים שיבוטאו מטכנולוגיית 1C של דיאדיק. דיאדיק הסכימה להעניק לסרום אופציה לקבל רישיון משנה מסחרי בלעדי לכל אחד משנים עשר (12) החלבונים בתמורה למימון מסוים של המחקר, תשלומים באבני דרך ותמלוגים ל-15 שנים מיום המכירה המסחרית הראשונה.

"אנחנו מאוד נרגשים לשתף פעולה עם סרום כי הפילוסופיות שלנו עולות בקנה אחד באופן ישיר. המטרה שלנו היא להציע את פלטפורמת ביטוי הגנים 1C שלנו לחברות ביוטק ותרופות וגם למכונים בעלי שם וגופים ממשלתיים שמחויבים להורדת מחיר הטיפול הרפואי ולהצלת חיים. סרום היא מכון לפיתוח חיסונים ותרופות מוביל כלל עולמי ואנחנו נלהבים מהמדע והתוצאות שאנחנו מאמינים שביכולתנו להשיג ביחד", אמר מרק אמאלפרב, מנכ"ל דיאדיק.

"לסרום יש היסטוריה מוכחת של יותר מ-50 שנות פיתוח והספקת חיסונים ותרופות נגישים מבחינה כספית בכל העולם ואנחנו משתוקקים לשלב את פלטפורמת ביטוי הגנים 1C שהוכחה מבחינה תעשייתית של דיאדיק בתוכניות הפיתוח והייצור של נוגדנים וחיסונים שלנו", אמר אדאר פונאוואלה, מנכ"ל Serum Institute of India. הוא הוסיף ואמר: "בשנים האחרונות נוגדנים חד שבטיים התפתחו כתרופות פוטנציאליות מועדפות לטיפול בהרבה הפרעות ומחלות. אלה כוללות מגוון רחב של סוגי סרטן, מחלות אוטואימוניות, זיהומים חיידקיים. באופן מסורתי, טיפול בנוגדנים מאוד יקר ולא רבים יכולים להרשות אותו לעצמם בעולם המפותח והמתפתח. אנחנו בסרום מחויבים למציאת דרכים להאיץ את הפיתוח, להוריד את העלות ולשפר את הביצועים של נוגדנים וחיסונים באיכות גבוהה ונגישים מבחינה כספית שיש להם פוטנציאל לטפל ולמנוע מחלות שונות בהודו וברחבי העולם. לפלטפורמת ביטוי הגנים 1C יש פוטנציאל לעזור לנו לקיים את המחויבות שלנו להוריד את העלות של המוצרים הביולוגיים כדי שיהיו יותר נגישים מבחינה פיזית וכספית לחולים בכל העולם".

"שיתוף הפעולה הזה יפגין יעוד את הפוטנציאל של 1C להפוך לפלטפורמה המועדפת לייצור מוצרים ביולוגיים וחיסונים מבוססי חלבונים בגלל מהירות הפיתוח שלה ועלות המוצרים הנמוכה", אמר מתיו ג‘ונס, המנהל המסחרי הראשי של דיאדיק.

אודות Serum Institute

Serum Institute of India Pvt. Ltd. היא היצרנית הגדולה ביותר בעולם של חיסונים לפי מספר המנות שמיוצרות ונמכרות בעולם (יותר מ-1.3 מיליארד מנות) שכוללים חיסוני פוליו וגם חיסונים נגד דיפתריה, טטנוס, שעלת, Hib, BCG, r-Hepatitis B, חצבת, חזרת ואדמת. לפי הערכה כ-65% מהילדים בעולם מקבלים לפחות חיסון אחד שמיוצר על ידי Serum Institute. לחיסונים שמייצרת סרום יש הסמכה של ארגון הבריאות העולמי, ז‘נבה, ומשתמשים בהם בכ-170 מדינות ברחבי העולם בתוכניות החיסונים הלאומיות שלהן, ומצילים חיים של מיליוני אנשים.

דיאדיק מדורגת כחברת הביוטק מספר אחת של הודו, שמייצרת מוצרים ביולוגיים מצילי חיים מאוד מתמחים כמו חיסונים באמצעות טכנולוגיות גנטיות ומבוססות על תאים בחוד החנית, נסיובי נגד ומוצרים רפואיים מיוחדים אחרים.

דיאדיק הוקמה ב-1966 על ידי ד"ר סיירוס פונאוואלה עם משימה לייצר מוצרים אימונו ביולוגיים מצילי חיים, שהיו חסרים בהודו ויובאו במחירים מאוד גבוהים. לאחר מכן, כמה מוצרים ביולוגיים מצילי חיים יוצרו על ידי סרום וכתוצאה מכך הודו סיפקה את צרכיה בעצמה בסותר הרעלן של טטנוס וסרום נגד ארס נחשים, ואחר כך קבוצת החיסונים DTP (דיפתריה, טטנוס ושעלת) ולאחר מכן קבוצת החיסונים MMR (חצבת, חזרת ואדמת).

הפילוסופיה הפילנתרופית של סרום ממשיכה עם עבודתה על חיסונים חדשים יותר כמו חיסון נגד נגיף הרוטה, חיסון נגד דלקת קרום המוח A וחיסונים משולבים אחרים.

למידע נוסף על Serum Institute of India, בקרו בבקשה באתר https://www.seruminstitute.com/

אודות Dyadic International, Inc.

Dyadic International, Inc. היא חברת ביוטק גלובלית שמפתחת את מה שהיא מאמינה תהיה פלטפורמת ביטוי גנים ביו פרמצבטית משמעותית בפוטנציה המבוססת על הפטרייה Myceliophthora thermophila, שנקראת 1C. למיקרו אורגניזם 1C, שמאפשר את הפיתוח והייצור בקנה מידה גדול של חלבונים זולים, יש פוטנציאל להיות מפותח עוד למערכת ביטוי בטוחה ויעילה שעשויה להאיץ את הפיתוח, להוריד את עלויות הייצור ולשפר את הביצועים של חיסונים ותרופות ביולוגיים בסדרי גודל מסחריים גמישים. דיאדיק משתמשת בטכנולוגיית 1C ובטכנולוגיות אחרות כדי לבצע מחקר, פיתוח ופעילות מסחרית לפיתוח וייצור של חיסונים ותרופות לבני אדם ולבעלי חיים (כגון חלקיקים דמויי נגיפים (VLPs) ונוגדנים),  נוגדנים חד-שבטיים, רסיסי נוגדנים Fab, חלבונים Fc-Fusion, תרופות ביולוגיות דומות ו/או טובות יותר וחלבונים מרפאים אחרים. בנוסף, ויותר לאחרונה, דיאדיק גם מתחילה לחקור את השימוש בטכנולוגיית 1C שלה וטכנולוגיות אחרות כדי לבצע מחקר, פיתוח ופעילות מסחרית לפיתוח וייצור של וקטורים נגיפיים שקשורים לאדנו (AAV) ושל מטבוליטים מסוימים. דיאדיק מחפשת שיתופי פעולה במחקר ופיתוח, הסדרי רישוי והזדמנויות מסחריות אחרות עם השותפים ומשתפי הפעולה שלה כדי למנף את הערך והתועלת של הטכנולוגיות האלה בפיתוח וייצור של תרופות ביולוגיות. במיוחד, עם גידול האוכלוסייה המזדקנת במדינות מפותחות ולא מפותחות, דיאדיק מאמינה שטכנולוגיית 1C עשויה לעזור להביא תרופות ביולוגיות לשוק מהר יותר, בכמויות גדולות יותר בעלות נמוכה יותר ועם תכונות חדשות למפתחי ויצרני תרופות, ומתוך תקווה שישפרו את הגישה והעלות לחולים ולמערכת הבריאות, אבל הכי חשוב יצילו חיים.

בקרו בבקשה באתר של דיאדיק בכתובת http://www.dyadic.com למידע נוסף, כולל פרטים על התוכניות של דיאדיק לעסקי הביו פארמה שלה.

Safe Harbor Regarding Forward-Looking Statements

This press release contains forward-looking statements. All statements other than statements of historical fact are forward-looking statements, which are often indicated by terms such as ‘‘anticipate,‘‘ ‘‘believe,‘‘ ‘‘could,‘‘ ‘‘estimate,‘‘ ‘‘expect,‘‘ ‘‘goal,‘‘ ‘‘intend,‘‘ ‘‘look forward to,‘‘ ‘‘may,‘‘ ‘‘plan,‘‘ ‘‘potential,‘‘ ‘‘predict,‘‘ ‘‘project,‘‘ ‘‘should,‘‘ ‘‘will,‘‘ ‘‘would‘‘ and similar expressions. Forward-looking statements are based on management‘s beliefs and assumptions and on information available to management only as of the date of this press release. These forward-looking statements involve risks, uncertainties and other factors that could cause Dyadic‘s actual results, performance or achievements to be materially different from any future results, performance or achievements expressed or implied by such forward-looking statements. Investors are urged to consider these factors carefully in evaluating the forward-looking statements and are cautioned not to place undue reliance on such forward-looking statements. Dyadic expressly disclaims any intent or obligation to update or revise any forward-looking statements to reflect actual results, any changes in expectations or any change in events. Factors that could cause results to differ materially include, but are not limited to: (1) general economic, political and market conditions; (2) our ability to generate the required productivity, stability, purity, performance, cost, safety and other data necessary to carry out and implement our biopharmaceutical research and business plans and strategic initiatives; (3) our ability to retain and attract employees, consultants, directors and advisors; (4) our ability to implement and successfully carry out Dyadic‘s and third parties research and development efforts; (5) our ability to obtain new license and research agreements; (6) our ability to maintain our existing access to, and/or expand access to third party contract research organizations in order to carry out our research projects for ourselves and third parties; (7) competitive pressures and reliance on key customers and collaborators; (8) the pharmaceutical and biotech industry, governmental regulatory and other agencies‘ willingness to adopt, utilize and approve the use of the C1 gene expression platform; and (9) other factors discussed in Dyadic‘s publicly available filings, including information set forth under the caption ‘‘Risk Factors‘‘ in our December 31, 2018 Annual Report filed with the SEC on the Form 10-K on March 27, 2019. New risks and uncertainties arise from time to time, and it is impossible for us to predict these events or how they may affect us.

 

איש קשר:

Dyadic International, Inc.
Mr. Mark Emalfarb, CEO
Phone: +1 (561) 743-8333
Email: memalfarb@dyadic.com

איש קשר:

Serum Institute of India Pvt. Ltd.
Mr. Adar C. Poonawalla, CEO
Phone: +91 20 2660 2501
Email: acp@seruminstitute.com

.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE