TOMI פתרונות סביבתיים, שותפות עם קלין קור טכנולוגיות מקבל אישור רישום ממשרד הבריאות במדינת ישראל

 

TOMI פתרונות סביבתיים, שותפות עם קלין קור טכנולוגיות מקבל אישור רישום ממשרד הבריאות במדינת ישראל

 

בוורלי הילס, קליפורניה.  20 מאי, 2019, GLOBE NEWSWIRE

 

החברה המסחרית TOMI פתרונות סביבתיים בע"מ, היא חברה עולמית המתמחה בחיטוי וטיהור כאשר היא משתמשת בטכנולוגית BIT (טכנולוגיה מייננת בינרית). טכנולוגיה זו מתבטאת ביצור, ברישיון, בשרות וכן במכירה של המותג שבבעלותה - SteraMist® - מי חמצן – המבוססים על ערפל לח.

 

 TOMI מכריזה כיום שהחברה הישראלית "קלין קור טכנולוגיות", החברה השותפה שלה בישראל, קיבלה את הרישיון של משרד הבריאות הטכנולוגי הישראלי וכן את האישור מיחידת המחקר של מדינת ישראל שהמוצר SteraMist® הוא מכשיר רפואי.

 

ההרשמה ממשרד הבריאות לחקר מידע וטכנולוגיה במדינת ישראל מרחיבה את זכויותיה של TOMI לשיווק המוצרים לאזור,  TOMIבשותפות  עם חברת קלין קור טכנולוגיות - ספקית שירות מובילה בישראל המתמחה ומעורבת בשיקום אש, תיקון נזקי טבע מזה 11 שנים ואחת מהחברות המובילות במדינת ישראל בתחום זה. החברה מקיימת שיקום נזקים מסחריים ומסחריים ומספקת פתרונות בעיקר לעבודה עם חברות ביטוח. קלין קור טכנולוגיות השתמשה תמיד בפתרונות וטכנולוגיות מתקדמים ו- SteraMist מתאים באופן מושלם לתוך תיק המוצרים שלהם. שותפות חדשה של TOMI  וקלין קור טכנולוגיות פותחת את הדלת לפריסה של SteraMist בכל רחבי מדינת ישראל, תוך התייחסות לשגרה ולצורכי חירום על ידי חיטוי וטיהור משופר. שותפות יחד של  TOMI וקלין קור עבור עולם בטוח יותר.

 

יקי אגם, הבעלים של  קלין קור טכנולוגיות ומייסד החברה, קובע כי "במורכבותה של מדינת ישראל, הטכנולוגיה של טומי תסייע למצוא פתרונות מהירים ומקצועיים לבעיות ייחודיות, חברת קלין קור מצפה לשותפות שלנו עם  TOMI Environmental Solutions  ואנחנו מוכנים להביא את שירות SteraMist למדינת ישראל.

 

חברת קלין קור מחכה בכיליון עיניים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם חברת TOMI פתרונות סביבתיים. אנו בטוחים כי המוצר SteraMist  יספק את הטיהור של המחר ואנו מוכנים לתת את השירות בישראל".

 

דר‘ הלדן שיין, מנכ"ל חברת TOMI, כבר שלח את ההזמנה הראשונה של המוצר לחברת "קלין קור" והוא מאמין שהשותפות בין החברות תמשיך להתרחב ולצמוח ברחבי מדינת ישראל. המוצר SteraMist  בבעלותה של TOMI  טכנולוגיות תעשה את ההבדל בטיהור ברחבי מדינת ישראל.

 

TOMIEnvironmental Solutions, Inc.: Innovating for a safer world®

 

החברה TOMI  פתרונות סביבתיים בע"מ היא חברת טיהור ומניעה של זיהומים עולמית אשר מספקת פתרונות סביבתיים לחיטוי פני השטח של מבנים מקורים דרך הייצור, המכירה והרישיון של פלטפורמת BIT.  המוצר הומצא בפיקוח המשרד לחקר פרויקטים הגנתיים מתקדמים (DARPA) של משרד ההגנה האמריקאי. טכנולוגית BIT משתמשת בריכוז נמוך של מי חמצן כאשר הוא המרכיב היחידי הפעיל לרדיקלים הידרוקסילים (OH ion) המכונה בשם מי חמצן מיוננים iHP™)). חומר זה מיוצג במותג SteraMist  כתרסיס קוטל חיידקים שעובד כגז לא רעיל שניתן לראותו.

TOMI הוא מוצר שעוצב לתת שירותים למגוון מבנים תעשייתיים כמו בתי חולים, מתקנים רפואיים, אניות נוסעים, בתי משרדים, בתי מלון, אכסניות, בתי ספר, מסעדות, מפעלים לעיבוד בשר, מחנות צבאיים, תחנות משטרה וכיבוי אש וכן מתקני ספורט. כמו כן, השימוש במוצרי TOMI מתבצע גם בבתים פרטיים ובנייני מגורים.

 

חברת TOMI  פיתחה תכניות השתלמות ובקשות הפנייה ללקוחות שלה וכן היא חברה בארגון הביטחון הביולוגי האמריקאי. בארגון בנק הרקמות, בארגון חקר המגפות ושליטה על זיהומים, בארגון בריאות המגיפות האמריקאי, וכן בארגון תעשיית השיקום.

 

למידע נוסף ניתן לבקר באתר: http://www.tomimist.com/  או להכנס לקישור:   info@tomimist.com.

 

קלין קור טכנולוגיות

טלפון: 972-4-9531779+

פקס: 972-4-9531778+

אימייל : yakiyes@netvision.net.il 

אתר אינטרנט:  www.cleancor.co.il

 

Safe Harbor Statement under the Private Securities Litigation Reform Act of 1995

 

חלק ממה שנכתב או נאמר בע"פ על ידינו יהיה ע"פ החוק לעיל. כל מה שיש לידו את הביטויים: אנו מצפים, ציפינו לו, מעריכים, מוערך, תחזית עכשווית, היה שווה ל.., לאמוד, הערכה, מוערך להיות, מצופה להיות, אנחנו מאמינים, יתכן ויהיה, או כל ביטוי אחר. כל הצהרה המשויכת לתפעול, אירוע או פיתוח שאנו מצפים לו בעתיד כולל הצהרות הקשורות לגידול רווחי, הכנסה, רווח או הפסד מניה, או כל ציפייה דומה לזה תתנהל על פי החוק לעיל (באנגלית). הם לפי חוק מהימנות המידע והם צריכים להיבדק באור חדש של פקטורים מסוכנים חשובים שעלולים לגרום תוצאות ממשיות לחומרים אחרים מהתוצאות שהיו מצופות. כל המידע שסופק במסמך זה מבוסס על עובדות ותנאים שידועים לנו כרגע. אנו לא מתחייבים לעדכן הצהרה זו אחרי התאריך שהונפק.

 

INVESTOR RELATIONS CONTACT

Harold Paul

hpaul@tomimist.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769