משחה מהפכנית לטיפול באין-אונות:

 

 

 

Elis Pharma מציגה את התרופה נגד אימפוטנציה Vitaros®, המופצת ברישיון מ-Apricus Biosciences, בכנס פארמה חשוב בדובאי

האירוע הוא חלק מאסטרטגיית הקדם השקה של התרופה המופצת ברישיון מ-Apricus Biosciences

 

lis Pharmaceuticals (www.elispharmaceuticals.com) הודיעה היום שהחברה תציג את Vitaros® ב-DUPHAT, כנס ותערוכת התרופות והטכנולוגיות הבינלאומיים של דובאי, בין ה-12 ל-14 במרס (http://www.duphat.ae) כחלק מאסטרטגיית הקדם השקה שלה. מדובר במשחה מהפכנית לטיפול מקומי באין אונות, במקום נטילת גלולות.

Vitaros® היא תרופה נגד אימפוטנציה שאליס התקשרה לגביה בהסכם רישיון עם Apricus Biosciences (Nasdaq:APRI) (www.apricusbio.com) בינואר 2011, המעניק לה זכויות בלעדיות על מכירת התרופה במדינות המפרץ ובחלק מהמזרח התיכון. "אנו מאמינים ש-Vitaros® תהיה טיפול קו ראשון חדש חשוב באימפוטנציה באזור שלנו", הסביר ראשד אסומה, מנכ"ל אליס. DUPHAT הוא אירוע הפארמה החשוב ביותר במזרח התיכון וצפון אפריקה, ולכן הוא מציע לנו את ההזדמנות הטובה ביותר להציג את התרופה".

ב-DUPHAT, אליס תציג את Vitaros® לרוקחים, אנשי מקצוע בתחום הפארמה, מקבלי החלטות חשובים וראשי ממשלות ופקידים בכירים מהמזרח התיכון, אפריקה וחבר המדינות. הצגת התרופה, יחד עם התגובות של המטופלים שנצפו באוכלוסייה הזאת, היא השלב הראשון בקמפיין השיווק של Vitaros® שאליס מתכננת ברגע שהתרופה תאושר באזור.

"בגלל אסטרטגיות השיווק המוכחות של אליס והתגובות של המטופלים שאותן כבר חווינו כחלק מתוכנית חלוקת הדוגמאות שלנו, אנו צופים מכירות ערניות של Vitaros® באזור, שבו השוק הכולל של תרופות נגד אין-אונות הוא יותר ממאה מיליון דולר בשנה", המשיך מר אסומה.

מרות הזמינות של הטיפולים הניתנים דרך הפה והטיפולים האחרים הקיימים כיום, יש עדיין צורך בטיפולים חדשים, בטוחים ויעילים, במיוחד עבור אותם חולים שלא יכולים להגיב או לא מגיבים טוב לתרופות הניטלות דרך הפה. אחד היתרונות החשובים של Vitaros® הוא שמורחים אותה ישירות על הפין כמשחה, במקום גלולה שנספגת באופן מערכתי. השימוש המקומי עוזר להפחית תופעות לוואי ומספק חלופה ידידותית למשתמש לגברים שלא יכולים ליטול את התרופות הקיימות או שהן לא משפיעות עליהם היטב.

 
 
אודות  Elis Pharmaceuticals Limited

Elis Pharmaceuticals, שהוקמה באיחוד האמירויות, היא אחת מהחברות המובילות באזור העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של תרופות מרשם וגנריות. החברה משווקת ומפיצה מוצרים בשלוש קטגוריות עיקריות: תרופות מרשם, ללא מרשם וגנריות. עם יותר ממאה מוצרי פארמה בסל שלה, Elis Pharma ערוכה באופן ייחודי למקסם את פוטנציאל השוק של מוצרים חדשים והיא הבחירה ההולמת למסחור ושיווק של כל מוצר פארמה חדש באזור שלה. החברה משרתת סיטונאי תרופות, מפיצי תרופות, משרדי בריאות, בתי חולים פרטיים, ציבוריים, תעשייתיים וצבאיים, מרפאות ומערכות בריאות וארגונים מסונפים ברחבי העולם.

למידע נוסף על Elis Pharma וחברות הבת שלה, בקרו באתר   http://www.elispharmaceuticals.com.

 

ליצירת קשר: Elis Pharmaceuticals

עבדול-חאלק אוסמן, יחסי ציבור

+9714 2653 844

Pr@elispharmaceuticals.com

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE