שופיפיי חושפת חידושים חדשים כדי לשנות את המסחר עבור סוחרים וצרכנים בכל העולם

 

שופיפיי חושפת חידושים חדשים כדי לשנות את המסחר עבור סוחרים וצרכנים בכל העולם

ההכרזות של שופיפיי על מוצרים ופונקציות כוללות רשת המימוש הראשונה אי פעם שלה, פלטפורמה חדשה לגמרי למותגים ארגוניים ועוד יכולות עבור סוחרים למכירות בינ"ל

טורונטו, 19 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

היום Shopify Inc. (NYSE:SHOP) (TSX:SHOP), פלטפורמת המסחר הרב ערוצית המובילה, חשפה את החידושים האחרונים בטכנולוגיות מסחר ב-Shopify Unite, הכנס השנתי שמכנס את קהילת השותפים והמפתחים הגלובלית של החברה.

"הכוח האמיתי של שופיפיי מגיע מהמגוון והחוזק של הסביבה שלנו", אמר מנכ"ל שופיפיי טובי לוטקה. "Unite נותן לקהילת השותפים והמפתחים שלנו גישה למפת הדרך של המוצרים שלנו. יחד, ורק יחד, אנחנו יכולים לעצב את עתיד המסחר ולהעצים יזמים ברחבי העולם".

השנה שופיפיי משנה את המסחר בהכריזה על שיפורים ועדכונים של הפלטפורמה שמטרתם לתת למותגים שפונים ישירות לצרכן את כל מה שהם צריכים כדי לבנות ולנהל עסק. החידושים של שופיפיי כוללים פלטפורמת Shopify Plus שעודכנה לאחרונה למותגים ארגוניים, יותר יכולות גלובליות ולראשונה, שופיפיי מרחיבה את המוצר שלה באמצעות רשת מימוש שתאפשר לסוחרים בכל גודל לספק את המוצרים שלהם מהר ובעלות נמוכה.

מציגים את רשת המימוש של שופיפיי

מכריזים על הפלטפורמה החדשה לגמרי של Shopify Plus לסוחרים ארגוניים

משיקים תוכנה לנקודת המכירה מהדור הבא כדי להעצים את החוויות בחנות

נעשים גלובליים: דרכים חדשות עבור הסוחרים להגיע לקונים בינ"ל

מביאים חוויית עיצוב חנויות מקוונות חדשה לגמרי

תנועו מהר, תהיה יציבים: מספקים למפתחים את הכלים הטובים ביותר לבניית יישומים חזקים

מציגים פונקציות משלוח חדשות במשרד האחורי כדי לעזור לסוחרים למכור יותר, לנהל טוב יותר את תהליך ההזמנות שלהם ולשפר את חוויית הלקוח.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://news.shopify.com/.

אודות שופיפיי

שופיפיי היא פלטפורמת המסחר הרב ערוצית המובילה. סוחרים משתמשים בשופיפיי כדי לתכנן להקים, ולנהל את החנויות שלהם בערוצי מכירה מרובים, כולל סלולר, אינטרנט, מדיה חברתית, זירות מסחר, חנויות פיזיות וחנויות פופ-אפ. הפלטפורמה גם מספקת לסוחרים משרד אחורי חזק ומבט אחד על העסק שלהם, מהתשלום עד המשלוח. הפלטפורמה של שופיפיי תוכננה לאמינות וגודל, והופכת את הטכנולוגיה ברמה הארגונית לזמינה לעסקים בכל גודל. המטה של שופיפיי נמצא באוטאווה, קנדה, והיא מפעילה כיום יותר מ-800,000 עסקים בכ-175 מדינות וזוכה לאמון של מותגים כגון יונילבר, Kylie Cosmetics, Allbirds, MVMT ורבים אחרים.

Forward-looking Statements

This press release contains forward-looking information and forward-looking statements within the meaning of applicable securities laws (“forward-looking statements“), including statements with regard to the announcement and launch by Shopify of new products, services and offerings, the capabilities of those products and the impact of those products and services on merchants’ businesses. Words such as “expects”, “will”, “anticipates” and “intends” or similar expressions are intended to identify forward-looking statements. These forward-looking statements are subject to the inherent uncertainties in predicting future results and conditions

 

אנשי קשר

Julie Nicholson
Director of Communications
416-238-6705 x 302
press@shopify.com

 

מקור: Shopify Inc.

גלריית מולטימדיה חכמה

רשת המימוש של שופיפיי (גרפיקה: Business Wire)

Shopify POS החדש (תמונה: Business Wire)

Shopify Plus החדש לגמרי (גרפיקה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190619005550/en

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire