מג'יקג'ק מצפה לשיא של כל הזמנים בהכנסות ובהכנסה ברבעון הראשון של 2012

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, 9 באפריל :

 

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL) ("החברה"), מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משמונה מיליון מכשירי magicJack®, פרסמה היום הערכות לגבי הרבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרס 2012 והודיעה שהחברה מתכוונת לחדש את התוכנית לרכישה מחדש של המניות שלה. החברה גם אישרה שהדירקטור הוותיק ג'רלד ט. ונטו מונה ליושב ראש.

 

הערכות והשוואות לגבי הרבעון הראשון:

 

-         ההכנסות, ההכנסה נטו והרווח למניה GAAP ברבעון הראשון של 2012 צפויים להיות בערך 37.4 מיליון דולר, 7.8 מיליון דולר ו-0.37$, בהתאמה, לפני התאמות כלשהן (כולל סעיפים חד פעמיים, לא רגילים ולא חוזרים). המספרים האלה מקדמיים ועשויים לנוע מעלה או מטה ב-3% וב-10% לגבי ההכנסות וההכנסה, בהתאמה. המספרים האלה כוללים התאמה חיובית חד פעמית  של בערך 2.5 מיליון דולר שבוצעה עם היישום של כללי חיוב לדקות שנרכשו מראש. ללא התאמות, החברה מצפה להרוויח בערך 0.26$ למניה בהשוואה לממוצע של הערכות האנליסטים העכשוויות, 0.13$ למניה. אם החברה תשתמש במדדי "מזומן" non-GAAP כמו חברות רבות אחרות, הרווח למניה יהיה מעט גבוה יותר.

 

-         "ההכנסה האחרת" של החברה הגדילה את הרווח למניה ב-0.04$ בהשוואה לממוצע של שלושת הרבעונים הקודמים. חלק מהגידול הזה של "ההכנסה האחרת" הוא צפוי משום שהחברה הגדילה משמעותית את מצב המזומנים שלה (כולל שווי ערך מזומנים והשקעות).

 

-         ההכנסות הנדחות בסוף הרבעון צפויות להיות בערך 137.5 מיליון דולר והמזומנים היו בערך 60.5 מיליון דולר, שניהם שיאים חדשים לחברה. לחברה היו 21,057,594 מניות מונפקות בסוף  הרבעון הראשון וכן עדיין אין חוב מובטח בספרים שלה.

 

-         לשם השוואה, ההכנסות, ההכנסה נטו והרווח למניה ברבעון הראשון של 2011 היו 30.8 מיליון דולר, 1.8 מיליון דולר ו-0.08$, בהתאמה. לחברה היו יתרות מזומנים של 49.0 מיליון דולר ו-23,076,112 מניות מונפקות בסוף הרבעון הראשון של 2011. בהשוואה ליתרות המזומנים ברבעון הראשון של 2011, יתרות המזומנים ברבעון הראשון של 2012 עלו ב-11.5 מיליון דולר אפילו אחרי שהחברה רכשה מחדש יותר משני מיליון מניות בפרק הזמן הזה.

 

-         החברה תדווח על התוצאות הרבעוניות המלאות שלה לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) על גבי טופס Q-10 במאי.

 

בהתייחסו לטופס S-3 שהחברה הגישה ל-SEC לאחרונה, נשיא מג'יקג'ק אנדרו מקאיינס אמר: "החברה הגישה לאחרונה הצהרת רישום מדף כמגישת דוחות מקומית חדשה כדי להחליף דיווחים קודמים שמג'יקג'ק הגישה כמגישת דוחות זרה. רוב החברות הציבוריות המתוחכמות מחזיקות רישום מדף כדי לאפשר להן את הגמישות הפיננסית המרבית כפי שמחייבים תנאי השוק. לחברה אין כעת שום כוונה לגייס כספים. למעשה, ההיפך הוא הנכון – אנו מקווים לרכוש בחזרה בסכום המרבי האפשרי במסגרת התוכנית הגדולה הנוכחית לרכישה מחדש של מניות. ההנהלה גם תבקש אישור להגדיל את היקף התוכנית לרכישה מחדש בעוד 20 מיליון דולר. מצבנו הפיננסי הוא החזק ביותר אי פעם. אני חוזר: החברה לא תמכור מניות עכשיו ואנו נחדש את מאמצינו לרכוש מחדש את המספר המרבי האפשרי של מניות ולתפוס את הערך העצום במחירי המניות העכשוויים הנמוכים לתועלת כל בעלי המניות".

 

החברה גם אישרה את המינוי של ג'רלד ט. ונטו ליושב ראש מועצת המנהלים. מר ונטו היה דירקטור של מג'יקג'ק, ולפני כן של YMax Corporation, מאז 2008 ויש לו ניסיון של יותר משלושה עשורים בעסקי הכבלים, הטלפוניה והסלולר. במיוחד, מר ונטו הקים את TeleCorp PCS, Inc. ב-1996 וכמנכ"ל ויו"ר מכר את החברה ב-2002 ל-AT&T Wireless לפי הערכת שווי של 5.7 מיליארד דולר. דונלד א. ברנס, דירקטור עצמאי וגם איש עסקים מצליח מאוד ונדבן, הסכים להחליף את מר ונטו בוועדת הביקורת של מועצת המנהלים.

 

עם מינוי של מר ונטו, דניאל בוריסלאו, מנכ"ל מג'יקג'ק, אמר: "הניסיון העסקי העצום של ג'רלד ממשיך להוכיח את ערכו הרב לחברה ולי. עם הפיכת החברה למגישת דוחות מקומית, התאים המעבר שלו לתפקיד המוביל הזה במועצת המנהלים. ברצוננו להודות ליו"ר הקודם אילן רוזן, שעזר להוביל אותנו במיזוג בין VocalTec ו-YMax Corporation, על שירותו ומסירותו לחברה. גם אילן הסכים שעם הצמיחה והערך הנוכחיים של החברה, ג'רי צריך להיות עכשיו היו"ר והוא ויתר כדי לאפשר זאת".

 

החברה עדיין במסלול הנכון לגבי יוזמות שהוכרזו קודם לכן ותמסור עדכונים נוספים כשהמימוש שלהם יתקרב. לחברה היו קודם לכן ציפיות לגידול שנתי של 20 עד 30 אחוז בהכנסות ב-2012 בהשוואה ל-2011 ולרווח למניה של 1.25 עד 1.50 דולר והיא מקווה להשיג את הגבול  העליון של ההערכות האלה ותפעיל מאמצים רבים לעבור אותו. מג'יקג'ק עדיין בטוחה שתצליח להשיג את מטרותיה המוצהרות שהותוו בהודעות לעיתונות/ דוחות קודמים, ואחרי שפרסמה עכשיו את הציפיות הפיננסיות שלה לגבי הרבעון הראשון של 2012, בכוונתה לחדש מייד את תוכנית הרכישה מחדש של המניות שלה. 

magicJack(R) הוא סימן מסחר רשום של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ. כל השמות האחרים של מוצרים או חברות הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

 

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

 

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת 
http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116
 
 
 
 
 
 
ליצירת קשר:
קשרי משקיעים
אנדרו מקאיינס, נשיא
561-771-2255
ir@magicJack.com
 
קשרי מדיה
קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
512-382-8982
magicjack@ink-pr.com
 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית  GLOBENEWSWIRE