משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים

משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים

 

סיאול, קוריאה הדרומית, 26 ביולי 2019, (BUSINESS WIRE) :

 

22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניברסיטת קונקוק בדרום קוריאה ב-17 ביולי ודנו בשיתוף פעולה במחקר וחילופים אקדמיים בין אוניברסיטאות בישראל ואוניברסיטת קונקוק.

 

בראש המשלחת מישראל עמדו 22 נציגים  ממוסדות להשכלה גבוהה ביניהם יפה זילברשץ, יו"ר הוועדה לתכנון ותקצוב של המועצה להשכלה גבוהה, רון רובין, נשיא אוניברסיטת חיפה, נילי כהן, נשיאת האקדמיה הלאומית למדעים של ישראל, מנחם בן-ששון, נגיד האוניברסיטה העברית בירושלים, יואב הניס, סגן נשיא למחקר ופיתוח של אוניברסיטת תל אביב ואמה אפטרמן, מנהלת מדיניות ושיתוף פעולה בינ"ל של המועצה להשכלה גבוהה בישראל. המשלחת ביקרה ברפובליקה של קוריאה עם הנשיא של ישראל בביקור הרשמי בקוריאה ב-14-18 ביולי, וכל הנציגים ביקרו באוניברסיטת קונקוק ב-17 ביולי.

 

המשלחת הישראלית ואוניברסיטת קונקוק קיימו סדנת חילופים אקדמיים בחדר הישיבות של אוניברסיטת קונקוק. בסדנה השתתפו נשיא אוניברסיטת קונקוק סגי מין, חברים בוועדה לעניינים אקדמיים וחוקרים ממרכזי המחקר של אוניברסיטת קונקוק וחיפשו בה דרכים לשיתוף פעולה הדדי.

 

במיוחד בסדנה, פרופסור דונג-יון קים, סגן הנשיא לעניינים בינ"ל, הציג את אוניברסיטת קונקוק ואת המצב הנוכחי של החילופים בין ישראל ואוניברסיטת קונקוק. בנוסף, פרופסורים שאחראים על שמונת תחומי המחקר החשובים באוניברסיטת קונקוק הציגו בפירוט את מצב המחקרים שלהם ותוכנית לשיתוף פעולה.

 

בסדנה הוצגו גם שמונה פרויקטי מחקר בתחומי צמיחה עתידיים על ידי מרכז אוליב של א"ק (המנהל יונג ביום צ‘ו, סגן נשיא ביצועי לענייני ציבור), מרכז המחקר של מחשוב ענן בבינה מלאכותית (המנהל דו-היון קים), אקדמיית א"ק למדעי הניעות (מנהל אין סיופ שין), בית הספר למוסמכים ללימודי נדלן (המנהל סונגסו קו), המחלקה לתאי גזע וביו טכנולוגיה מחדשת (פרופסור ג‘ין הוי קים), Brain Korea 21+ (המנהל ביי הו פרק), המחקר הכימי אוניברסיטת קונקוק-SK (המנהל ג‘ונג קול לי), מרכז המו"פ לטכנולוגיות דלק ירוקות (המנהל ג‘ו צ‘ון קים).

 

לאחר מכן, חברי המשלחת מישראל עברו לבית החרושת החכם ולמרכז הציוד הטכנולוגי המשותף של אוניברסיטת קונקוק וקיבלו הסבר מהחוקרים בהביטם על ציוד כמו מציאות מדומה ואתרים לייצור רחפנים מתקדמים.

 

מאידך גיסא, הנשיא סנגי מין חתם על הסכם לשיתוף פעולה הדדי עם אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת בן גוריון באירוע "הפורום הבינ"ל של נשיאי אוניברסיטאות קוריאה- ישראל" שנערך במלון גרנד היאט סאול.

 

הביקור של המשלחת הישראלית ממוסדות להשכלה גבוהה באוניברסיטת קונקוק צפוי למצוא שיתוף פעולה הדדי בתחומי מחקר שונים בין אוניברסיטת קונקוק ואוניברסיטאות בישראל.

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52018547/en

 

אנשי קשר

Konkuk University
Office of Public Relations
Ju Seung Hong, +82-2-450-3131~2
hongbo@konkuk.ac.kr

 

מקור: Konkuk University

 

מולטימדיה

 

תמונה

22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניברסיטת קונקוק בדרום קוריאה ב-17 ביולי ודנו בשיתוף פעולה במחקר וחילופים אקדמיים בין אוניברסיטאות בישראל ואוניברסיטת קונקוק. חברי המשלחת מישראל ביקרו בבית החרושת החכם ולמרכז הציוד הטכנולוגי המשותף של אוניברסיטת קונקוק וקיבלו הסבר מהחוקרים בהביטם על ציוד כמו מציאות מדומה ואתרים לייצור רחפנים מתקדמים. (תמונה: Business Wire)

 

לוגו

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire