מועצת המנהלים של מג'יקג'ק מאשרת תוכנית חדשה לרכישה מחדש של מניות בסך 20 מיליון דולר

ווסט פאלם ביץ', פלורידה, ונתניה, ישראל, 27 באפריל 2012 - GLOBE NEWSWIRE נוי תקשורת –

 

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL) ("החברה"), מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משמונה מיליון מכשירי magicJack®, הודיעה היום שעם סיום התוכנית הנוכחית לרכישה מחדש של מניות בסך 55 מיליון דולר, החברה קיבלה אישור להתחיל בתוכנית חדשה לרכישה מחדש בסך 20 מיליון דולר.

 

ללא חוב מובטח בספרים שלה ועם תזרים מזומנים ורווח חיוביים, החברה ממשיכה להאמין שאחת מההשקעות הטובה ביותר שהיא יכולה לעשות היא במניות שלה עצמה. כשהתחזית היא שההכנסות יגדלו בין עשרים לשלושים אחוז והרווח למניה יהיה $2.00 - $2.50 בשנה הבאה, אנו שמחים שאנו יכולים לרכוש מחדש את המניות שלנו במחיר השוק הנוכחי.  

magicJack(R) הוא סימן מסחר רשום של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ. כל השמות האחרים של מוצרים או חברות הם רכושם של בעליהם, בהתאמה.

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

 

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת 
http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116
 
ליצירת קשר:
קשרי משקיעים
אנדרו מקאיינס, נשיא
561-771-2255
ir@magicJack.com
 
 
קשרי מדיה
קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
512-382-8982
magicjack@ink-pr.com
 
 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE