מג'יקג'ק מודיעה על הצעת זכויות נאמנות לתועלת בעלי המניות

מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL) ("החברה"), מובילה בתקשורת ענן שהמציאה את הקול על גבי פרוטוקול אינטרנט (VOIP) ומכרה יותר משמונה מיליון מכשירי magicJack®, הודיעה היום שבכוונתה לחלק זכויות חתימה בלתי ניתנות להעברה לבעלי המניות הקיימים (הנאמנים) שיהיו רשומים כבעלי מניות ב-7 במאי 2012, לרכישת מניות רגילות במחיר חתימה לרכישת מניה רגילה אחת תמורת 2.00$ לכל ארבע מניות רגילות שבבעלותם. יתרת המזומנים של החברה תגדל ביותר מ-10 מיליון דולר אם כל הזכויות ימומשו בנוסף להכנסה ולתזרים המזומנים החיוביים שנוצרים.

 

7 במאי 2012 הוא תאריך הרישום של בעלי המניות הזכאים לקבל את זכויות החתימה.

 

החברה לא קבעה עדיין את תאריך החלוקה, תנאים והתניות אחרים, או תאריך הפקיעה של הצעת הזכויות, אבל מצפה שההצעה תסתיים לא יאוחר מ-5 ביולי 2012. דבר זה ותנאים אחרים של הצעת הזכויות יוכרזו לפני החלוקה של זכויות החתימה.

 

נשיא מג'יקג'ק אנדרו מקאיינס אמר: "ההצעה הזאת מתגמלת את בעלי המניות הנאמנים שלנו במתן אפשרות לרכוש עוד מניות רגילות במחיר מאוד אטרקטיבי. העסקה הזאת תגדיל עוד את נזילות השוק שלנו עבור בעלי מניות שרוצים לקנות עוד מהמניות שלנו או לקנות מניות בפעם הראשונה. החברה תמשיך את התוכנית המוצלחת שלה לרכישה מחדש של מניות, שהיא מונעת דילול ולתועלת לבעלי המניות שלנו. אנו מפצירים בכל בעלי המניות שלנו לנצל את הצעת הזכויות הזאת".

 

הצעת הזכויות הזאת תיעשה על ידי החברה בהתאם להצהרת רישום שהוגשה קודם לכן לרשות האמריקנית לניירות ערך והוכרזה על ידיה בבעלת תוקף. אין לממש את זכויות החתימה הבלתי ניתנות להעברה לפני קבלת תשקיף הקשור להצעת הזכויות הזאת. ההודעה לעיתונות הזאת לא תהווה הצעה למכור או שכנוע להצעה לקנות ולא תהיה כל מכירה של ניירות הערך בכל מדינה או תחום שיפוט שבהם הצעה, שכנוע או מכירה אלה יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או הכשירות בהתאם לחוקי ניירות הערך של אותה מדינה או אותו תחום שיפוט.

 

אודות מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ

 

היעד של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ (Nasdaq:CALL), הממציאה של VOIP כולל טלפון התוכנה, ו-magicJack, הוא להפוך לספקית הבינלאומית המובילה של קול גלובלי על גבי פלטפורמות רבות. החברה מכרה יותר משמונה מיליון יחידות של magicJack עטור הפרסים והנוח לשימוש מאז שהמכשיר הושק ב-2008, ולרשותה עומדים 30 פטנטים, חלקם מהזמן שהחברה המציאה את VOIP. החברה מאמינה שהיא ה-CLEC (חברת תקשורת מקומית תחרותית) בעלת טווח ההגעה הגדול ביותר בארצות הברית מבחינת אזורי החיוג הזמינים ואישור במספר מדינות, ולרשת יש היסטוריה של 99.99% זמן פעולה תקין.

הלוגו של מג'יקג'ק ווקלטק בע"מ נמצא בכתובת 
http://www.globenewswire.com/newsroom/prs/?pkgid=10116
 
ליצירת קשר:
קשרי משקיעים
אנדרו מקאיינס, נשיא
561-771-2255
ir@magicJack.com
 
קשרי מדיה
קארי הרננדז, INK Public Relations בשם מג'יקג'ק
512-382-8982
magicjack@ink-pr.com
 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE