ונדאבו מודיעה על פשרה בתביעה על קניין רוחני

ונדאבו מודיעה על פשרה בתביעה על קניין רוחני

 

דנוור, 26 בספטמבר 2019, (BUSINESS WIRE) :

 

Vendavo, מובילת השוק בפתרונות של מצוינות מסחרית, הודיעה היום על התקשרותה בהסכם פשרה מקיף עם חברת Price f(x) כדי ליישב את כל התביעות המשפטיות בנוגע לפטנטים האמריקנים מס. 8,396,814; 7,640,198; 7,308,421; 8,412,598; 7,912,792.

 

הסכם הפשרה מיישב ומסיים את כל התביעות המשפטיות וההליכים לביטול תוקף שיזמה Vendavo Inc. נגד Price f(x) ומיישב את כל תביעות הנגד מצד Price f(x). התביעות האלה עוסקות בהפרת פטנטים של הקניין הרוחני שלה, שימוש לא הוגן בסודות מסחר של ונדאבו ותחרות לא הוגנת נגד ונדאבו מצד Price f(x), כפי שנמסר לראשונה ב-6 בדצמבר 2017.

 

ונדאבו מאמינה שפשרה בתיק הזה בעת הזאת היא לטובת כל הצדדים, וכתוצאה מהפשרה הזאת הלקוחות, העובדים ובעלי המניות של ונדאבו מוגנים באופן איתן.

 

"כמובילי השוק בפתרונות של בינת קביעת מחירים ומכירות, חיוני שנבטיח זירה הוגנת ותחרותית. אנחנו מאמינים שהפשרה הזאת מדגישה עוד את החוזק והתוקף של תיק הקניין הרוחני שלנו", אמר ברונו סלוס, נשיא ומנהל עסקים ראשי, ונדאבו.

 

ב-2019 ונדאבו דיווחה על גידול של 75 אחוז לעומת השנה הקודמת בהכנסות מתוכנה כשירות שתרם לתחזית הגידול חיובי של 20 אחוז ב-EBITDA ב-2019.

 

ונדאבו מעצימה חברות Global 2000 באמצעות פתרונות בינת רווח ומכירות מבוססי תוכנה כשירות חדשניים מהמעלה הראשונה, שמפיקים תובנות שנחוצות כדי להגדיל את שורת הרווח. בפתרונות של החברה משתמשים מאות לקוחות ארגוניים גדולים בכל העולם והם תוצאה של שנים רבות של שכלול תוכנה ופתרונות למערך רחב של ענפי תעשייה.

 

אודות ונדאבו

 

ונדאבו מניעה את המעבר לעסק דיגיטלי עבור חברות העסק לעסק הכי תובעניות בעולם, משחררת ערך, מגדילה את שולי הרווח ומאיצה את ההכנסות. באמצעות פלטפורמת המצוינות העסקית של ונדאבו, חברות מפתחות תובנות דינמיות על הלקוחות ואסטרטגיות קביעת מחירים אופטימליות שממקסמות את שולי הרווח, מגדילות את יעילות המכירות ומשפרות את חוויית הלקוח. עם שיפור שנתי של שולי הרווח שמסתכם ביותר מ-2.5 מיליארד דולר בחברות בכימיקלים, הפצה, הייטק וייצור, ונדאבו מספקת ניתוחים בחזית הקידמה ומומחיות ענפית עמוקה שעוזרים לחברות להישאר צעד אחד קדימה. המטה של ונדאבו נמצא בדנוור, קולורדו ויש לה משרדים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר Vendavo.com.

 

אנשי קשר

Kim Doyle
Kimberly Communications
319.389.6953
kb@kimberlycommunications.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE