אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב במזרח התיכון

 

אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב במזרח התיכון

 

Zalloum & Laswi מירדן הופכת ל-Andersen Tax & Legal

 

 

סן פרנסיסקו, 1 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

 

אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את הנוכחות שלה במזרח התיכון עם ההודעה ש-Zalloum & Laswi מירדן הפכה לחברה חברה מלאה של האיגוד הבינ"ל ומאמצת את השם Andersen Tax & Legal. החברה חתמה בעבר על הסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל בסתיו האחרון.

 

"תוך פחות משנה יכולנו לראות מקרוב את הערכים של אנדרסן - אחריות, שירות הטוב מסוגו ושקיפות", אמרה ראשה לאסווי, המנהלת הכללית של המשרד של Andersen Tax & Legal בירדן. "אנחנו מצפים להפיכתנו לחברה חברה מלאה של אנדרסן גלובל ולשים את השם אנדרסון על הדלת, כי הוא מגיע עם מוניטין שאין שני לו".

 

Zalloum & Laswi הוקמה ב-1993 על ידי השותף המנהל עזאם זאלום. קרוב ל-20 אנשי המקצוע מספקים שירותים משפטיים לחברות ירדניות בינוניות עד גדולות וחברות זרות בבנקאות ופיננסים, דין אזרחי, חוזים, השקעות זרות, זכויות קניין רוחני, מסחר בינ"ל ועניינים חוצי גבולות, דיני חברות ומסחר, דין פלילי, ליטיגציה ופתרון מחלוקות, מיזוגים ורכישות ונדלן.

 

"הקהילה המשפטית והעסקית בירדן מעריצה את העמיתים שלנו ב-Zalloum & Laswi כבר 26 שנים, והם חלק חשוב מהאסטרטגיה העסקית שלנו לכל המזרח התיכון", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "בכל התקופה שהם איתנו כחברת שיתוף פעולה ועכשיו כחברה חברה, ראשה והצוות שלה הפגינו את המחויבות שלהם לספק שירות חלק, שמייצג באופן כה ברור את המחויבות הגלובלית שלנו ללקוחות".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,500 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-149 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire