ביטהארפ מאריכה את המבצע 3 פלוס 1 על מכונות כרייה

ביטהארפ מאריכה את המבצע 3 פלוס 1 על מכונות כרייה

 

וולינגטון, ניו זילנד, 1 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE) :

 

ביטהארפ שמחה להודיעה שהיא מאריכה את "מבצע 3 פלוס 1" המאוד מצליח שלה על מכונות הכרייה הרווחיות של החברה. מבצע המכירות הזה שהתחיל רק לפני שבועיים מצליח מאוד בקרב חובבי כריית קריפטו מכל הסוגים. לפי דרישת הציבור, המבצע הזה יימשך עכשיו עד 12 באוקטובר.

ארגון שמושבו בניו זילנד; ביטהארפ הפכה למוקד תשומת הלב בתעשיית הקריפטו הגלובלית עם ההשקה לאחרונה שתי מכונות כרייה Lyre Miner ו-Harp Miner. שתי המכונות האלה תוכננו תוך הבאה בחשבון של הצרכים של חובבי הכרייה הפשוטים. שלא כמו מאות מכונות כרייה שמצריכות הרבה ידע וניסיון, שני המוצרים של www.BitHarp.com עודדו מתחילים רבים להתנסות בכריית קריפטו. מכונות הכרייה האלה שמתאימות לשימוש ביתי מוגדרות מראש ויכולת להתחיל לכרות ברגע שמחברים אותן לחשמל.

 

יחד עם קלות הכרייה, ביטהארפ גם הצליחה להבטיח את הרווחיות של הלקוחות שלה על ידי הספקת  קצבי עוצמת גיבוב גבוהים שהפתיעו מקצוענים רבים בענף. Lyre Miner ו-Harp Miner הן גם בין ציוד הכרייה הכי חסכוני בצריכת חשמל בשוק עם צריכה של 600 ו-2400 ואט, בהתאמה.

 

אפשר להשתמש בשני המוצרים של ביטהארפ כדי לכרות ביטקוין, לייטקוין, אתריום ודאש עם קצבי גיבוב כמצוין להלן:

 

ביטקוין: 335 TH/s (Lyre Miner), 2000 TH/s (Harp Miner)

לייטקוין: 55 GH/s (Lyre Miner), 300 GH/s (Harp Miner)

אתריום: 14 GH/s (Lyre Miner), 75 GH/s (Harp Miner)

דאש: 9 TH/s (Lyre Miner), 50 TH/s (Harp Miner)

 

"קיבלנו הרבה טלפונים ומיילים מאנשים שביקשו שנאריך את מבצע ה-3 פלוס 1 שלנו", אמר דובר של ביטהארפ. "אני שמח להודיע שהמבצע הזה יישאר עכשיו בתוקף עד 12 באוקטובר".

 

מידע נוסף על Lyre Miner ו-Harp Miner זמין באתר https://www.bitharp.com/.

 

אודות ביטהארפ: ביטהארפ היא יצרנית מטבעות קריפטו שמושבה בניו זילנד של מכונות הכרייה הכי עתירות ביצועים וגמישות שנבנות מתוך מטרה להפוך את הכרייה לקלה יותר ורווחית יותר למשקיעים.

 

אנשי קשר

מדיה
Alexa Zimine
alexa@bitharp.com
+64 04 889 3268

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire