NASDAQ OMX והבורסה המצרית מאריכות את הסכם הטכנולוגיה

שטוקהולם, שוודיה, 3 במאי 2012,  ( GLOBE NEWSWIR -נוי תקשורת):

 NASDAQ OMX Group, Inc. (Nasdaq:NDAQ) והבורסה המצרית (EGX) התקשרו בהסכם שמאריך את הקשרים ביניהן בעוד חמש שנים. לפי תנאי ההסכם, NASDAQ OMX תמשיך לתמוך בפלטפורמת המסחר של EGX המופעלת בטכנולוגיה של NASDAQ OMX, שהחלה לפעול בנובמבר 2008.

 

ד"ר מוחמד עומראן, היו"ר של EGX ופרופסור למימון באקדמיה הערבית למדע וטכנולוגיה, אמר: "השותפות שלנו עם NASDAQ OMX נמשכת שנים רבות וכשהשוק המצרי ממשיך להתייצב אנו מצפים למנף את יתרונות הפונקציונאליות החזקה וזמן האחזור של הטכנולוגיה שלה. בימים של אי שקט כלכלי חסר תקדים במדינה, NASDAQ OMX סיפקה בעקביות תמיכה מצוינת כדי להבטיח שפלטפורמת המסחר שלנו תטפל ביעילות בתנודתיות הקיצונית, ובכך תרמה להתאוששות של השוק הפיננסי שלנו".

 

לארס אוטרסגארד, סגן נשיא בכיר, NASDAQ OMX Market Technology, אמר: "המחויבות של EGX לטכנולוגיית המסחר שלנו היא הוכחה למחויבות שלה לנצל טכנולוגיה הטובה ביותר מסוגה כדי לפתח ולהגדיל את עסקיה. שוק מניות שמתפקד היטב הוא זרז לשווקים פיננסים משוכללים וכשמותקנת אצלה מערכת מסחר ברמה עולמית EGX יכולה להמשיך בתוכניות שלה להרחיב את היצע השירותים שלה ולהגדיל את חשיבותה באזור".

 

פלטפורמת המסחר של EGX מבוססת על טכנולוגיית X-stream המוכחת של NASDAQ OMX שמותקנת ב-22 שווקים ברחבי העולם. X-stream היא מערכת מרובת נכסים שעומדת בתקנים בינלאומיים ויכולה לטפל במניות, סחורות, אג"ח, קרנות סל, חוזים עתידיים, אופציות, החלפות ונגזרים בפלטפורמה אחת.

 

אודות NASDAQ OMX

 

NASDAQ OMX Group, Inc., הממציאה והמשנה של הבורסה האלקטרונית, מניעה כלכלות באמצעות טכנולוגיות מהפכניות לכל מחזור החיים של עסקה – מניהול סיכונים דרך המסחר והמעקב ועד לסליקה. בארה"ב ובאירופה אנו הבעלים והמפעילים של 24 שווקים, שלוש מסלקות וששה גופי משמורת ניירות ערך מרכזיים התומכים במניות, אופציות, השקעות עם הכנסה קבועה, נגזרים, סחורות, חוזים עתידיים ומוצרים מובנים. הטכנולוגיה שלנו, המסוגלת לעבד יותר ממיליון מסרים בשנייה במהירויות של פחות מ-80 מיקרו שניות עם זמן פעולה תקינה של 99.999%, מניעה יותר מ-70 בורסות ב-50 מדינות מפותחות ומתפתחות אל העתיד, ומבצעת אחת מכל עשר עסקאות במניות בעולם. מוצרי הנתונים והמדדים הכלל עולמיים עטורי הפרסים שלנו הם אמות המידה בענף הפיננסים. כביתן של 3,400 חברות רשומות עם שווי שוק של 5.1 טריליון דולר שהחידושים שלהן מעצבים את העולם, אנו נותנים לרעיונות של מחר גישה להון היום. ברוכים הבאים למקום שבו העולם קופץ קפיצה גדולה קדימה, כל יום. ברוכים הבאים למאה של NASDAQ OMX. NASDAQ OMX Nordic ו-NASDAQ OMX Baltic הן לא ישויות משפטיות אלא תיאור של השירותים הנפוצים מהבורסות של NASDAQ OMX בהלסינקי, קופנהגן, שטוקהולם, איסלנד, טאלין, וילנה וריגה.

 

לפרטים נוספים, בקרו באתר www.nasdaqomx.com. עקבו אחרינו בפייסבוק (http://www.facebook.com/NASDAQ) ובטוויטר (http://www.twitter.com/nasdaqomx). (סימול: NDAQ ומשתתפת במדד S&P 500)

 

הערת אזהרה לגבי מידע צופה פני עתיד

 

העניינים הנדונים בזאת כוללים מידע צופה פני עתיד שנמסר בהתאם להוראות "הצהרת חוף מבטחים" של Private Securities Litigation Reform Act של 1995. מידע זה כולל אך לא רק מידע על המוצרים והיצע השירותים של NASDAQ OMX. אנו מזהירים שמידע זה אינו מהווה ערבות לביצועים עתידיים. התוצאות בפועל עשויות להיות שונות באופן משמעותי מהתוצאות הנאמרות במידע הצופה פני עתיד או המשתמעות ממנו. במידע צופה פני עתיד מעורבים מספר סיכונים, אי ודאויות או גורמים אחרים שמעבר לשליטתה של NASDAQ OMX. הגורמים כוללים אך לא רק את הגורמים המפורטים בדוח השנתי של NASDAQ OMX על גבי טופס K-10 ודוחות תקופתיים המוגשים לרשות לניירות ערך של ארה"ב. איננו מתחייבים לפרסם תיקונים כלשהם למידע צופה פני עתיד כלשהו.

 

NDAQG

ליצירת קשר: איש קשר למדיה של NASDAQ OMX:

קארל נורל

         +46 8 405 66 39

         carl.norell@nasdaqomx.com

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE