המנכ"ל לשעבר של קליבלנד קליניק ד"ר טובי קוסגרוב מצטרף ל-InnovaHealth Partners כיועץ בכיר

 

המנכ"ל לשעבר של קליבלנד קליניק ד"ר טובי קוסגרוב מצטרף ל-InnovaHealth Partners כיועץ בכיר

 

ניו יורק, 20 בנובמבר 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

 

המנכ"ל לשעבר של קליבלנד קליניק, ד"ר דלוס מ. "טובי" קוסגרוב, הצטרף ל-InnovaHealth Partners ("InnovaHealth") כיועץ בכיר.

 

ד"ר קוסגרוב היה המנכ"ל והנשיא של קליבלנד קליניק מ-2004 עד מאי 2017 ומשמש עכשיו כיועץ בכיר, ועובד על אסטרטגיות צמיחה עם ההנהלה הבכירה של קליבלנד קליניק. כמנכ"ל ונשיא קליבלנד קליניק, הוא התמקד בשיפור חוויית המטופל והתוצאות הרפואיות, ארגון מחדש של השירותים וחיזוק המצב הפיננסי של הארגון.

 

מורטימר ("טים") ברקוביץ השלישי, נשיא ומנכ"ל InnovaHealth, אמר: "אנחנו מאוד שמחים לקבל את טובי לצוות של InnovaHealth. כמנתח חלוצי, חדשן בטכנולוגיות רפואיות ומנהל יוצא דופן בתחום הבריאות, טובי שותף לחזון האסטרטגי שלנו להרחיב את הגישה לשוק של טכנולוגיות רפואיות חדשניות שעונות על צרכים קליניים גדולים שלא נענו. ההגעה והניסיון הגלובליים הרחבים שלו יחזקו את צנרת ההשקעות שלנו, את היכולת להוסיף ערך לחברות שבתיק שלנו ויחזקו עוד את הקשרים האסטרטגיים שלנו בענף הטכנולוגיות הרפואיות".

 

אחרי ששירת כרופא בחיל האוויר האמריקני, ד"ר קוסגרוב הצטרף לקליבלנד קליניק ב-1975 ומונה ליו"ר המחלקה לניתוחי בית החזה וקרדיולוגיה וכלי דם ב-1989. כמנתח לב חזה מוכר, ד"ר קוסגרוב ביצע יותר מ-22,000 ניתוחים לפני שפרש מניתוחים ב-2006 וזכה למוניטין בינ"ל על המומחיות שלו בתיקון מסתמים. ד"ר קוסגרוב היה המנתח הראשון שהשלים ניתוח מסתם דו-צניפי זעיר פולשני ב-1996 ויש לו 30 פטנטים של חידושים רפואיים.

 

ד"ר קוסגרוב הוא חבר באקדמיה הלאומית לרפואה וחבר באקדמיה הלאומית של הממציאים. ב-2016 הוא היה איש העסקים של השנה (מס. 14) של פורצ‘ון. ב-2018 הוא נהיה יועץ לצוות הבריאות ומדעי החיים של הענן של גוגל. שלושה נשיאי ארצות הברית בזה אחר זה התייעצו איתו בענייני בריאות.

 

ד"ר קוסגרוב אמר: "אני שמח מאוד להצטרף לצוות של InnovaHealth. זאת חברת השקעות פרטיות עם כישורים ייחודיים שמשקיעה בטכנולוגיות רפואיות מוכחות שמקדמות תוצאות קליניות, מפשטות ניתוחים ומפשטות את העלויות של הספקת שירותי בריאות. זאת פעילות שמאוד נחוצה בעולם הבריאות והגישה של InnovaHealth להשקעות היא מצב שבו כולם מרוויחים - חולים, קלינאים ומשקיעים כאחד".

 

אודות InnovaHealth Partners

 

InnovaHealth Partners, LP מניו יורק היא חברת השקעות הצמיחה הפרטיות המובילה שמתמחה בטכנולוגיות רפואיות. הצוות של InnovaHealth מנהל בערך 200 מיליון דולר ויש לו יותר ממאה שנות ניסיון בהשקעה בשוק הטכנולוגיות הרפואיות הגלובלי.

 

ליצירת קשר:

 

Tiffany Cheynier, Manager, Investor Relations

InnovaHealth Partners, LP

T: 1.212.652.3550

F: 1.212.652.3544

E: tc@innovahp.com 

W: www.innovahp.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE