יישום חדשני חדש רותם טכניקות מישחוק להגברת יעילות המכירות

פלזנטון, קליפורניה (Marketwire – נוי תקשורת 8 במאי 2012) –

 Callidus Software Inc. (NASDAQ: CALD, המובילה ביעילות מכירות ומחשוב ענן, הכריזה על MySalesGame, פלטפורמת המכירות הממושחקת (gamified) עם עבודה משותפת שלה להגברת יעילות המכירות.

"ארגוני מכירות חייבים למצוא דרך להתחבר לתחרותיות הטבועה באנשי המכירות שלהם, תוך קידום תרבות של שיתוף פעולה ועבודה משותפת כדי להגדיל את ביצועיהם", אמר לזלי סטרץ', נשיא ומנכ"ל CallidusCloud.

"MySalesGame היא פלטפורמת ניהול ביצועי מכירות חברתית חדשה שמניעה את התנהגות המכירה על ידי פרסום ביצועי עמיתים ביעדי מכירות חשובים בזמן אמת ומספקת מטבע חברתי תמורת תוצאות אמיתיות. טכניקות המישחוק האלה הן תוספות חיוניות לתמריצים במזומן. אף חברה לא צריכה ליישם תמריצים במזומן באופן מבודד. MySalesGame מעודדת מכירה חברתית עם עבודה משותפת. היא תחולל מהפיכה באופן בו חברות מודדות, מניעות, מדריכות ומכשירות את אנשי המכירות שלהן, ותאפשר להן להעלות את רמת ביצועי המכירות שלהן".

MySalesGame:

MySalesGame תהיה זמינה ברבעון הרביעי של 2012, כחלק מהחבילה CallidusCloud או כיישום עצמאי.

CallidusCloud מספקת חבילת תוכנה כשירות מקיפה שמיועדת לעזור לעסקים להפיק מכירות יעילות יותר בכל שלב של מחזור החיים של איש המכירות, כולל קבלת ההחלטות הנכונות בקבלת אנשי מכירות לעבודה, הפיכת תהליך המכירה לקל יותר, הנעת ביצוע המכירות באמצעות תמריצים ותגמולים ממוקדים ובניית תרבות עבודה מבוססת ידע עם הדרכה ופיתוח בתדירות גבוהה. הפלטפורמה CallidusCloud היא תשתית תוכנה כשירות מרובת לקוחות שזכתה בפרסים הכוללת את Hiring Cloud™, Marketing Cloud™, Selling Cloud™ ו-Learning Cloud™ ופלטפורמת תוכנה כשירות הטובה בקטגוריה לדיווח וניתוח.

  

אודות  Callidus Software

Callidus Software Inc. (CALD (NASDAQ: היא מובילת השוק והטכנולוגיה ביעילות מכירות ומחשוב ענן. הלקוחות שלנו זוכים ביתרון תחרותי באמצעות מיקסום הנצילות של עלות המכירות ושיפורים ביעילות המכירות. יישומי התוכנית כשירות (SaaS) מרובי הלקוחות שזכו בפרסים של

 

CallidusCloud קובעים את אמות המידה בניהול הביצועים של אנשי המכירות וערוצי השיווק השותפים של חברות. הביצועים של למעלה מ-2.5 מיליון משתמשים מסתמכים על הפתרונות שלנו כדי להניע את הביצועים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.calliduscloud.com.

 ©2012 Callidus Software Inc.. כל הזכויות שמורות. Callidus, Callidus Software, הלוגו של Callidus Software, CallidusCloud, הלוגו של CallidusCloud, TrueComp® Manager, ActekSoft, ACom3, ForceLogix, Salesforce Assessments, iCentera, Webcom, Litmos, הלוגו של Litmos, LeadFormix Rapid Intake ו-6FigureJobs הם סימני מסחר, סימני שירות או סימני מסחר רשומים של Callidus Software Inc. והחברות המסונפות שלה בארצות הברית ובמדינות אחרות. כל שמות המותגים, השירותים או המוצרים האחרים הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של החברות או הבעלים שלהם, בהתאמה.

 

ליצירת קשר:

Rajendran Nair
CallidusCloud
925-251-2255
pr@callidussoftware.com

 

*** ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל MARKETWIRE