Mary Kay Inc. סוגרת שנה בולטת של מתן תוקף מדעי במפגש ה-73 של אגודת הכימאים הקוסמטיים

Mary Kay Inc. סוגרת שנה בולטת של מתן תוקף מדעי במפגש ה-73 של אגודת הכימאים הקוסמטיים

 

 

דאלאס, 20 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

 

ב-2019 Mary Kay Inc. המשיכה במחויבות בת עשרות שנים שלה למחקר במדע העור על ידי חשיפת התוצאות של מחקרים פורצי דרך רבים וקידום דיונים אקדמיים עם מקבילים בענף בכנסים מדעיים ברחבי העולם. ממש לאחרונה, Mary Kay הייתה בניו יורק במפגש ה-73 של אגודת הכימאים הקוסמטיים, שבה המותג נתן חסות, שיתף פעולה וחקר יישומים של המיקרוביום של העור עם מומחים מובילים בתחום.

 

"ממחקרים חדשים עולה שהמיקרוביום ממלא תפקיד חשוב בבריאות הכוללת של העור, וכחדשנית מובילה בטיפוח העור, Mary Kay משקיעה הרבה במחקרים נוספים על ההשפעה שלו", אמרה  ד"ר לוסי גילדיי, המנהלת המדעית הראשית של Mary Kay. "יש לנו מחויבות למלא תפקיד פעיל בקהיליות הקוסמטיקה והמדע באמצעות השתתפות בכנסים דרמטולוגיים גלובליים כמו המפגש של אגודת הכימאים הקוסמטיים, בהם אנחנו יכולים לשתף וללמוד ממומחי מדע אחרים כדי לעזור לנו לפתח מוצרים יותר יעילים".

 

המפגש של אגודת הכימאים הקוסמטיים מכנס יותר מ-1,300 משתתפים מכמה ממותגי ויצרני הקוסמטיקה והטיפוח האישי המובילים. מעודדים את המשתתפים לאינטראקציה עם דוברים שמציגים את המחקרים והחידושים האחרונים שמעניינים מדעני קוסמטיקה, להחליף רעיונות עם עמיתים ולחדש קשרים עם קולגות מרחבי העולם.

 

Mary Kay נתנה חסות למושב הלימודי במפגש, כולל הנושאים "הרוויית הקוורום: הדרך החדשה לשלוט במיקרוביום", "חקירת יישומים חדשים בטיפוח אישי: לאזן את המיקרוביוטה של העור שלנו", "השפעות גלובליות של המיקרוביום", "השינויים בזמן במיקרוביום של עור הפנים".

 

מחקרים מדעיים נוספים ב-2019

 

המפגש ה-73 של אגודת הכימאים הקוסמטיים הוא האירוע האחרון בסדרה של מצגות של Mary Kay בקהילה המדעית והאקדמית שמחזקות את המחויבות רבת השנים של המותג לקדם את המחקר והפיתוח בבריאות העור. בכל שנה Mary Kay עורכת מאות אלפי בדיקות מדעיות על מוצרים ורכיבים כדי להבטיח את אמות המידה הגבוהות ביותר של בטיחות, איכות וביצועים. Mary Kay מחזיקה ביותר מ-1,500 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ועיצוב אריזות בתיק הגלובלי שלה. לאחרונה החברה הודיעה על פתיחת מפעל ייצור ומו"פ חדיש בעלות יותר של יותר מ-100 מיליון דולר בלואיביל, טקסס. 

 

ב-2019 Mary Kay התמקדה בשלושה עמודים במחויבות שלה לבריאות העור: זיהום אוויר, בריאות המחסום העורי ועור רגיש, ההבנה של הזדקנות העור ואסטרטגיות להתערבות.

 

זיהום אוויר ובריאות בעור

 

בריאות המחסום העורי ועור רגיש

 

ההבנה של הזדקנות העור ואסטרטגיות להתערבות

 

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, בשמים ותוספי תזונה בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד את הילדים שלנו ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

 

https://www.businesswire.com/news/home/20191220005081/en/

 

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire