AIM ImmunoTech מגישה שלוש בקשות לפטנטים זמניים שקשורים ל-Ampligen(R) לשימוש נגד וירוס הקורונה הקטלני של 2019 מווהאן שדומה לסארס

AIM ImmunoTech מגישה שלוש בקשות לפטנטים זמניים שקשורים ל-Ampligen(R) לשימוש נגד וירוס הקורונה הקטלני של 2019 מווהאן שדומה לסארס

Ampligen® השיג שיעור הישרדות של 100% ברמות מינון שניתנות להשגה קלינית בבני אדם בסארס בניסויים בבעלי חיים

אמפליגן ממלא תפקיד חשוב בחיסון "אוניברסלי" רחב תחום שמוצע נגד נגיפי הקורונה

אוקלה, פלורידה, 11 בפברואר 2020, (ACCESSWIRE):

AIM ImmunoTech Inc. (NYSE American:AIM) הודיעה היום על הגשת שלוש בקשות לפטנטים זמניים שקשורים לתרופה הפוטנציאלית שלה אמפליגן במסגרת מאמצי החברה להצטרף לקהילת הבריאות הגלובלית במלחמה נגד וירוס הקורונה הקטלני מווהאן שעד כה נדבקו בו 40,000 איש ומתו כמעט אלף, בעיקר בסין.

נגיפי קורונה הם משפחה גדולה של נגיפים, שכוללת את תסמונת נשימתית חריפה חמורה (סארס). אחרי שהתפרצות של סארס ב-2002 במחוז גואנדונג בדרום סין גרמה ליותר מ-8,000 מקרים ויותר מ-800 מקרי מוות, המכון הלאומי לבריאות של ארצות הברית הזמין מחקרים להערכת טיפולים פוטנציאליים בסארס. אמפליגן השיג שיעור הישרדות של 100% -- בהשוואה  לתמותה של 100% -- ברמות מינון שניתנות להשגה קלינית בבני אדם בניסויים בבעלי חיים. נגיף הסארס דומה מאוד ברצפי RNA חשובים לנגיף הקורונה מווהאן, והחברה צופה שאמפליגן יהיה יעיל באופן דומה בנגיף הקורונה מווהאן.


אמפליגן, מודולטור ניסיוני חזק של המערכת החיסונית

AIM - שהיא חברת תרופות חיסוניות שמתמקדת במחקר ופיתוח של תרופות לטיפול בהפרעות חיסוניות, מחלות נגיפיות וסוגים רבים של סרטן - כבר מתמקדת באמצעים לספק את טכנולוגיית האמפליגן של החברה למדינות העיקריות שנפגעו מהמגפה המתפשטת.

AIM מאמינה שלאמפליגן יש פוטנציאל להיות גם טיפול בהתחלה המוקדמת של נגיף הקורונה מווהאן, שמקורו בסין ואז התפשט במהירות למדינות נוספות, וגם טיפול מונע נגדו.  שלוש הבקשות לפטנטים זמניים של החברה הן: 1) אמפליגן כטיפול בנגיף הקורונה מווהאן; 2) אמפליגן כחלק מחיסון אוניברסלי מוצע לנגיפי הקורונה דרך האף שמשלב אמפליגן עם נגיף הקורונה מווהאן לא פעיל, שמעביר חיסון והגנה צולבת; (3) תהליך ייצור של אמפליגן בכמות גדולה. לפי האמנה בדבר שיתוף פעולה בענייני פטנטים מ-1970, שמספקת הגנות בינ"ל לפטנטים,  שלוש הבקשות לפטנטים זמניים יכולות להפוך לבקשות לפטנטים בינ"ל על סמך תאריך ההגשה שלהן. לחלופין, אפשר להגיש בקשות לאומיות ישירות במדינות רבות לפי אמנת פריס להגנה על קניין תעשייתי מ-1883 - הסכם בינ"ל. סין, מוקד המגיפה, חתומה גם על האמנה וגם על ההסכם.

"הניתוח שלנו של רצפי ה-RNA של נגיף הסארס ושל נגיף הקורונה מווהאן והמחקר שלנו מובילים את AIM להאמין שלאמפליגן יש פוטנציאל ריפוי משמעותי גם כטיפול בהתחלה המוקדמת של הנגיף הקטלני החדש הזה וגם כטיפול מונע נגדו", אמר מנכ"ל AIM תומס ק. אקוולז. "אם הניסויים הקליניים ילכו בעקבות התוצאות של הבדיקות של סארס שעשינו בבעלי חיים, המשמעות היא עזרה לאנשים שכבר חולים וגם טיפול מונע לאנשים שחשופים באופן ישיר לנגיף כשהוא מתפשט, וזה חשוב במיוחד לאנשי הרפואה בסביבות כמו בתי חולים שפועלים להכלת מצב החירום הגלובלי, ולאנשים שנמצאים בהסגר במחנות ובספינות טיולים. רעיון החיסון האוניברסלי נגד נגיפי הקורונה של AIM מיועד בעיקר לחסן נגד נגיף הקורונה מווהאן, אבל באמצעות היכולות הייחודיות של אמפליגן, יוכל גם להגן גם נגד צורות אחרות של נגיף הקורונה ומוטציות עתידיות של נגיף הקורונה מווהאן. AIM היא חברת מחקרים חיסוניים קטנה, אבל אנחנו רוצים לתרום את חלקנו. אנחנו מאמינים שהאנושות חייבת להיות מאוחדת כדי להביס איומים נגיפיים אלה. זאת הפעילות שלנו כדי לחולל שינוי באיום הכלל עולמי הזה שמציב נגיף הקורונה מווהאן".

אמפליגן הוא אגוניסט קולטן 3 דמוי טול הספציפי היחידי הידוע שמבוסס על RNA דו-גדילי סינתטי עם פרופיל בטיחות דרך הווריד, דרך הצפק ודרך האף מאוד מפותח שמפגין פעילות אנטי נגיפית נגד תחום רחב של נגיפים. התרופה גם משמשת במחקרים קליניים אימונו- אונקולוגיים רבים שנערכים. AIM ייצרה לאחרונה 10,000 בקבוקונים של אמפליגן.

אודות AIM ImmunoTech Inc

AIM ImmunoTech Inc. היא חברת תרופות חיסוניות שמתמקדת במחקר ופיתוח של תרופות לטיפול בהפרעות חיסוניות, מחלות נגיפיות וסוגים רבים של סרטן. מוצרי הדגל של AIM הם התרופה שאושרה בארגנטינה רינטטולימוד (שמות מסחר  Ampligen®או Rintamod®) והתרופה שאושרה על ידי FDA Alferon N Injection®. על סמך תוצאות מחקרים קדם קליניים וניסויים קליניים שפורסמו ועברו הערכת עמיתים, AIM מאמינה של-Ampligen® יכולות להיות תחום רחב של תכונות נגד נגיפים ונגד סרטן. הניסויים הקליניים ב-Ampligen® כוללים מחקר של חולי סרטן עם קרצינומה בתאי הכליות, מלנומה ממאירה, סרטן המעי הגס והחלחולת, סרטן השחלות חוזר נתקדם וסרטן שד גרורתי שלילי לשלושת הסמנים. השימושים האלה ושימושים פוטנציאליים אחרים יחייבו ניסויים קליניים נוספים כדי לאשר את נתוני הבטיחות והיעילות שנחוצים כדי לתמוך באישורים רגולטוריים ומימון נוסף. רינטטולימוד הוא RNA דו-גדילי שנמצא בפיתוח למחלות והפרעות מתישות של מערכת החיסון שחשיבותן כלל עולמית.

Cautionary Statement

Some of the statements included in this press release may be forward-looking statements that involve a number of risks and uncertainties. For example, the filing of provisional patent applications provides no assurance that patents will ultimately be granted. No assurance can be made as to any future clinical trials related to the matter herein. No assurance can be given as to whether the current or planned trials will be successful or yield favorable data and the trials are subject to many factors including lack of regulatory approval(s), lack of study drug, or a change in priorities at the institutions sponsoring other trials. In addition, initiation of planned clinical trials may not occur secondary to many factors including lack of regulatory approval(s) or lack of study drug. Even if these clinical trials are initiated, we cannot assure that the clinical studies will be successful or yield any useful data or require additional funding. Among other things, for forward-looking statements, we claim the protection of the safe harbor for forward-looking statements contained in the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Any forward-looking statements set forth in this press release speak only as of the date of this press release. We do not undertake to update any of these forward-looking statements to reflect events or circumstances that occur after the date hereof. This press release and prior releases are available at www.aimimmuno.com. The information found on our website is not incorporated by reference into this press release and is included for reference purposes only.

 

אנשי קשר:

Crescendo Communications, LLC
Phone: 212-671-1021
Email: aim@crescendo-ir.com

AIM ImmunoTech Inc
Phone: 800-778-4042
Email: IR@aimimmuno.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE