השותפויות של אינטלקס עם איתיחאד נתיבי אוויר ואבוניק עלו לגמר של פרסי החדשנות במצוינות תפעולית של ורדנטיקס לשנת 2020

 

השותפויות של אינטלקס עם איתיחאד נתיבי אוויר ואבוניק עלו לגמר של פרסי החדשנות במצוינות תפעולית של ורדנטיקס לשנת 2020

רידינג, בריטניה, 2 במרץ 2020 (GLOBE NEWSWIRE) -:

חברת המחקרים העצמאית ורדנטיקס Verdantix הודיעה שהשותפויות של Intelex Technologies, ULC, ספקית מובילה של תוכנה לניהול EHSQ (בטיחות, גהות, סביבה ואיכות) מבוססת תוכנה כשירות, והלקוחות שלה איתיחאד נתיבי אוויר ואבוניק תעשיות, עלו לגמר של ההענקה הראשונה של פרסי החדשנות במצוינות תפעולית של ורדנטיקס לשנת 2020.

תוכנית הפרסים היוקרתית מעניקה הכרה לאנשים וארגונים שממלאים תפקיד חשוב בהשקת פרויקטים מצליחים תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות שמשפרות אסטרטגיות של מצוינות תפעולית. איתיחאד נתיבי אוויר ואבוניק, שתיהן מעצמות בענפים שלהן, נבחרו מתוך יותר מחמישים מועמדויות בשבעה מגזרי תעשייה, אחרי שפירטו את הפרויקטים החדשניים שלהן באמצעות מדדים כמותיים ואיכותניים.

הלקוחה של אינטלקס איתיחאד נתיבי אוויר שנמצאת באבו דאבי היא חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות. לחברה יש כ-20,000 עובדים שהם אזרחים של יותר מ-150 מדינות, והיא מפעילה טיסות נוסעים ומטען בין אבו דאבי ויותר מ-80 יעדים בינ"ל.

הקברניט מג‘ד אל מרזוקי, סגן נשיא לבטיחות, אבטחה ואיכות בקבוצת איתיחאד תעופה, אמר: "איתיחאד שמחה על המועמדות בגמר ועל היותה חברת התעופה היחידה בפרסי החדשנות במצוינות תפעולית של ורדנטיקס. חברת התעופה נבחרה בזכות ההכנסה לשימוש של מערכת דיווחי הבטיחות של אינטלקס, שמאפשרת לעובדים בכל המגזרים והמקומות של העסק להעלות פרטים על כל אירוע בטיחות למסד נתונים מרכזי כדי לעזור להאיץ תגובה. הבטיחות של נוסעים, עובדים ואחרים בכל העסק שלנו היא בעדיפות העליונה. הדיגיטציה של דיווחי הבטיחות שיפרה משמעותית את היכולת של החברה להגיב לאירועים, גדולים וקטנים, וגם לאחסן, לנתח ולהגיב בהתאם למידע שמתקבל".

Evonik Industries AG, לקוחה שנייה של אינטלקס שנבחרה לגמר, היא חברת כימיקלים מיוחדים גרמנית עם מיקוד בייצור של כימיקלים לשלושה מגזרים: תזונה וטיפוח, יעילות משאבים וחומרי ביצועים. לאבוניק יש יותר מ-32,000 עובדים ב-210 אתרים ב-26 מדינות והיא יצרנית הכימיקלים השנייה בגודלה בגרמניה (לפי הכנסות), והשביעית בגודלה בעולם עם הכנסות שנתיות של 14.8 מיליארד דולר.

"הבחירה לגמר של פרסי החדשנות במצוינות תפעולית היא עדות לעבודה שעשינו בהתקנה של כלי אחד שמנהל את כל תהליכי הבג"ס והסיכון התפעולי בכל העולם", אמרה רטנה מורג‘ריה, מנהלת הבג"ס הגלובלית של אבוניק תעשיות. "היו לנו כמה סיבות משכנעות להתחיל את הפרויקט הזה, כולל היעדים שלנו לקבל ראות רבה יותר על ביצועי הבג"ס הגלובליים וחיזוק תרבות הבטיחות בכל אתר. העבודה עם הפלטפורמה של אינטלקס איפשרה לנו להשיג את היעדים האלה תוך ביטול יותר ממאה כלים ממוחשבים בתמורה לפתרון תוכנה אחד שמקיף את הכל".

הזוכים בפרסי החדשנות במצוינות תפעולית של ורדנטיקס לשנת 2020 יוכרזו ב-3 במרץ באירוע Verdantix HSE & OpEx Innovation Summit EMEA שיתקיים באצטדיון החדש של מועדון הכדורגל טוטנהאם הוטספאר בלונדון, בריטניה.

אודות Intelex Technologies, ULC

Intelex Technologies, ULC היא מובילה גלובלית בתוכנה לניהול EHSQ (בטיחות, גהות, סביבה ואיכות). מאז 1992, העובדים של אינטלקס ברחבי העולם מחויבים לחדשנות ולאפשר לארגונים לשלוח את העובדים שלהם הביתה בביטחה כל יום, בהשאירם מאחור עולם יותר בר קיימא לדורות הבאים, ולנהל את האיכות כך שרק המוצרים הכי בטוחים ובאיכות הכי גבוהה יגיעו לשוק. הפלטפורמה והיישומים מבוססי האינטרנט המדרגיים של אינטלקס עזרו ללקוחות בכל הענפים לשפר את הביצועים העסקיים, להפחית סיכונים כלל ארגוניים, ולהבטיח תאימות בת קיימא לדרישות רגולציה ותקנים שמקובלים בכל העולם כולל ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ו-OSHAS 18001. יותר מ-1,200 לקוחות ב-172 מדינות בוטחים באינטלקס בהפעלת יוזמות ה-EHSQ שלהם. עם מטה בטורונטו ומשרדים אזוריים ועובדים ברחבי העולם, אינטלקס הפכה לחברה מדעית תעשייתית ב-2019. למידע נוסף על אינטלקס, בקרו בבקשה באתר www.intelex.com.

צרופה

 

Roula Vrsic
Intelex Technologies, ULC
647-539-9551
roula.vrsic@intelex.com

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE