אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות במזרח התיכון עם חברה מדובאי

 

 

אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות במזרח התיכון עם חברה מדובאי

 

סן פרנסיסקו, 3 במרץ 2020, :(BUSINESS WIRE)

 

אנדרסן גלובל הודיעה על הוספת נוכחות בדובאי על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם Chartered House, חברת מס עם מלוא השירותים, שמוסיפה רוחב לאסטרטגיית ההתרחבות שלה במזרח התיכון.

 

Chartered House הוקמה ב-2018 על ידי השותף מנהל המשרד אנורג צ‘טורבדי וכוללת כמעט 20 מקצועני מיסים. הארגון מתמחה במגוון רחב של שירותי מס ישיר, מס עקיף, מבני מס בינ"ל, ייעוץ וציות וגם הקמת וייסוד חברות שתומכים בצמיחה של עסקים גלובליים באיחוד האמירויות.

 

"התרבות של החברה שלנו מתמקדת באחריות והתאמה אישית של הגישה שלנו כדי לעמוד בציפיות של הלקוחות", אמר אנורג. שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יעזור לנו להרחיב את היצע השירותים שלנו כדי לענות אפילו טוב יותר על הצרכים היותר ויותר מורכבים והבינ"ל של לקוחותינו".

 

"Chartered House מביאה עומק נוסף לאנדרסן גלובל בגלל היכולות והניסיון התאגידי שלה", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "איחוד האמירויות היא שוק מאוד חשוב שחשיבותו גדלה באזור, ואנורג והצוות שלו מספקים פתרונות הטובים מסוגם ללקוחות שלהם באופן יעיל".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-167 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

 

 

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire