DIP תתחיל להציע תשלום סיוע למי שמועסקים במשרה חלקית או בחוזה באמצעות השירותים של DIP אם הם לא יכולים לעבוד בגלל מחלה שקשורה לנגיף הקורונה

 

DIP תתחיל להציע תשלום סיוע למי שמועסקים במשרה חלקית או בחוזה באמצעות השירותים של DIP אם הם לא יכולים לעבוד בגלל מחלה שקשורה לנגיף הקורונה

 

טוקיו, 9 במרץ 2020, (BUSINESS WIRE):

 

DIP Corporation (להלן: DIP), מטה: מינטו-קו, טוקיו יפן; נשיא ומנכ"ל: הידקי טומיטה, הודיעה ביום שני 9 במרץ שתתחיל להציע תשלום סיוע למי שמועסקים במשרה חלקית או בחוזה (ראו הערה להלן) באמצעות אתרי האינטרנט Baitoru, Baitoru NEXT או Hatarako.net, אם הם לא יכולים לעבוד בגלל מחלה שקשורה לנגיף הקורונה.

 

מסר מהידקי טומיטה, נשיא ומנכ"ל

 

"כיום אנו מתמודדים עם משבר כשההתפשטות של נגיף הקורונה יוצרת אווירה של פחד ברחבי העולם. כולנו דואגים ליקירינו, חברינו, ועמיתינו ללימודים ולעבודה. הקדשנו זמן רב כדי לדון מה DIP יכולה לעשות בנסיבות האלה.

 

"כמובן שנקטנו בצעדים זהירים ושקולים כדי למנוע את התפשטות המחלה, על ידי עידוד פרוטוקולים של עבודה מרחוק, אימוץ תוכניות של זמן גמיש, הגבלת העובדים שלנו משימוש ברכבות צפופות או התכנסות בקבוצות גדולות וכו‘.

 

"יתר על כן, התחלנו להציע פרסום משרות חינם באתרי גיוס העובדים שלנו ללקוחות שזקוקים בדחיפות למחליפים לטווח קצר לעובדים הקבועים שלהם שנדרשים להישאר בבית עם ילדים בגלל הביטול של הלימודים והפעילויות בכל בתי הספר הציבוריים.

 

"אבל אנו חשים שאנחנו חייבים לעשות יותר.

 

"אני מבין שרוב המשתמשים שלנו הם עובדים במשרה חלקית או בחוזה, ואני מבין היטב שהם לא נהנים מההטבות של היעדרות בתשלום או קיצבת חופשה שמגנה על עובדים קבועים. כמה שזה לא נעים, אנחנו חייבים להכיר באפשרות שחלק מהמשתמשים האלה יכולים להידבק במחלה שקשורה לנגיף הקורונה ולעמוד בפני לחצים כספיים חמורים בגלל אובדן הכנסה. זאת בנוסף לעקה שנגרמת בגלל בעיות הבריאות שלהם.

 

"בנסיבות האלה חשבנו שנוכל להקל על חלק מהחרדה בקרב המשתמשים שלנו על ידי הצעת תשלום סיוע למי שאינם מוגנים על ידי רשתות הביטחון שיש לעובדים קבועים.

 

"לכן, אנחנו מודיעים היום על תוכנית של תשלום סיוע זמני למשתמשים שלנו שהם עובדים במשרה חלקית או בחוזה שחלו בגלל נגיף הקורונה. DIP תציע תשלום סיוע לתקופה של עד חצי חודש לאותם משתמשים שהשיגו עבודה באמצעות Baitoru, Baitoru NEXT או Hatarako.net בין ה-1 במרץ 2017 ועד עכשיו, אם הם אינם יכולים לעבוד בגלל מחלה שקשורה לנגיף הקורונה."

 

*חצי חודש = התקופה שאמורה להיות נחוצה לטיפול

 

לפרטים, פנו בבקשה לאתרים הבאים:

https://www.baitoru.com/pdt/shien2020   (יפנית בלבד)
https://www.hatarako.net/contents/shien2020  (יפנית בלבד)

 

רצוננו הכן הוא שהתוכנית הזאת תעניק מידה מסוימת של הקלה ושקט נפשי למשתמשים המוערכים שלנו, ואולי תביא חדשות טובות בימים עגומים אלה.

 

יתר על כן, אנחנו מקווים שתוכנית הסיוע הזאת תשמש כקרש קפיצה ליצירת שיח רחב יותר על השוני בתנאי העבודה בין עובדים במשרה חלקית ובחוזה ובין העובדים הקבועים.

 

בהתאם לפילוסופיה התאגידית שלנו, "אצלנו ב-DIP אנחנו רוצים להתחבר לחלומות, רעיונות ולהט כדי ליצור חברה טובה יותר", נמשיך לחשוב איך אנחנו יכולים לתרום את התרומה הטובה ביותר האפשרית כדי לקדם תנאי העסקה הוגנים וצודקים לכולם.

 

פרטי התשלום

 

אנשים זכאים: עובדים במשרה חלקית ובחוזה (משרה חלקית, משוגרים, בחוזה ומיקור חוץ, לא כולל עובדים קבועים) שמועסקים דרך Baitoru, Baitoru NEXT או Hatarako.net בין 1 במרץ 2017 ועד עכשיו שנאלצים להיעדר מהעבודה בגלל הידבקות בסוג החדש של נגיף הקורונה.

 

* לא חל אם יש תשלום כלשהו מהחברה (המעסיק) או מוסד ציבורי

 

פרטים על תהליך הגשת הבקשות וכדומה:
https://www.baitoru.com/pdt/shien2020 (יפנית בלבד)
https://www.hatarako.net/contents/shien2020  (יפנית בלבד)

 

הערה: למטרת תוכנית הסיוע הזאת, הביטוי "מועסקים במשרה חלקית או בחוזה" מתייחס לאותם עובדים שאינם עובדים קבועים וכולל עובדים במשרה חלקית, עובדים בחוזים לתקופה קצובה, ואלה שהושמו בחברה באמצעות סוכנויות שיגור ומיקור חוץ. כדי להיות זכאי לתוכנית הסיוע חובה שהעובד השיג עבודה באמצעות Baitoru, Baitoru NEXT או Hatarako.net בין ה-1 במרץ 2017 ועכשיו, וחובה שהוא אינו יכול להיות בעבודה בגלל הידבקות בנגיף הקורונה.

 

פרופיל החברה

שם החברה: DIP Corporation
הוקמה: מרץ 1997
הון: 1,085 מיליון ין (נכון לסוף נובמבר 2019)
מספר עובדים: 1,967 (נכון ל-1 באפריל 2019. עובדים קבועים)
רשומה בשוק: TSE 1st section
מכירות שנתיות: 42.1 מיליארד (שנת הכספים שהסתיימה בפברואר 2019)
אתר: https://www.dip-net.co.jp/en/company/overview

אם יש אי התאמה כלשהי בין המסמכים בשפה האנגלית והמסמכים בשפה היפנית, המסמכים בשפה היפנית יגברו.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20200309005474/en/

 

אנשי קשר

DIP Corporation PR team  (ביפנית)
+81-3-6628-4070
info@dip-net.co.jp

Daryl Bradley  (באנגלית)
+81-90-2134-4857
info@dip-net.co.jp

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire