מודי'ס מציעה לציבור חינם מחקרים על השפעת נגיף הקורונה על האשראי והכלכלה

מודי‘ס מציעה לציבור חינם מחקרים על השפעת נגיף הקורונה על האשראי והכלכלה

 

ניו יורק, 10 במרץ 2020, (BUSINESS WIRE)-:

 

Moody’s Corporation (NYSE:MCO) מציעה עכשיו את המחקרים והדעות שלה על ההשפעה של נגיף הקורונה (קוביד-19) על האשראי ועל הכלכלה באמצעות אתר ייעודי, שזמין לציבור בכתובת moodys.com/coronavirus. האתר, שמעודכן באופן שוטף, מרכז תובנות מכל החברה, ומספק למשתתפי השוק משאב כדי להבין טוב יותר את ההשלכות הפיננסיות של המגפה. התוכן המלא באתר, כולל גישה לוובינרים של מודי‘ס שקשורים לקוביד-19, זמינים לציבור ללא תשלום.

 

"אנחנו מכירים בכך שבתקופות של הרבה תנודתיות ואי ודאות בשווקים, מידע מקיף ובזמן הוא חיוני", אמר בוב פובר, המנהל הכללי של חברת מודי‘ס. "המשימה של מודי‘ס היא לספק תובנות ואמות מידה מהימנים שעוזרים למקבלי ההחלטות לפעול בביטחון. לשם כך אנחנו מאפשרים גישה למשאבי הכלכלה והאשראי של מודי‘ס כדי לעזור לבעלי העניין שלנו ברחבי העולם להתמודד עם מצב אי הוודאות שקשור לקוביד-19".

 

מודי‘ס פרסמה יותר ממאה דוחות ותוכן אחר על ההשפעה של קוביד-19, על מנפיקים ומגזרי שוק ואזורים ג"ג, כולל ניתוחים מ-Moody’s Investors Service ו-Moody’s Analytics.

 

הפרסומים הבאים הם בין הפרסומים הרבים שזמינים באתר:

 

אודות MOODY’S CORPORATION

 

מודי‘ס (NYSE:MCO) היא חברה משולבת גלובלית להערכת סיכונים שמאפשרת לארגונים לקבל החלטות טובות יותר. הנתונים, הפתרונות האנליטיים והתובנות שלנו עוזרים למקבלי החלטות לזהות הזדמנויות ולנהל את הסיכונים שבעשיית עסקים עם אחרים. אנחנו מאמינים ששקיפות רבה יותר, החלטות יותר מושכלות וגישה הוגנת למידע מאפשרים קידמה משותפת. עם יותר מ-11,000 עובדים ביותר מ-40 מדינות, מודי‘ס משלבת נוכחות בינ"ל עם מומחיות מקומית ויותר ממאה שנות ניסיון בשווקים הפיננסיים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר moodys.com/about.

 

אנשי קשר

SHIVANI KAK
Investor Relations
+1 212-553-0298
Shivani.kak@moodys.com

MICHAEL ADLER
Corporate Communications
+1 212-553-4667
Michael.adler@moodys.com

 

מקור:  Moody‘s Corporation Investor Relations

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire