איומים בלתי נראים הם נושא המפתח בנאום של מנכ"ל נט אופטיקס בכנס אבטחת הסייבר הבינלאומי היום;

סנטה קלרה, קליפורניה- (נוי תקשורת -  Marketwire – 6 ביוני 2012) –

 

איומים בלתי נראים הם נושא המפתח בנאום של מנכ"ל נט אופטיקס בכנס אבטחת הסייבר הבינלאומי היום;

ינאמו גם שר הביטחון של ישראל ויוג'ין קספרסקי

בוב שו ידבר על ניטור רשתות וגישה חכמה בכנס ללוחמת סייבר

היום, יום רביעי, 6 ביוני באוניברסיטת תל אביב 

נט אופטיקס, הספקית המובילה בענף של פתרונות גישה וניטור חכמים, הודיעה היום שהמנכ"ל והנשיא שלה, בוב שו, ינאם בפני מומחי אבטחת סייבר ואנשי ביטחון מרחבי העולם בכנס אבטחת הסייבר הבינלאומי השנתי של סדנת יובל נאמן באוניברסיטת תל אביב. שו ינאם זמן קצר אחרי שר הביטחון אהוד ברק וראש מטה הסייבר הלאומי של ישראל, ד"ר אביתר מתניה. ראש הממשלה בנימין נתניהו ויוג'ין קספרסקי, מנכ"ל Kaspersky Lab, ינאמו אף הם. הכנס יעסוק בדרכים, האמצעים והשיטות בהם משתמשים ברחבי העולם בהקשר של הגנה על תשתיות לאומיות חיוניות.

הנאום של שו מתמקד ברתימת כלים של ראות ובינת יישומים לאבטחת תשתיות לאומיות. שו יסביר מדוע אבטחת סייבר הופכת לבעלת משמעות זהה לראות של רשתות וכיצד לתכנן רשתות כך שיעמדו באתגרים של אבטחת סייבר, שנעשים יותר ויותר מורכבים.

"הכנס הזה מושך כמה מהמוחות המבריקים ביותר בעולם אבטחת הסייבר", אמר פרופסור האלוף (מיל.) יצחק בן ישראל, ראש סדנת יובל נאמן למדע, טכנולוגיה וביטחון. "חיוני שנחשוב יחד ונמצא דרכים להתגבר על איומי הסייבר ההולכים וגדלים.  צריך רק לקרוא את החדשות כדי להבין את הדחיפות של הנושא הזה".

האנליסטים של הענף מכירים בעקביות בנט אופטיקס כאחת מהחברות הפרטיות המובילות באמריקה. בהנהגתו של שו, נט אופטיקס נכללת במאה החברות הגלובליות המובילות של רד הרינג וברשימת Inc. Global Top 500/5000. שו נוסע בעולם ועובד עם 7,500 הלקוחות הגלובליים של נט אופטיקס – שרבים מהם עוסקים בביטחון ממשלתי – כדי להבטיח שהרשתות שלהם מאובטחות למרות האיומים המתגברים.

 

אודות נט אופטיקס

נט אופטיקס היא הספקית המובילה של פתרונות ארכיטקטורת גישה וניטור חכמים המספקים נראות, ניטור ובקרה של טכנולוגיית המידע בזמן אמת. כתוצאה מכך, עסקים משיגים ביצועי שיא בניתוח ואבטחת רשתות. יותר מ-7,500 עסקים, ספקי שירות וארגונים ממשלתיים – כולל 85 אחוז מחברות Fortune 100 – בוטחים בפתרונות הגישה בחומרה ובתוכנה החכמים המקיפים של נט אופטיקס כדי לתכנן, להגדיל ולהכין לעתיד את הרשתות שלהם באמצעות ממשק קל לשימוש. נט אופטיקס מקיימת נוכחות גלובלית באמצעות רשת של שותפי OEM ומפיצים מובילים.

 

אשת קשר יחסי ציבור
Caitlin Epstein
Eastwick Communication
+1-415-820-4177
netopticspr@eastwick.com

*** ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל MARKETWIRE