Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals כדי לחקור לפחות שלוש תרופות פוטנציאליות שעברו שינויי ייעוד (SACT-COV19)

 

Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals כדי לחקור לפחות שלוש תרופות פוטנציאליות שעברו שינויי ייעוד (SACT-COV19) למחלת נגיף הקורונה 2019 (קוביד-19) במסגרת הפלטפורמה Smart-ACT™ ופלטפורמת המחלות הזיהומיות Acticule שכבר קיימות

 

ניו יורק, 30 במרץ 2020, (BUSINESS WIRE):

 

Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) ("Aptorum Group"), חברת תרופות ביולוגיות שמתמקדת בפיתוח של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים גלובליים שלא נענו כולל אך לא רק בתחומים של מחלות יתומות, זיהומיות, ומטבוליות, הודיעה היום שהיא מתחילה בפרויקט מחקר ופיתוח נוסף שמטרתו קבוצת נגיף הקורונה והשלימה סינון ראשוני במסגרת הפלטפורמה Smart-ACT™, פלטפורמה לגילוי תרופות חדשות ושעברו שינוי ייעוד, כדי לבחור מתוך יותר מ-2,600 תרופות של מולקולות קטנות שאושרו לפחות שלוש מועמדות פוטנציאליות למחקר קדם קליני נוסף נגד מחלת נגיף הקורונה החדש, קוביד-19. Aptorum Group משתפת פעולה עם Covar Pharmaceuticals מטורונטו וגם התקשרה בהסכם עם המחלקה למיקרוביולוגיה של האוניברסיטה של הונג קונג כדי לבצע מחקר קדם קליני נוסף של המועמדות הנבחרות לפני בקשת אישור מגופי רגולציה להתחיל בניסויים קליניים במועמדות המתאימות.

 

במיוחד, Aptorum Group תמקד בחקירה של לפחות שלוש תרופות של מולקולות קטנות (ביחד "SACT-COV19"), שהראו התערבות פוטנציאלית נגד שתי מטרות אנזימים, שהן פרוטאז 3CL ופולימראז NRA תלוי RNA ("RDRP"), ששניהם ממלאים תפקידים חשובים במחזור השכפול של קוביד-19. ספציפית, מאמינים שפרוטאז 3CL מתווך פונקציות שכפול ותעתוק של הנגיף באמצעות עיבוד נרחב של הפרדת חלבונים, ואילו RDRP הוא אנזים שמאמינים שהוא מזרז את השכפול של ה-RNA של הנגיף מתבנית ה-RNA שלו. המועמדות הנבחרות האלה יעברו הערכה קדם קלינית נוספת לגבי היעילות נגד קוביד-19. Aptorum Group הגישה בקשה לפטנט לגבי המועמדות שלעיל.

במחקר שמתבצע והעבודה הקדם קלינית, Aptorum Group עובדת יחד עם Covar Pharmaceuticals מטורונטו וכן Aptorum Group ערכה הסכם עם האוניברסיטה של הונג קונג לביצוע העבודה הזאת. הצוות של Covar Pharmaceutical (שכולל אנשי מקצוע שעבדו בעבר ב-Patheon ו-Glaxo Wellcome)1 מאוד מנוסה בגילוי ופיתוח תרופות ונתמך על ידי אמצעי ה-GMP שלו. צוות המיקרוביולוגיה של האוניברסיטה של הונג קונג מילא תפקיד חשוב בגילוי של נגיף הסארס בזמן המגפה של 22003, והוא גם מעורב באופן פעיל עכשיו, בתחומי המחקר שלהם, בפיתוח חיסונים לנגיף הקורונה SARS-CoV-23 ומכשיר לניטור פיזי שקשור לקוביד-19 עם צדדים שלישיים אחרים4.

 

Aptorum Group תחפש גם משתפי פעולה נוספים בכל העולם כדי לקדם את היוזמות שלה לפיתוח SACT-COV19 ומזמינה גורמים מעוניינים להתקשר איתה כדי לדון בהזדמנויות לשיתוף פעולה.

Aptorum Group, כחלק מצנרת הפיתוח הקיימת שלה, מפתחת גם כמה התוויות למחלות זיהומיות במסגרת הפלטפורמה שלה Acticule, כולל אך לא רק תרופה פוטנציאלית של מולקולות קטנות נגד נגיפים ייחודית (ALS-1) נגד נגיף השפעת וגם, כתוכנית המובילה שלה, תרופה פוטנציאלית של מולקולת קטנות ללא אלימות וללא קטילת חיידקים (ALS-4) נגד זיהומים שנגרמים על ידי Staphylococcus aureus, בין שאר הפרויקטים, ש-Covar Pharmaceuticals תומכת עכשיו גם בפיתוח שלה בצפון אמריקה.

 

מר איאן הואן, המנהל הכללי של Aptorum Group, אמר: "מחלת הקוביד-19 מאוד מדבקת והתפשטה ברחבי העולם תוך גרימת שיבוש משמעותי וקורבנות רבים. מספר המקרים המאומתים בכל העולם עולה על 700,000 נכון להיום5 וארגון הבריאות העולמי הכריז שקוביד-19 היא פנדמיה. למרות שמספר חברות תרופות, גם מבוססות וגם בשלב המוקדם, ממהרות לפתח טיפולים מבוססי חיסון לקוביד-19, אנחנו מאמינים שיש צורך להתמודד עם המחלה הזאת באופן רב מימדי ודחוף. כדי להאיץ את הפיתוח, המטרה שלנו היא לזהות מועמדות מתוך תרופות שכבר אושרו, שביססו פרופילים קליניים של בטיחות, רעילות ופרמקוקינטיקה, לשינוי ייעוד לטיפול בקוביד-19. בנוסף, בגלל המוטציה וההתפתחות הנמשכות של נגיף הקורונה הזה, אנחנו לא יכולים לשלול שאולי יש זנים נוספים של נגיף הקורונה הזה שיופיעו בעתיד הקרוב, ולכן העולם חייב להיות מוכן להתמודד עם אתגרים כאלה במהירות וביחד כדי למזער את מספר הקורבנות והנזק הכלכלי. אנחנו מאמינים שהפלטפורמה Smart-ACT™ של Aptorum Group, יחד עם יכולות הפיתוח במחלות זיהומיות של הפלטפורמה הקיימת שלנו Acticule ועם תמיכה של Covar Pharmaceuticals, נמצאת במצב טוב לפתח פתרונות פוטנציאליים ולתרום את התרומה שלנו לעולם בנוגע למחלה הזאת וגם לאחרות".

 

אודות הפלטפורמה Smart-ACT™

 

הפלטפורמה Smart-ACT™ היא תהליך מערכתי קנייני שמשלב גישה חישובית ואימות רטוב במעבדה שבמסגרתו Aptorum Group מסננת כל הזמן יותר מ-2,600 תרופות של מולקולות קטנות שאושרו כדי לזהות מועמדות שאפשר לשנות את הייעוד שלהן למחלות יתומות או ללא מענה נבחרות. המטרה האסטרטגית הכוללת היא לקצר משמעותית את עלויות המו"פ ואת לוח הזמנים כדי להביא באופן יעיל תרופות פוטנציאליות שעברו שינוי ייעוד שאפשר לרשום כפטנטים לניסויים קליניים ולהשיג באופן יעיל מסחור בשוק.

אודות Aptorum Group Limited

Aptorum Group Limited (Nasdaq: APM) היא חברת תרופות שעוסקת בפיתוח ומסחור של תרופות חדשניות כדי להתמודד עם צרכים רפואיים שלא נענו. צנרת התרופות שבפיתוח הנוכחית של Aptorum Group כוללת התוויות במחלות יתומות, מחלות זיהומיות, מחלות מטבוליות וכמה שמיועדות להיכנס לניסויים קליניים ב-2020. Dioscorea Opposita Bioactive Nutraceutical Tablets של Aptorum Group, שהוא תוסף תזונה לבריאות האישה לנשים בזמן מחזורי תום ווסת ואחרי תום ווסת, ממוסחר עכשיו.

למידע נוסף על Aptorum Group Limited, בקרו בבקשה באתר www.aptorumgroup.com.

הצהרת אי אחריות ומידע צופה פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זאת כוללת אמירות לגבי Aptorum Group Limited והציפיות, התוכניות והסיכויים שלנו בעתיד המהוות "מידע צופה פני עתיד" במשמעות של Private Securities Litigation Reform Act of 1995. למטרה זאת, כל אמירה הכלולה בזאת שהיא לא אמירה של עובדות היסטוריות עשויה להיחשב מידע צופה פני עתיד. במקרים מסוימים, אפשר לזהות מידע צופה פני עתיד על ידי מונחים כגון "עשויה", "צריכה", "מצפה", "מתכננת", "צופה", "יכולה", "מתכוונת", "קובעת כיעד", "חוזה", "שוקלת", "מאמינה", "מעריכה", "מנבאת", "פוטנציאלי" או "המשך" או השלילה של המונחים האלה או ביטויים דומים אחרים. Aptorum Group ביססה את המידע צופה פני עתיד הזה, שכולל אמירות בנוגע ללוחות זמנים חזויים של הגשת בקשות וניסויים, בעיקר על הציפיות והתחזיות הנוכחיות שלה לגבי אירועים ומגמות עתידיים שלדעתה עשויים להשפיע על העסקים, התנאים הפיננסיים והתוצאות של הפעילות שלה. מידע צופה פני עתיד זה נכון רק לתאריך של הודעה לעיתונות זאת והוא כפוף למספר סיכונים, אי ודאויות והנחות, כולל אך לא רק סיכונים שקשורים לשינויים בהנהלה ושינויים ארגוניים שנמסר עליהם, המשך השירות והזמינות של עובדים חשובים, היכולת להגדיל את מבחר המוצרים שלה על ידי הצעת מוצרים נוספים למגזרי צרכנים נוספים, תוצאות של פיתוח, אסטרטגיות הצמיחה הצפויות של החברה, מגמות ושינויים צפויים בעסקים שלה, והציפיות שלה בנוגע לשרשרת האספקה והיציבות שלה והסיכונים המתוארים באופן מלא יותר בטופס 20-F של Aptorum Group ודוחות אחרים ש-Aptorum Group עשויה להגיש לרשות האמריקנית לניירות ערך בעתיד. כתוצאה מכך, התחזיות הכלולות באותו מידע צופה פני עתיד כפופות לשינויים. Aptorum Group לא מתחייבת לעדכן כל מידע צופה פני עתיד הכלול בהודעה לעיתונות זאת כתוצאה של מידע חדש, אירועים עתידיים או סיבה אחרת.

 

 

1 https://www.covarpharma.com/

2 https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3747526/

3 https://fightcovid19.hku.hk/tag/vaccine/

4 https://www.scmp.com/business/article/3073869/hong-kong-researchers-join-us-tech-start-remotely-monitor-covid-19

5 https://www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20200330005263/en/

 

אנשי קשר

משקיעים:
Tel: +852 2117 6611
Email: investor.relations@aptorumgroup.com

מדיה:
Tel: + 852 2117 6611
Email: info@aptorumgroup.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire