ג'ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה

 

ג‘ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה

 

ניו יורק, 1 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

 

המנהל הבכיר מהמדיה, בידור וטכנולוגיה ג‘ייסון קילאר מונה למנכ"ל וורנר מדיה, החל מ-1 במאי. הוא יהיה כפוף לג‘ון סטנקי, הנשיא ומנהל התפעול הראשי של AT&T.

 

קילאר, 48, היה קודם המנכ"ל המייסד של הולו וסגן נשיא בכיר באמזון.

 

"ג‘ייסון הוא מנהל דינמי עם הכישורים המתאימים להוביל את וורנר מדיה אל העתיד. הניסיון שלו במדיה ובידור, וידאו סטרימינג ישר לצרכן ופרסום מתאים באופן מושלם לוורנר מדיה, ואני נרגש שהוא יוביל את הפרק הבא בהצלחה המפורסמת של וורנר מדיה", אמר סטנקי.

 

"הצוות שלנו בראשות בוב גרינבלט, אן סרנוף, גרהרד ציילר וג‘ף זאקר עשה עבודה מדהימה בביסוס המותגים שלנו כמובילים בלב ובמחשבה של הצרכנים שלנו. ההוספה של ג‘ייסון למשפחת וורנר מדיה הכישרונית כשאנו משיקים את HBO Max במאי נותנת לנו את צוות ההנהלה המתאים כדי למקם באופן אסטרטגי את תיק המותגים המובילים שלנו, הטלנטים ברמה העולמית והספרייה העשירה של קניין רוחני לצמיחה עתידית".

 

"בשותפות עם הצוות ברמה העולמית הזה, אני מאוד נרגש מההזדמנות להתמודד עם העתיד בוורנר מדיה", אמר קילאר. "סיפורים שמסופרים היטב היו תמיד חשובים, והם חשובים אפילו יותר בתקופה המאתגרת הזאת של העולם. זאת תהיה זכות להמציא, ליצור ולשרת עם אנשים מוכשרים רבים כל כך. אני כבר לא יכול לחכות ל-1 במאי".

 

קילאר היה מנכ"ל הולו מהקמתה ב-2007 עד 2013. הוא מילא כמה תפקידי ניהול באמזון מ-1997 עד 2006, כולל סגן נשיא בכיר של תוכנת יישום כלל עולמית. קילאר היה גם מייסד שותף ומנכ"ל של שירות הווידאו סטרימינג וסל מ-2013 עד 2017. בנוסף, הוא שימש חבר במועצות המנהלים של DreamWorks Animation (2013-2016) ו-Univision Communications (2016-2020). יש לו תואר ראשון (עיתונאות ועסקים) מהאוניברסיטה של קרוליינה הצפונית בצ‘אפל היל ו-MBA מבית הספר למינהל עסקים של הרווארד.

 

אודות וורנר מדיה

 

וורנר מדיה היא חברת מדיה ובידור מובילה שיוצרת ומפיצה תוכן פרימיום ופופולרי ממערך מגוון של מספרי סיפורים ועיתונאים מוכשרים לקהלים גלובליים באמצעות החטיבות התפעוליות שלה HBO, טרנר, האחים וורנר ואוטר מדיה. וורנר מדיה היא יחידה תפעולית של AT&T Inc. (NYSE:T), מובילה גלובלית מגוונת בתקשורת, מדיה ובידור וטכנולוגיה.

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52197552/en

 

אנשי קשר

Keith Cocozza
Keith.Cocozza@warnermediagroup.com
(212) 484-7482
(347) 952-6487

Jeff Cusson
Jeff.cusson@hbo.com
(646) 302-3314

 

מקור:  WarnerMedia


 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire